|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bebe confort high trek
20.12.2010 14:26:49   
laraljubljana
Nekaj časa nazaj je ena spraševala za izkušnje z vozičkom Bebe Confort HT, pa takrat nisem imela časa odgovoriti.

Jaz ga uporabljam od julija dalje. Pet mesecev sem uporabljala košaro, ki je super. Uporabljali smo jo tudi kot posteljico, kadar smo kam šli. Pa doma nam je čez dan kar noter spala. Košara je res udobna in vredna svoje cene.

Sedaj uporabljamo športni del v kombinaciji z zimsko vrečo. Pri nas je veliko makadamskih poti, sedaj pa tudi veliko snega. Moram reči, da je za po snegu super. Lahko ga voziš po celem snegu, pa tudi čez marsikateri kup prileze.  Tamala se zaenkrat zelo rada vozi v njem, bomo pa videli kako bo naprej. Sedaj ima 6 mesecev.

Slaba stran tega vozička pa je teža - novi so baje lažji- in velikost. V avtu zavzame kar veliko prostora. Tako, da že razmišlam tudi o nakupu kakšne marele.

LP, Lara
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bebe confort high trek
20.12.2010 14:36:32   
Barbara_L
Tudi mi razmišljamo o mareli, predvsem za v avto. Si imela kaj konkretnega v mislih?

(odgovor članu laraljubljana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bebe confort high trek
20.12.2010 15:41:01   
laraljubljana
Razmišljala sem o Peg Peregu Mini. Je tak lušten mali voziček. Ima katera že izkušnje z njim?

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bebe confort high trek
20.12.2010 16:35:45   
marantz
Tudi mi imamo High treka in čeprav se mi zdi da se kar v redu zloži, razmišljam o nabavi marele. Jasno, za čim manj denarja bi rada dobila čim več :)
Kaj pa z ABC Design marelami ima katera izkušnje? Sem vidla da majo na eni spletni strani akcijo :)

(odgovor članu laraljubljana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bebe confort high trek
20.12.2010 17:27:38   
Aninchy
marele - za mene so baby welt ZAKONuser posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu marantz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bebe confort high trek
22.12.2010 11:43:06   
milabe
tud mi imamo high treka - super, samo edina napaka je rees velikost. Sej se res zloži super fajn in hitro, sam pri nas v karavanu še vedno zasede celoten prtljažnik.
Tako da isto, bomo spomladi nabavli marelo - tudi še ne vem katero. Baje je fajn da se naslon da v vsaj malo vodoravni položaj. Še nisem raziskovala...

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bebe confort high trek
22.12.2010 13:09:29   
tassika
Priporočam haucka:
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=174152
Dobila v akciji za 60 eur, gre čisto v ležeč in sedeč položaj, slabost, ni za po snegu.

Fizioterapevtka ga je pohvalila, ker ima trdo hrbtišče in sedišče, kar je nujno za tako male otročke. Ne zloži se pa čisto skupaj, tako kot osnovne marele.

< Sporočilo je popravil tassika -- 22.12.2010 13:10:17 >


_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu milabe)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bebe confort high trek
2.1.2011 16:39:52   
sbnc
Tudi mi imamo High treka in je res super voziček, tako glede vodljivosti, kot tudi glede izgleda, no vsaj meniuser posted image .. Edina napaka je velikost, ker je res večji in širši kot ostali vozički. Za marelo voziček pa bom spomladi vzela Maclarena.

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bebe confort high trek
7.1.2011 14:29:26   
milabe
evo, sem danes mal brskala in mi je najbolj ušeč ta novi quinny zapp xtra. prelep ;) sam cena je tud fajna... bomo že našparali ;)
Tega bomo mel u avtu BC HT pa doma za sprehode...

(odgovor članu sbnc)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bebe confort high trek
7.1.2011 21:58:26   
mayci
ja, ta novi zapp je res super, za pogledat in funkcionalno user posted image
Mi smo ga tudi nabavili in tako lahko našega velikega trikolesnika (sicer ni high trek) pustimo doma. user posted image


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu milabe)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bebe confort high trek
10.1.2011 0:08:13   
Roberta69
Mi imamo tudi High Treka in marelo Moon Kiss, ki je zakon user posted image . Ko so začeli izdelovati trdo hrbtišče, so imeli na začetku na voljo samo roza in svetlo modro barvo in zato imamo mi takega (bljak), ki se poleg nevšečnosti barve zelo hitro umaže, amapak drugače mi je pa ful všeč, tako da bom najbrž za ta novega dojenčka kupila novo (se še odločam, ker ni čist nujno).

Board za drugea otroka - a ima katera kakšnega namontiranega gor, ki paše, na katerem se otrok lahko "uspešno" prevaža, itd?

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bebe confort high trek
14.1.2011 11:01:23   
milabe
sem šla v BC gledat Zapp xtra, super, edin mal me moti, ker moraš sedež dat dol, ko zložiš voziček...
ja tale moon kiss tud super zgleda...
dilema ;)))

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?