|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Uspešen IVF na GK Lj.
21.2.2011 19:16:02   
napalmica
Punce, rabim malo upanja in pozitive!

Javite se prosim tiste, ki ste uspešno zanosile v postopku na LJ. GK.
Sama grem namreč v postopek marca (kratki protokol, ICSI, špikat se začnem okoli 8.3.). Trenutno sem v fazi, ko kar ne nadem upanja, da bo sploh kdaj uspelo, že več slabih info sem slišala glede Lj, pa me res zanima, koliko vas je z Ljubljano zadovoljnih, ali ste pridelale kakšnega zamrznjenčka v postopkih, v katerem poskusu je uspelo, kako ste preživele punkcijo,...

Hvala vsaki posebej, ki me bo malo potolažila!


_____________________________

I asked god for a flower, he gave me a garden, I asked god for a tree, he gave me a forest, I asked god for an angel, he gave me you !
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Uspešen IVF na GK Lj.
21.2.2011 19:24:15   
sonček33
Evo me! pa še zdaleč nisem edina. Useplo v drugo. Punkcija bp. Pingvinov pa žal nič. Glavo gor. Bo!

< Sporočilo je popravil sonček33 -- 21.2.2011 19:25:24 >


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu napalmica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Uspešen IVF na GK Lj.
21.2.2011 19:29:25   
napalmica
Sonček v katerem postopku si zanosila, če smem vprašat? Ali si imela kakšnega pingota? Hvala ful!user posted image

_____________________________

I asked god for a flower, he gave me a garden, I asked god for a tree, he gave me a forest, I asked god for an angel, he gave me you !

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Uspešen IVF na GK Lj.
21.2.2011 19:31:08   
napalmica
Aha, hvala Sonček, sem glih kar vidla da si mi že odgovorila user posted image

_____________________________

I asked god for a flower, he gave me a garden, I asked god for a tree, he gave me a forest, I asked god for an angel, he gave me you !

(odgovor članu napalmica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Uspešen IVF na GK Lj.
21.2.2011 19:48:48   
mismis
Napalmica, nikar tako negativno. Čeprav meni ni uspelo v LJ, nimam slabega mnenja o njih. Punkcije niso tako zoprne, da se jih ne bi dalo preživeti, zamrzujejo zares dobre zarodke (če zarodek ni dober ga itak nima smisla zamrzovati, ker ne bo preživel odmrznitve), sama sem imela zamrznjenčke v 3. postopkih.

Že kar dolgo spremljam forum: http://www.ringaraja.net/forum/Januar%2Ffebruar_2011_IVF%2FICSI/m_5514227/tm.htm, tukaj tudi piše katerim je že uspelo in zraven nosečke je napisano v katerem centru se je zdravila.

Važno je, da si ti pozitivna, verjemi že veliko ženskam je uspelo v Lj, je sploh brezveze da ti naštevam, veliko izmed njimi so na takšen način prišle do prvega in drugega otroka, kakšna pa tudi do četrtega. Ti samo pozitivno in optimistično v tale postopek, pa itak da bo uspelo.


aja, drugače pa je meni uspelo v Lj v 3. postopku, vendar se user posted image user posted image  nista dobro razvojala, zato je bila potrebna abrazija. Ampako smo šli naprej in sedaj sem v 20. tednu z user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil mismis -- 21.2.2011 19:50:03 >


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu napalmica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Uspešen IVF na GK Lj.
21.2.2011 20:37:07   
gupika
Nama je uspelo v 2. postopku. Imam še 2 zamrznjenčka. Mene osebno punkcija ni čisto nič bolela. Jaz sem zadovoljna z delom na GKL, glede na to koliko je pacientk, je organizacija kar vredu. Je pa res, da te ne spremlja vedno isti zdravnik.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Uspešen IVF na GK Lj.
21.2.2011 21:12:25   
Alex01
Mi2 sva bila v Lj leta 2001, uspelo pa nama je v prvem postopku. Druga in tretja user posted image po naravni poti (žal en SS).
Nikar ne obupaj!!!
Veliko veliko pozitivne energije in dobrih misli. Pa SREČNO!

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Uspešen IVF na GK Lj.
22.2.2011 12:22:57   
Goldy
Tako kot ti je predlagala mismis - malo poglej na strani, kjer pišejo tiste, ki so v postopku, tam boš našla marsikateri odgovor na svoje vprašanje.

Drugače pa - meni je prvič uspelo v 3 poskusu (doma imamo 20 mesečnico), drugič pa v prvem poskusu (sem noseča v 13 tednu), imamo pa še 2 zamrznjenčka. Meni nobena punkcija ni bila zelo huda pa imam nizek prag bolečine. Smo pa ljudje različni. Seveda pa moraš misliti pozitivno. user posted image Sestre so zelo prijazne na oddelku SIII, res pa je kot je že napisala predhodnica, da te spremljajo različni zdravniki.

Pa srečno!

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Uspešen IVF na GK Lj.
22.2.2011 13:08:50   
Anonimen
Jaz imam z GK dobre izkušnje, čeprav nisem zanosila. Pri njih sem bila v 3 postopkih, zamrznjenčkov nisem imela nikoli. Punkcija je meni zelo boleča, ampak to je zato, ker mi pri vsakem punktiranju predre maternico.

Čeprav pri njih nisem zanosila, so mi super. Sestre izredno prijazne, pripravljene pomagat, zdravniki tudi super. 2x sem prosila za dr. D in sem ga dobila, 1x me je čez cel postopek spremljal dr. Tomaževič.. Skratka, super. In tud uspehi so, verjemi. user posted image user posted image

(odgovor članu napalmica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Uspešen IVF na GK Lj.
22.2.2011 14:48:22   
diana_25
nam je tud uspelo v 1. poskusu v LJ. imamo skoraj 8. mesečnegauser posted image . Tak da pogumno...pravijo: upanje umre zadnje ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Uspešen IVF na GK Lj.
22.2.2011 19:04:17   
napalmica
Punce hvala vsaki posebej! user posted image
Mi je že malo lažje, sicer sem se do zdaj kar dobro držala in sem tudi zaupala v LJ. kliniko, (čeprav gre ves hvalospev ponavadi Mariboru user posted image ), ampak očitno me je zvilo tik pred ciljem in mam zadnje dni res ful strahu in dvomov v sebi. Se bom poboljšala, obljubim! user posted image
Čestitke vsem srečkam user posted image in tistim, ki ste že mamice, vsem ostalim pa veliko upanja in dobre volje za premagovanje poti do cilja, ki nam je skupen... user posted image


_____________________________

I asked god for a flower, he gave me a garden, I asked god for a tree, he gave me a forest, I asked god for an angel, he gave me you !

(odgovor članu diana_25)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Uspešen IVF na GK Lj.
28.2.2011 11:53:27   
lemony
Brez najmanjšega pojma, kaj pričakovati in polna negotovosti sem šla v prvi IVF postopek na GKL. Bilo pa je takole: zdravniki korektni in strokovni, sestre prijazne, z velikim občutkom za ljudi, delo organizirano tekoče, pregledi brez pretiranega čakanja. Punkcija pri meni neboleča, pa sem grozno občutljive sorte in tudi folikolov je bilo precej. (Moja izkušnja je, da ZELO pomaga, če ti sestra med punkcijo pomaga pritiskati na trebuh, ko sama ne moreš več. Vendar bo verjetno kar držalo, da punkcijo vsaka med nami doživlja drugače.)

Med štirinajstdnevnim čakanjem na rezultat mi je bilo v uteho dejstvo, da me naslednjega postopka, če bo pač treba poskusiti znova, ne bo več strah.
Končalo se je srečno :).

Vsem, ki vas čaka IVF, želim veliko poguma, zaupanja in potrpežljivosti.

(odgovor članu napalmica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Uspešen IVF na GK Lj.
24.4.2011 8:10:11   
trmica
IZVIRNO SPOROČILO: lemony

Brez najmanjšega pojma, kaj pričakovati in polna negotovosti sem šla v prvi IVF postopek na GKL. Bilo pa je takole: zdravniki korektni in strokovni, sestre prijazne, z velikim občutkom za ljudi, delo organizirano tekoče, pregledi brez pretiranega čakanja. Punkcija pri meni neboleča, pa sem grozno občutljive sorte in tudi folikolov je bilo precej. (Moja izkušnja je, da ZELO pomaga, če ti sestra med punkcijo pomaga pritiskati na trebuh, ko sama ne moreš več. Vendar bo verjetno kar držalo, da punkcijo vsaka med nami doživlja drugače.)

Med štirinajstdnevnim čakanjem na rezultat mi je bilo v uteho dejstvo, da me naslednjega postopka, če bo pač treba poskusiti znova, ne bo več strah.
Končalo se je srečno :).

Vsem, ki vas čaka IVF, želim veliko poguma, zaupanja in potrpežljivosti.



Se podpišem pod tole!!!user posted image

(odgovor članu lemony)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?