|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otroška zložljiva banja
1.2.2011 10:21:22   
ANIME
Pozdravljeni!

Mi smo ravno prenovili kopalnico in smo morali banjo zamenjati za tuš, če smo želeli v kopalnico dati tudi pralni stroj.
Zdaj imam pa problem saj se mulčka zelo rada namakata (stara 2,5 leti).

Sva razmišljala tudi o navadnem gumjastem bazenčku, ampak je problem kako potem vodo izlit iz njega (z vodo je svinjsko težek in se bojim, da bi se nam voda polila po celi kopanici. Tuš kad je pa seveda globoka samo cca 5 cm in moraš res previdno in počasi izlivat, da ne gre čez)

Na spletni strani sem našla tole rešitev: http://www.minisvet.si/bibabath-kad-modrabela-p-1045.php
ampak je pregrešno draga.

Zanima me (če bi se slučajno res odločili za nakup) ali ima kdo kakšne izkušnje s tem.

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otroška zložljiva banja
1.2.2011 11:49:08   
Hope2
Si ne predstavljam kako to čistiš- sama tega ne bi nikoli kupila, bi pa sigurno prej razmišljala in glede na to, da se od nekdaj rada kopata, bi dala normalen tuš not ali vsaj malo višjo tuš banjico ob prenovi.
Bi raje navaden bazenček kupila. Eni imajo tudi zamašek na dnu.

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otroška zložljiva banja
1.2.2011 12:13:34   
ANIME
A res, imajo zamašek??
Kateri? če ima kdo to info, bom full hvaležna!!!!!


Drugače se pa ta moja zadeva pere na 60°C (vsaj tako piše)

In ne boš verjela, trenutno ni tuš kadi, ki bi bile globje in dimentije 90x70 - enostavno ni moderno, tudi če je uporabno. Sem skoraj živce izgubila, ko smo preiskali vse možno!

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otroška zložljiva banja
1.2.2011 12:24:36   
Hope2
Ja res imajo, ker takega imamo na morju na balkonu in samo odčepim spodaj in voda potem ven steče. Premera je 1 m al pa 120user posted image ne bi vedela. Kupila sem ga v leclercu pred 2 letoma. Zdajle boš te zadeve bolj težko našla, ker so na policah samo stare zaloge. Samo računaj da bo tak bazenček mogoče prevelik za tuš kabinouser posted image , če ne bo v tuš kabini, pa ga vseeno moraš mal dvignit, da spodaj nastaviš kak lavor, kamor voda odteče.

Eh ne verjamem za tuš kadi, ker jih je še pred 2 leti bilo na veliko v prodaji.

Če je pralna zadeva, pol pa ni panike, men se drgnit z gobico tole ne bi dalouser posted image in če stlačiš v tuš kabino, potem pa mogoče niti ni tolk slaba zadeva, pa če še odmisliš denaruser posted image

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otroška zložljiva banja
1.2.2011 12:31:36   
sazi
Pri nas so še vsi bazenčki, ki smo jih imeli, imeli na dnu čepuser posted image .

Drugače pa vsako z vodo napolnjeno stvar z lahkoto sprazniš z natego. Cev napolniš z vodo, jo potopiš v vodo, ki bi jo rad izpraznil, drug konec pa daš k odtoku tako, da je nižje od črpajočega dela - se ti elegantno sprazni do konca, le paziti moraš, da ti ne zajame zraka, kar moraš potem zrak iz cevi ven potegnit.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otroška zložljiva banja
1.2.2011 12:37:13   
mojcaziga
Mi imamo globoko tuš bano, dimenzije 90x90, višina je nekje 60. Izgleda super, mali pa je star skoraj 9 in se še vedno z veseljem namaka.

lp, mojca

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otroška zložljiva banja
1.2.2011 12:40:08   
mojcaziga
Evo, v stilu kot je čisto spodnja

http://www.sanotechnik.hu/slo/belso.php?off=0&cc=1&mkid=16&fkid=16&skid=

lp, mojca

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otroška zložljiva banja
1.2.2011 12:42:39   
sazi
user posted image

Najbrž si iskala kaj takega? Zagotovo se da kje dobiti, le dimenzija 70x90 je mogoče res malo specifična - sicer je pa itak že prepozno. Kolpa ima eno polkrožno visoko 30 cm. Včasih so jih res imeli več.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otroška zložljiva banja
1.2.2011 13:11:36   
ANIME
hvala za info ... ampak tuš kad je žal že kupljena.

Se pa še vedno priporočam za info, kje ste poleg Leclerca še kupili bazenčke na čep/zamašek.

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Otroška zložljiva banja
1.2.2011 13:24:17   
constanca
http://www.4mybaby.ch/babywanne-flexibath-lime-p-2677.html

Glih zadnjic sem vidla to zlozljivo banjico v neki reklami in sem jo zdaj na hitro lahko najdla samo na tej strani.

Morda ne pride v postev, ker je premajhna za dva. Drugace je pa kar super idej, se mi zdi. Sploh ce dosti potujes ali nimas veliko prostora. Zlozis pa je.

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Otroška zložljiva banja
2.2.2011 12:15:30   
sazi
Se pa še vedno priporočam za info, kje ste poleg Leclerca še kupili bazenčke na čep/zamašek.

Mi smo jih kupili v Baby centru, ampak poleti.

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Otroška zložljiva banja
23.3.2011 14:03:56   
ksenjaka
minisvet.si jih je včasih imel...

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?