|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Wulong Oolong čaja za topljenje maščobe
10.8.2011 9:35:50   
kamy
Pozdravljene,

Pozna katera ta čaj? Kako se obnese? Namen ga imam naročiti, pa sem za vse možne stvari zmetala že cel kup denarja. Če ima katera pozitivne izkušnje naj mi jih zaupa. Izgubiti bi morala 10 kg, ker so mi ostali po porodu in od tega je že 4leta in pol.

lp,K
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Wulong Oolong čaja za topljenje maščobe
10.8.2011 10:33:23   
janapan
Jaz izkušenj nimam s tem čajem, ti pa lahko povem, da imam tudi jaz dobrih 10 kg viška po dveh porodih. V enem letu (pa tudi že prej) sem vsaj 100x začela z dieto. Od tega sem bila vsaj 4x na 90 dnevni ( vedno sem shujšala tudi po 6 kg a jo žal prekinila zaradi okoliščin) in vse sem dobila nazaj, celo z obrestmi. Sedaj sem prvič v življenju -pa sem probala že nešteto enih diet - začela z Montignacovo metodo (Jem torej hujšam). Bila sem zelo skeptična ker ne smeš krompirja, pa bele moke, sladkorja...pa še in še hrane, ki jo obožujem,...a sem vseno začela. In počutim se res odlično, čisto nič lačna. Kar mi je najbolj všeč je, da lahko vsak dan ješ jedi iz vseh kategorij...če ti paše sladko ali slano....ni tako striktna kot 90 dnevna.  Mogoče bi prišla prav tudi zate....

(odgovor članu kamy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Wulong Oolong čaja za topljenje maščobe
10.8.2011 13:31:36   
krfjolca
Jaz mislim, da so vsi ti čaji, tabletke in podobne čudežne reči bolj larifari in zgolj drage, to je pa vse. Brez tega, da zamenjaš življenjski stil in uravnotežiš prehranjevalne navade, enostavno ne gre. 90-dnevna dieta, South beach dieta in podobne so preveč restriktivne diete in človeka samo znervirajo, ravno tako zapraviš gore denarja za hrano. Ko se jih nehaš držat, pa dobiš s plusom kilograme nazaj. Montignac je zelo dober, ker ni shujševalna dieta, ampak je način prehranjevanja. Ki ga moraš seveda furat celo življenje, če se ne želiš spet zrediti.  

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Wulong Oolong čaja za topljenje maščobe
10.8.2011 14:15:30   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: janapan

Jaz izkušenj nimam s tem čajem, ti pa lahko povem, da imam tudi jaz dobrih 10 kg viška po dveh porodih. V enem letu (pa tudi že prej) sem vsaj 100x začela z dieto. Od tega sem bila vsaj 4x na 90 dnevni ( vedno sem shujšala tudi po 6 kg a jo žal prekinila zaradi okoliščin) in vse sem dobila nazaj, celo z obrestmi. Sedaj sem prvič v življenju -pa sem probala že nešteto enih diet - začela z Montignacovo metodo (Jem torej hujšam). Bila sem zelo skeptična ker ne smeš krompirja, pa bele moke, sladkorja...pa še in še hrane, ki jo obožujem,...a sem vseno začela. In počutim se res odlično, čisto nič lačna. Kar mi je najbolj všeč je, da lahko vsak dan ješ jedi iz vseh kategorij...če ti paše sladko ali slano....ni tako striktna kot 90 dnevna.  Mogoče bi prišla prav tudi zate....

Montignacovo metodo (Jem torej hujšam)


a mi lahko kaj več poveš o tej metodi..a si že šla kej dol..kaj sploh ješ oz česa ne smeš jesti


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Wulong Oolong čaja za topljenje maščobe
10.8.2011 18:41:26   
lotkla
Škoda denarja, pa še zanič okusa je. Meni ni pomagal,sem ga vrgla stran.

(odgovor članu kamy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Wulong Oolong čaja za topljenje maščobe
11.8.2011 10:01:53   
amorcek
ja :D fora teh čajev je tudi, da se naj bi pili pred obroki...menda:D To pomeni da ti čaj tik pred obrokom, že nekako malo zafila želodec in posledično manj poješ:D Spi pred kosilom 3 dcl vode (mlačne) imaš isti učinek:) samo s čajen pa nebo nič:S na žalost:( To bi bila pa meka:)

(odgovor članu lotkla)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?