|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nizek progesteron
21.7.2011 13:04:16   
lorelei*
pozdravljene
ze nekaj časa spremljam ta forum, stara sem 35 let, zanositi skusam ze vec kot leto in pol, jeseni grem v prvi ivf postopek, diagnoza: nepojasnjena neplodnost, ceprav ce mene vprasate je dokaj velika moznost da ima pri tem veliko vlogo tudi nizek progesteron v drugem delu ciklusa oz. predčasno popuščanje RT. Zanima me, če je kateri od vas uspelo v IVF postopku kljub nizkemu progesteronu?
lep pozdrav vsem!
lorelei*
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nizek progesteron
21.7.2011 13:24:22   
lluna
Pozdravljena,
mene pa zanima ali na nizek progesteron sumiš le zaradi izcedkov, ali si delala morda kakšne hormonske teste?

(odgovor članu lorelei*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nizek progesteron
21.7.2011 13:30:36   
tosja

IZVIRNO SPOROČILO: lluna

Pozdravljena,
mene pa zanima ali na nizek progesteron sumiš le zaradi izcedkov, ali si delala morda kakšne hormonske teste?



Tudi jaz sem se prvo vprašalo to. Kako pa veš???


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu lluna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nizek progesteron
21.7.2011 14:10:36   
lorelei*
zaenkrat sumim zaradi izcedkov, ki trajajo po 10 dni pred M, testov za progesteron še nisem delala, ostali hormoni so ok... glede na vse kar sem prebrala o simptomih nizkega progesterona, se najdem v njih... se pa seveda lahko motim, saj nisem iz stroke...


(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nizek progesteron
21.7.2011 16:35:11   
lluna
Tudi moji izcedki se namreč zadnje čase začenjajo že 10 dni pred M. Pa si to v vsem tem času omenila G in ti ni ničesar predpisal? Kako pa veš, da so ostali hormoni OK? Oprosti, ker toliko sprašujem, vendar tudi sama raziskujem v tej smeri.. Upam, da prejmeš kakšen odgovor o IVF postopku in progesteronu, vendar če se ne motim, tam progesteron začnejo dodajati takoj po postopku, ne me pa prosim držati za besedo, lahko da se motim..,
LP

(odgovor članu lorelei*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nizek progesteron
21.7.2011 17:51:34   
Anonimen
Sej to se da pomagat. Recimo jaz sem v postopku v tujini in morem vedno drugi dan začet jemat Utrogestan. To je ravno progesteron, za podporo RT (pa imam vse hormone v mejah normale in nobenih izcedkov). Mislim, da ga tudi pri nas predpisujejo, samo ne vem če vsaki. Mislim pa, da če bi to predlagala svojemu IVF zdravniku, da bi ti ga predpisal.

(odgovor članu lluna)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nizek progesteron
21.7.2011 20:12:24   
ninocka26
V postopku vsaka pri punkciji dobi utrogestan ali prometrium, ki ga mora jemati do testa, v primeru, da je le-ta pozitiven pa še naprej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nizek progesteron
22.7.2011 8:37:25   
lorelei*
IZVIRNO SPOROČILO: lluna

Tudi moji izcedki se namreč zadnje čase začenjajo že 10 dni pred M. Pa si to v vsem tem času omenila G in ti ni ničesar predpisal? Kako pa veš, da so ostali hormoni OK? Oprosti, ker toliko sprašujem, vendar tudi sama raziskujem v tej smeri.. Upam, da prejmeš kakšen odgovor o IVF postopku in progesteronu, vendar če se ne motim, tam progesteron začnejo dodajati takoj po postopku, ne me pa prosim držati za besedo, lahko da se motim..,
LP



ostale hormone (fsh, prolaktin, itd) so mi testirali s hormonskim testom in so ok, zaradi izcedkov, ki vsak mesec trajajo dlje (ko sem zacela hodit na gklj to se niti ni bil tak problem) grem pa te dni se enkrat k moji G, pa da vidim, kaj bo ona rekla...
lp

(odgovor članu lluna)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?