|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   patronažna sestra
20.5.2010 19:09:32   
beybk
hey punce rabim eno informacijo in sicer ali moram po porodu sama poklicati patronažno sestro da pride k nama z novorojenčkom ali ni potrebno meni nič klicati?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: patronažna sestra
20.5.2010 19:12:58   
tejči28
k meni je prišla patronažna sama že 1x pred porodom in pol so jo tudi oni obvestlili.Jaz nisem nič klicala okoli.

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu beybk)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: patronažna sestra
20.5.2010 19:17:43   
ledenaa
Ne kličeš razen če ne boš na svojem stalnem naslovu

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: patronažna sestra
20.5.2010 19:24:22   
ursi
Odvisno, kako ste navajeni. Pri nas je bilo včasih potrebno po odpustu iz porodnišnice tisti zeleni karton isti dan odnesti v ZD. Sedaj pa samo pokličeš v ZD, izveš številko patronažne, ki hodi v vaš kraj, jo pokličeš in se sami menita naprej.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: patronažna sestra
20.5.2010 20:36:58   
PC Baby
Nam so v porodnišnici dali seznam tel. štev. patronažnih služb v različnih ZD po Lj in nam naročili, da takoj po odpustu pokličemo.

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: patronažna sestra
20.5.2010 20:48:08   
egleria
jaz sem mogla v ZD nest neke papirje ki so mi jih dali v porodnišnici potem pa je prišla patronažna sestra..

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: patronažna sestra
20.5.2010 20:53:42   
Hanuši
Iz Lj P ne sporočajo o rojstvu in smo morali takoj, ko smo prišli iz P poklicat v ZD. Naslednji dan je že prišla. Je bilo pa to lani junija. Mogoče se je že kaj spremenilo. So nas pa na to že v materinski šoli opozorili

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: patronažna sestra
20.5.2010 21:34:27   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: Hanuši

Iz Lj P ne sporočajo o rojstvu in smo morali takoj, ko smo prišli iz P poklicat v ZD. Naslednji dan je že prišla. Je bilo pa to lani junija. Mogoče se je že kaj spremenilo. So nas pa na to že v materinski šoli opozorili

točno. in tako je še vedno

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: patronažna sestra
20.5.2010 21:54:59   
žab*ca
V Novem mestu so petronažne obvešćene s strani porodnišnice,tako da jih ni potrebno klicati.

(odgovor članu beybk)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: patronažna sestra
21.5.2010 8:54:35   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: PC Baby

Nam so v porodnišnici dali seznam tel. štev. patronažnih služb v različnih ZD po Lj in nam naročili, da takoj po odpustu pokličemo.


isto..u bistvu smo že v  materinski dobili sezname


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: patronažna sestra
21.5.2010 10:08:59   
marantz
Sej ti bodo v porodnišnici povedali, drugače pa sama vprašaj. Je res od kraja do kraja različno. Pri nas si moral v zdravstveni dom sporočit, da si prišel iz porodnišnice :)

(odgovor članu beybk)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: patronažna sestra
21.5.2010 10:10:44   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: žab*ca

V Novem mestu so petronažne obvešćene s strani porodnišnice,tako da jih ni potrebno klicati.


jaz imam stalni naslov v Kp, živim pa pol ure izven Kopra. Rodila sem pa v Izoli, tako, da sem si sama zrihtala oz sem poklicala v drugi ZD, ki mi je bil najbližje in povedala, da bom rabla patronažno.

Po moje, bi če ne lahko čakala celo večnost, pa je ne bi blo.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: patronažna sestra
23.5.2010 14:29:59   
samado
IZVIRNO SPOROČILO: Hanuši

Iz Lj P ne sporočajo o rojstvu in smo morali takoj, ko smo prišli iz P poklicat v ZD. Naslednji dan je že prišla. Je bilo pa to lani junija. Mogoče se je že kaj spremenilo. So nas pa na to že v materinski šoli opozorili


Isto velja za kranjsko porodnišnico. Oni že nekaj časa ne sporočajo več v ZD (nevem, zakaj), so nam pa dali številko ZD. V torek popoldne smo prišli domov, v sredo zjutraj poklicali, v četrtek je patronažna prišla. Februarja letos.

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: patronažna sestra
23.5.2010 14:43:24   
Reby
Zaradi varstva osebnih podatkov moraš sedaj sama poklicati v ZD in se zmeniti s patronažno za obisk.

(odgovor članu samado)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: patronažna sestra
23.7.2010 18:22:39   
Anonimen
Zdravo!
Mi nismo nič klicali.ko sem šla iz porodnišnice domov ,sem tam dobila papirje za petronažno sestro ,je moj tisti dan nesel papirje v ZD in tako je naslednji dan sama prišla..to je to ...lp..

(odgovor članu beybk)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: patronažna sestra
3.8.2010 20:52:27   
slovenka
V MB porodnišnici so sami poklicali patronažno - v ptujski ZD. Ni bilo treba nič meni sami... V prvo sem rodila na Ptuju (2 leti nazaj) in so tudi oni to uredili...

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: patronažna sestra
28.10.2010 11:20:36   
mišika159
Pozdravljene. Imam eno vprašanje in sicer kar se tiče patronažnih sester. Pred nekaj leti je kolegica rodila v MB porodnišnici in po odpustu domov k njej ni prihajala patronažna sestra. Ni pa iz mariborske občine ampak ene izmed sosednjih. Zanima me če v mariborski občini prihaja na dom patronažna sestra ali ne. Hvala za odgovor.

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: patronažna sestra
28.10.2010 12:48:28   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: žab*ca

V Novem mestu so petronažne obvešćene s strani porodnišnice,tako da jih ni potrebno klicati.


ja, tako je. pa še ena full fajn je k nam hodila user posted image

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?