|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kolo 16 col
15.2.2011 15:27:42   
livia
Iščem kako kvalitetno kolo za našo punco, pa še ni neke pametne izbire v trgovinah.
Kakšna kolesa (16 colska) imate vi? Slikce.

Jaz iščem lahko, kvalitetno, pa ne kičasto z nekimi rožicami in košarami.
Sedaj imamo Schwinna, ki je sicer kvaliteten, ampka se mi zdi malo pretežek.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kolo 16 col
15.2.2011 17:12:09   
ČebelicaMaja
Jaz sem ga tudi iskala, vse živo sem pregledala- pri Schwinnu je še ena zadeva, ki mene zelo moti, balance se ne da prestavit na višje-samo sedež lahko, vsaj tako so meni pri Čerinu rekli, pa še sestopna gred je precej visoka- mi namreč letos planiramo odstraniti pomožna koleščka in bo morala najbrž precej skakat gor in dol.
Gledala sem tudi GT, Scott, ni da ni... samo 200 in več € se mi res zdi za kolo, ki ga bomo imeli max.4 leta pri hiši (še ta mala bo podedovala) čist preveč.

Potem mi je moj oče, ki je strasten kolesar povedal za bivšo Rogovo trgovino nasproti stare Pediatrične klinike in smo šli tja pogledat in ji kar kupili kolo Mariposa 16"- znamke Lombardo- to so prava in kvalitetna Italjanska kolesa,
z dolgoletno tradicijo, imajo kvalitetne dele (sej si nisem vsega zapomnila kar so mi povedali v čem vse je razlika s Schwinnom)- ima V breake, ki se začuda odlično obnesejo-je tudi imela 12 col Schwinna na torpedo, ampak je takoj osvojila prednje bremze, pa boljše peste, pa balanco in sedež lahko dvigneš, tako da bo še za naslednje leto.
Z gotovinskim popustom je prišel 124€. Zdaj ga  ima tamala na sredi sobe in komaj čaka, da pride pomlad user posted image  
aja, še link (khm, še vedno ne znam narest povezave ali pa že spet user posted image )
http://www.rogosport.si/index.php?b=541&o=da9094ac91c4ec618ea7ce955c8468c0ed8293d3d14da35c58a0ac5754a5925362695d939e645389a063

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kolo 16 col
15.2.2011 17:52:19   
tinaaja
Mi smo nasi kupili sicer 14colsko, imajo tudi 16 .. Orbea ... http://www.orbea.si/OT_kids.htm#
So pa dragi ful... Ampak sva iskala kolo brez kontre (zaviranja s pedali).


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kolo 16 col
20.2.2011 13:27:45   
Žabika
Tina, tudi mi iščemo kolo in bom kar pregorela od vsega tega, pa se šele 2 dni ukvarjam s tem.
Meni so rekli, da so 14ke vsa kitajska jajca, ki jih prodajajo po Hervisih, Gigasportih, ... Zdej pa vidim Orbeo. To naj bi bilo kvalitetno, a ne? Vidim da so ročke zavor kovinske, zavore V brake, težek pa tudi ni tako zelo.
Meni se zdijo 12ke malo majhne, 16ke pa za Hano (ima 102cm) prevelike. Vi imate verjetno kolo Amanita.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kolo 16 col
20.2.2011 13:50:04   
tinaaja
Hej, ja Amanita smo vzeli. Teža - lahek glih ni za nosit user posted image , za vozit pa ni videt,da bi bila teza kaj omejujoca. Kaksnega lazjega nismo nasli, mislim,da zdaj neki od neke firme Puky ponujajo, ampak Orbea je Orbea.. Morda preveri se veb company, kaj imajo na voljo. Bauer je tudi nekaj imel, samo me niso prepricali.



_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kolo 16 col
20.2.2011 13:52:05   
tinaaja
Aja, nasa izkusnja - obvezno otroka na kolo, da ga sproba - nisem mogla verjet, kaksna je bila razlika v B. obvladovanju kolesa med razlicnimi znamkami in velikostmi.

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kolo 16 col
20.2.2011 15:36:02   
livia
A ima kdo Auroro in  kako ste zadovoljni?

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kolo 16 col
20.2.2011 15:38:10   
livia
Tina,
a se una živalca na balanci da dol snet? Enako košara spredaj in uno sranje zadaj?
Hvala za odgovor.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kolo 16 col
20.2.2011 15:57:42   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: livia

Tina,
a se una živalca na balanci da dol snet? Enako košara spredaj in uno sranje zadaj?
Hvala za odgovor.

brez problema - zvonec in zadnja kosara se odsraufata, kosara spredaj je pritrjena z tankimi plasticnimi trakci.. Sicer zadnje kosare ne bi dol dajala - v kolikor se vozite v mokrem oz nasa zmeraj cez luze zapelje. Je pa trenutno brez tud nasa, ker se je kor naslonila in se je nekako nesrecno odvilo in dol padlo, pa si se nismo vzeli casa, da damo nazaj..


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kolo 16 col
23.3.2011 14:03:05   
ksenjaka
Tale otroška kolesa so tudi huda... samo draga... http://www.kakadu.si/18-otroska-kolesa

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Želeti samo dobro
Pokažite, da imate otroka tako zelo radi, da verjamete, da zmore prav vse kar si želi, pa še ravno se tik pred izvedbo s...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?