|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vaše izkušnje s CORIS zavarovanjem
22.6.2011 19:01:38   
ruby19
Ker gremo v tujino, razmišljam o zavarovanju CORIS za družino. Kakšne so vaše izkušnje s tem? A zlahka potem dobiš kar ti pripada al dosti komplicirajo in se na vse pretege trudijo, da ne bi izplačali, če se kaj zgodi tako kot na splošno zavarovalnice?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vaše izkušnje s CORIS zavarovanjem
22.6.2011 19:55:18   
Anonimen
Mi imamo zelo dobre izkušnje ... vedno ko sklenemo to zavarovanje se nam nič ne zgodi user posted image

(odgovor članu ruby19)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vaše izkušnje s CORIS zavarovanjem
22.6.2011 20:32:48   
Sa.Ka
Od kolegice izkušnja zelo zelo slabaaaaaaaaaaaaaaa.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vaše izkušnje s CORIS zavarovanjem
22.6.2011 20:33:20   
josephine27
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Mi imamo zelo dobre izkušnje ... vedno ko sklenemo to zavarovanje se nam nič ne zgodi user posted image


enako


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vaše izkušnje s CORIS zavarovanjem
22.6.2011 20:39:02   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Mi imamo zelo dobre izkušnje ... vedno ko sklenemo to zavarovanje se nam nič ne zgodi user posted image


Tudi pri nas je tako, pa upam da tudi tako ostane.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vaše izkušnje s CORIS zavarovanjem
22.6.2011 21:29:22   
naja17
Sej maš tud Elvio na izbiro... To pač nej bi mel s sabo, evropska kartica ne krije vsega... Jaz poznam Elvio in moje izkušnje so dobre oz. vem, da se trudijo zrihtat....

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vaše izkušnje s CORIS zavarovanjem
26.6.2011 0:02:24   
Roberta69
Oče je imel ful probleme z unovčenjem, pa čeprav je predložil foto gradivo itd. Kar morili in morili so z izpolnjevanjem neskončne dokumetacije, pa še kar ni bilo dovolj... približno tako kot so naštimana vsa zavarovanja, ko vplačaš, je vse super, ko morajo izplačati, je pa cel halo user posted image . Ampak vseeno je fajn imeti kakšno zavarovanje, je pa v bistvu evropska kartica zrdavstvenega zavarovanja tudi čisto dovolj za osnovne stroitve. 

_____________________________

Dva čmrljčka in ena čebelica - brneče kot v panju :)))

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vaše izkušnje s CORIS zavarovanjem
29.6.2011 10:07:59   
Katjuš@
Jaz imam zelo ok. Med prevozom v bolnišnico, sem poklicala CORIS in ko smo prispeli tja je bilo že vse urejeno. Ni mi bilo potrebni nič plačevat, nobenih drugih papirjev...le en telefonski klic.


(odgovor članu ruby19)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vaše izkušnje s CORIS zavarovanjem
29.6.2011 10:40:25   
izalina
Pri nas je šlo vse brez težav samo z EU kartico oziroma so v bolnici samo po njej vprašali (Švica). Nam ni bilo potrebno storitev ob odpustu nič plačat in tudi potem nismo imeli nobenih stroškov in opravkov s tem. 

(odgovor članu Katjuš@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vaše izkušnje s CORIS zavarovanjem
29.6.2011 11:11:01   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: Katjuš@

Jaz imam zelo ok. Med prevozom v bolnišnico, sem poklicala CORIS in ko smo prispeli tja je bilo že vse urejeno. Ni mi bilo potrebni nič plačevat, nobenih drugih papirjev...le en telefonski klic.




Zelo podobne izkušnje (od moje šefice) in to 2x v tujini pri zelo kompliciranih problemih, pri obeh je bil nujen helikopterski prevoz s smučišča v bolnišnico. Je pa fajn dvojno kritje, ker potem si res lahko precej brez skrbi.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Katjuš@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...
5 pomembne prednosti potovanja z družino
Družinska potovanja so odlična priložnost za krepitev družinskih odnosov, tako med zakonci, starši in otroki ter sorojen...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?