|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko časa po odstavitvi ste še imele mleko?
11.11.2010 12:20:41   
Grizo
Jaz sem svojo malčico pred točno enim tednom odstavila (bo kmalu imela 1L), pa se mi še kar dela mleko. Celo tako, da sem si ga morala 2x že spumpati, da mi ne bi prsi počile user posted image .  Mala se je pred tem le še čez dan cca. 2-3 podojila.
Kakšne so vaše izkušnje? Kdaj je mlekarna presahnila user posted image ?

_____________________________

Ta teden knjižna nagradna igra na http://www.facebook.com/knjiznikoktajl . Nagrade: Nesbo & Juul.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko časa po odstavitvi ste še imele ml...
11.11.2010 12:29:05   
mini86
se sploh ne obremenjujem s tem in kr neki stiskam..par dni al pa mogoče slab teden sm še nosila blazince č bi kej vn teklo in to je blo vse..ne ramišljam o tem..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Grizo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko časa po odstavitvi ste še imele ml...
11.11.2010 14:23:45   
Najki
Meni je mleko poslo, ker sva se bolj afnala kot dojila, v bistvu za dodatek k dodatku, pa sem po prenehanju se pol leta lahko stisnila kapljice ven, ker sem vsake toliko preverila, ce je ze poslo. Sicer pa lahko zapres mlekarno s hladnimi obkladki in podobnim.

(odgovor članu Grizo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko časa po odstavitvi ste še imele ml...
11.11.2010 14:35:24   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: Grizo

Jaz sem svojo malčico pred točno enim tednom odstavila (bo kmalu imela 1L), pa se mi še kar dela mleko. Celo tako, da sem si ga morala 2x že spumpati, da mi ne bi prsi počile user posted image .  Mala se je pred tem le še čez dan cca. 2-3 podojila.
Kakšne so vaše izkušnje? Kdaj je mlekarna presahnila user posted image ?


naša mlekarna sploh ni usaknila sama od sebe; prvo hčerko sem dojila do 9 mesecih potem se pa enostavni ni hotela več, meni je pa mleko nastajalo in nastajalo dokler končno nisem šla do svojega zdravnika, kjer sem dobila tablete da se je mleko ustavilouser posted image

(odgovor članu Grizo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko časa po odstavitvi ste še imele ml...
12.11.2010 11:55:53   
Grizo
IZVIRNO SPOROČILO: nadka30
naša mlekarna sploh ni usaknila sama od sebe; ...dokler končno nisem šla do svojega zdravnika, kjer sem dobila tablete da se je mleko ustavilouser posted image


A res?

Sprašujem zato, ker teh težav pri prvem malčku nisem imela. Ko sem si nehala črpati mleko (mali se je sam odklopil že pri 5.M in sem mu še 1M dodajala svoje mleko po flaši) so se prsi v 3 dneh vrnile v prvotno stanje. Kar je bilo super. Zdaj pa kot da čakajo, če si tamala slučajno premisli.  user posted image


_____________________________

Ta teden knjižna nagradna igra na http://www.facebook.com/knjiznikoktajl . Nagrade: Nesbo & Juul.

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko časa po odstavitvi ste še imele ml...
23.11.2010 12:15:21   
PapuaNG
Jst ne dojim že že več kot pol leta, pa si še vedno lahko kakšno kapljico stisnem. Me pa ne moti-ko bo šlo, bo pač šlo. Če ne bo prej nov user posted image user posted image

(odgovor članu Grizo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko časa po odstavitvi ste še imele ml...
25.11.2010 22:34:20   
Ninush
2 dni

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...
Izračun vibracije otrokovega imena po nume...
Izbrati pravo ime za otroka je izjemno težka naloga. Če želite, da ima ime vašega otroka vibracijo, ki bo odsevala njego...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?