|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vzgojna metoda :)
26.7.2011 10:43:54   
Anonimen
Stara mama stoji v vrsti pred blagajno v samopostrežbi. Za njo v vrsti stoji mlajša ženska z nagajivim devet do deset_ letnim mulcem. Mulec ves čas poriva svoj voziček tako, da le-ta tolče staro mamo po nogah. Naenkrat se ona obrne in reče mulcu, da naj neha. To njemu niti na misel ne pride in tako stara mama nagovori njegovo mamo.
 
- "Ali mu ne morete reči, da naj me neha tolči z vozičkom po nogah?"
 
Mamica odgovori:
 
- "Ne. Moja metoda vzgoje mu dovoljuje svobodo in on dela kaj mu je volja vse dokler v njegovo zavest ne pride spoznanje, da to kar počne ni v redu. Takšna metoda je zelo uspešna pri vzgoji otrok."
 
V vrsti, za to mlajšo žensko, stoji mladenič, pazljivo posluša in opazuje dogajanje pred seboj, v rokah pa drži steklenico ribezove marmelade. Ko je mlajša ženska končala z obrazložitvijo svoje metode vzgajanja otroka, odpre pokrov steklenice in mirno strese njeno vsebino na glavo te ženske. Vsa rdeča v obraz se ženska obrne, on ji pa mirno reče:
 
- "Veste, gospa, tudi jaz sem vzgajan po tej metodi. In poglejte kakšen je rezultat."
 
Stara mama se vesela obrne k blagajničarki in ji reče:
 
- "Prosim, če meni zaračunate tisto steklenico z marmelado."

< Sporočilo je popravil Otika -- 26.7.2011 10:48:14 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vzgojna metoda :)
26.7.2011 10:48:22   
mojcaziga
Če ne bi bilo tako resnično, bi bilo še smešno user posted image

Prevečkrat sem priča taki vzgojni metodi, ampak glede na to, da jih spremljam veliko let, ne bi rekla, da otrokom pride kdaj v zavest, da počnejo kaj narobe. Kvečjemu se okolica navadi na njihove izpade in jih pričakuje in na koncu izpadejo njihova dejanja celo normalna.

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vzgojna metoda :)
26.7.2011 11:18:19   
Klarita
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vzgojna metoda :)
26.7.2011 11:18:24   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Stara mama stoji v vrsti pred blagajno v samopostrežbi. Za njo v vrsti stoji mlajša ženska z nagajivim devet do deset_ letnim mulcem. Mulec ves čas poriva svoj voziček tako, da le-ta tolče staro mamo po nogah. Naenkrat se ona obrne in reče mulcu, da naj neha. To njemu niti na misel ne pride in tako stara mama nagovori njegovo mamo.
 
- "Ali mu ne morete reči, da naj me neha tolči z vozičkom po nogah?"
 
Mamica odgovori:
 
- "Ne. Moja metoda vzgoje mu dovoljuje svobodo in on dela kaj mu je volja vse dokler v njegovo zavest ne pride spoznanje, da to kar počne ni v redu. Takšna metoda je zelo uspešna pri vzgoji otrok."
 
V vrsti, za to mlajšo žensko, stoji mladenič, pazljivo posluša in opazuje dogajanje pred seboj, v rokah pa drži steklenico ribezove marmelade. Ko je mlajša ženska končala z obrazložitvijo svoje metode vzgajanja otroka, odpre pokrov steklenice in mirno strese njeno vsebino na glavo te ženske. Vsa rdeča v obraz se ženska obrne, on ji pa mirno reče:
 
- "Veste, gospa, tudi jaz sem vzgajan po tej metodi. In poglejte kakšen je rezultat."
 
Stara mama se vesela obrne k blagajničarki in ji reče:
 
- "Prosim, če meni zaračunate tisto steklenico z marmelado."
kaj to se je dejansko zgodilo ali je kakšna šala?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vzgojna metoda :)
26.7.2011 11:21:35   
pikica*
Bi se kar strinjala z mojcaziga. Nekateri starši namreč zelo težko sprejmejo dejstvo, da otroci potrebujejo meje.

Moram pa priznati, da sem se nasmejala ob tej zgodbiciuser posted image . Mogoče mi še kdaj pride pravuser posted image .

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vzgojna metoda :)
26.7.2011 11:23:01   
Anonimen
Hehe, dobra

(odgovor članu pikica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vzgojna metoda :)
26.7.2011 11:45:16   
end1
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image poučna zgodbica!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vzgojna metoda :)
26.7.2011 12:00:29   
*soncek*
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

Bi se kar strinjala z mojcaziga. Nekateri starši namreč zelo težko sprejmejo dejstvo, da otroci potrebujejo meje.

Moram pa priznati, da sem se nasmejala ob tej zgodbiciuser posted image . Mogoče mi še kdaj pride pravuser posted image .



Bi samo dodala, da tudi odrasli potrebujemo meje. Predstavljajte si, da bi nam bilo vse dovoljeno. Predstavljajter si samo recimo, da bi v prometu ukinili vse predpise, ki so v bistvu neke meje za nas.

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vzgojna metoda :)
26.7.2011 12:11:10   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.


kaj to se je dejansko zgodilo ali je kakšna šala?



No, lahko rečemo, da je anekdota
user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vzgojna metoda :)
26.7.2011 12:36:33   
HuAnita
no, no, no, to so vendar naši sončki, knedlčki, diamanteki ali mavrični otročki oz. kaj so že....
Oni nas morajo učiti, mi sao gledamo in se učimo od njih. Pustimo to, da nas niti starejših ne spoštujejo, da nas ovijajo za vsko stvar okoli prsta, izsiljujejo za vsako mogočo, še raje nemogočo stvar, da ni nič hudega, če se branijo in v branu koga usdarijo, samo buh ne dej, da bi pa kdo našega sončka opraskal, ne, je treba pribiti vzgojiteljico na zid... Buh ne dej, da bi povzdignil glas nad njim, čeprav to več kot zasluži s svojim dejanjem, a ne, potem mu narediš baje ne vem kake psihične travme.....
In potem dobiš modele, ki si v 6. razredu ne zna vezalk zavezati, v šoli v naravi pa pri 12-13ih ne zna paštete razmazati po kruhu. Ker jim vse naredimo mamice, atki, babice, dedki, da ja kakemu sončku ne bi padla kronica mavričnosti z glave...

Samo razmišljanje pač. Pa naj poudarim, da bi moj sonček samo enkrat potisnil voziček v staro gospo.user posted image  In nikoli več.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vzgojna metoda :)
26.7.2011 12:45:55   
pelin
Hecno...posrečeno...in v končni fazi žalostno....Jaz sem mnenja, da ni toliko staršev privržencev vzgoje brez meja, kot pa je več takih, ki so pri vzgajanju svojih otrok leni. Da preprosto leni!Kajti vzgoja je garanje in konec...težje kot sekat drva, nosit opeko itd...Biti dosleden ni enostavno....posebej, če moraš biti dosleden ves čas in ne samo tu in tam...Že res, da smo vsi samo ljudje in da imamo včasih vsega čez glavo in enostavno nimamo moči še mulcu dopovedovat že dvestotič, kaj ne sme...Vendar če smo večino časa usmerjeni tja kamor je treba, je to že  veliko....Nekaterim pa se tega ne da....ne najdejo volje, moči in energije za to, čeprav je imajo morda za izvoz pri nakupovanju cunjic, pri drgnjenju in ljubkovanju svojega jeklenega konička, pri podpiranju šanka v kafiču ali pa pri gledanju španskih limonad...Potem pa poslušaš takšnele....dajte si v vrtcu umivat zobe - doma si jih sploh noče...dajte ga navadit sedeti pri kosilu za mizo-doma tekam z žlico za njim po stanovanju, ...v vrtec smo ga dali zato, da bo znal deliti stvari-no Mihi pojej piškotke preden greš v igralnico, saj veš, da ti bodo drugače vse pobrali....

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vzgojna metoda :)
26.7.2011 12:47:39   
pelin
No, pa saj je že HuAnita vse napisala....bi si lahko prišparala čas.....Podpis pod njo...

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vzgojna metoda :)
26.7.2011 12:52:14   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: *soncek*
Bi samo dodala, da tudi odrasli potrebujemo meje. Predstavljajte si, da bi nam bilo vse dovoljeno. Predstavljajter si samo recimo, da bi v prometu ukinili vse predpise, ki so v bistvu neke meje za nas.



Vsi potrebujemo meje, ampak generacije zadnjih nekaj let jih praktično ne poznajo. In kaj misliš, kaj bo nastalo iz princesk in sončkov pa medvedkov? Misliš, da se bodo držali kakšne omejitve, pa čeprav cestne? Nič jim ni in jim ne bo sveto. Kaj ob taki vzgoji razmišljajo starši, ne vem.

Imam 9-letnika in sem baje stroga in z.a.j........ po mnenju mnogih. AMpak v praksi to pomeni le to, da ima otrok meje, ki jih ne jemlje kot take. Ve, kaj si lahko privošči in kje je bolje, da odneha. In zaenkrat nismo imeli in nimamo z njim popolnoma nobenih težav. Pri marsikateri stvari sem veliko bolj ohlapna kot ostale mame (npr. ne vztrajam, da mora pojesti cel obrok, če mu ni, dovolim mu celo pojesti čokolado pred kosilom, če si jo je res zaželel, spi lahko tudi do poldneva, če mu tako paše), ampak spoštovanje soljudi in stvari pa mora imeti.

Včasih pa kljub vsemu pomislim, da ga vzgajam poponoma napačno. Ni grebator in to nikoli ne bo, prednost prepušča drugim, za stvari jih poprosi in si jih ne vzame sam, počaka na dovoljenje, ko je potrebno se zahvali in opraviči. Marsikaj od tega se mu ne vrača, kar tudi sam opazi. In vprašanje je, kaj je za prihodnost boljše.....

lp

(odgovor članu *soncek*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vzgojna metoda :)
26.7.2011 13:07:10   
marta82
IZVIRNO SPOROČILO: pelin

Hecno...posrečeno...in v končni fazi žalostno....Jaz sem mnenja, da ni toliko staršev privržencev vzgoje brez meja, kot pa je več takih, ki so pri vzgajanju svojih otrok leni. Da preprosto leni!Kajti vzgoja je garanje in konec...težje kot sekat drva, nosit opeko itd...Biti dosleden ni enostavno....posebej, če moraš biti dosleden ves čas in ne samo tu in tam...Že res, da smo vsi samo ljudje in da imamo včasih vsega čez glavo in enostavno nimamo moči še mulcu dopovedovat že dvestotič, kaj ne sme...Vendar če smo večino časa usmerjeni tja kamor je treba, je to že  veliko....Nekaterim pa se tega ne da....ne najdejo volje, moči in energije za to, čeprav je imajo morda za izvoz pri nakupovanju cunjic, pri drgnjenju in ljubkovanju svojega jeklenega konička, pri podpiranju šanka v kafiču ali pa pri gledanju španskih limonad...Potem pa poslušaš takšnele....dajte si v vrtcu umivat zobe - doma si jih sploh noče...dajte ga navadit sedeti pri kosilu za mizo-doma tekam z žlico za njim po stanovanju, ...v vrtec smo ga dali zato, da bo znal deliti stvari-no Mihi pojej piškotke preden greš v igralnico, saj veš, da ti bodo drugače vse pobrali....

Se strinjam.

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vzgojna metoda :)
26.7.2011 13:32:53   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: pelin

Potem pa poslušaš takšnele....dajte si v vrtcu umivat zobe - doma si jih sploh noče...dajte ga navadit sedeti pri kosilu za mizo-doma tekam z žlico za njim po stanovanju, ...v vrtec smo ga dali zato, da bo znal deliti stvari-no Mihi pojej piškotke preden greš v igralnico, saj veš, da ti bodo drugače vse pobrali....


Popolnoma se strinjam. Čeprav priznam, da včasih vzgojiteljico prosim, če lahko hčerko počešeuser posted image . To pa zato, ker so to pri nas res borbe (kodre česat ni enostavno) in včasih zjutraj zmanjka časa, poleg tega pa ji ponavadi naredi res tako fantastično frizurco, da bi bil greh to ne ponucatuser posted image .


(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vzgojna metoda :)
26.7.2011 14:11:08   
liliana
Lepo je pa videti, da smo se na RR zbrale take, ki smo pri vzgoji 100 % dosledne, 24 ur na dan, ki nam vzgoja ni v veselje in radost ampak je to garanje.......torej še vedno obstaja upanje za naš mladež, ki ne bo taka kot je primer iz uvodnega posta.......user posted image

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vzgojna metoda :)
26.7.2011 14:56:05   
pelin
user posted image user posted image user posted image ja res je same idealne vzorne mamice....reala je verjetno dost drugačna....tudi pri meni ( imam dostikrat občutek, da drži tisto kar sem nekoč nekje prebrala...."pedagoški delavci najslabši starši..."), vendar sem mnenja, da če se v večini časa trudiš peljati vzgojo v neko zdravo in logično smer, ter priznati , da ga tudi sam večkrat pihneš,rezultat tudi ne more biti tako mimo.... 

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vzgojna metoda :)
26.7.2011 15:05:01   
*soncek*
IZVIRNO SPOROČILO: pelin

user posted image user posted image user posted image ja res je same idealne vzorne mamice....reala je verjetno dost drugačna....tudi pri meni ( imam dostikrat občutek, da drži tisto kar sem nekoč nekje prebrala...."pedagoški delavci najslabši starši..."), vendar sem mnenja, da če se v večini časa trudiš peljati vzgojo v neko zdravo in logično smer, ter priznati , da ga tudi sam večkrat pihneš,rezultat tudi ne more biti tako mimo.... 


Tisti, ki trdi, da je njegova vzgoja popolna, nima vse čisto v svojih glavah. Jest mislim, da če se trudimo otroke vzgojiti v ljudi, ki spoštujejo še koga drugega ne same sebe, da jim "vcepimo" neke človeške vrednote in da jih vzgojimo v poštene ljudi, da smo dosegli veliko.

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vzgojna metoda :)
26.7.2011 16:28:30   
HHH
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Lepo je pa videti, da smo se na RR zbrale take, ki smo pri vzgoji 100 % dosledne, 24 ur na dan, ki nam vzgoja ni v veselje in radost ampak je to garanje.......torej še vedno obstaja upanje za naš mladež, ki ne bo taka kot je primer iz uvodnega posta.......user posted image



Ja ene smo pa res klene mame. Dosledne, zavedne, odločne in vsekakor imamo v vsem prav! Ene ga pa res ne ser**jemo! Never!!!
Včasih bi mi kakšen liter marmelade prav prišel, ampak danes ne več. Moje mulce samo pogledam, pa je že vse mirno.

user posted image

Ne, ne, saj ne, ampak en red pa mora bit. Ponavadi mene buta s tistim vozičkom in jasno, da mu ne dovolim. Če bi pa kakšno starejšo mamco tresknil  zanalašč, bi ji pa moral nesti vrečke domov. Pa da ga vidim, če bo še kdaj.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vzgojna metoda :)
26.7.2011 16:51:47   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: pelin

user posted image user posted image user posted image ja res je same idealne vzorne mamice....reala je verjetno dost drugačna....tudi pri meni ( imam dostikrat občutek, da drži tisto kar sem nekoč nekje prebrala...."pedagoški delavci najslabši starši..."), vendar sem mnenja, da če se v večini časa trudiš peljati vzgojo v neko zdravo in logično smer, ter priznati , da ga tudi sam večkrat pihneš,rezultat tudi ne more biti tako mimo.... 


no, evo,to jaz non stop poslušam...češ ti ker si učiteljica oz. bom, tvoj otrok bo najbolj razvajen in ne vem kaj še vseuser posted image

Glede prvega posta oz. (ne)resnične zgodbice pa: tak način vzgoje se mi ne dopade, spet pa se mi ne dopade, da otrok nič ne sme , ... neka zlata sredina, pa je. Preden sem rodila, sem glede vzgoje pametovala 100/uro.user posted image Zdaj ko pa imam svojega otroka, pa je zgodba drugauser posted image ...včasih popuščam pri stvareh pri katerih sem bila ziher da ne bom (npr. spanje v svoji posteljici) in verjamem, da bo takih primerov še veliko. Ampak mi je pa hecno, da kdaj slišim od koga, da sem stroga, ker npr. svojemu 16-mesečniku ne dovolim, da bi ipiko zganjaluser posted image
Ampak važno je, da se trudimo, vsak po svoje, da otroci zrastejo v zrele osebe, ki spoštujejo ljudi okoli sebe, prijazne, vljudne osebe....hkrati pa v osebe, ki se znajo postavit same zase, kadar je to potrebno; osebe, ki jih ravno vsaka malenkost ne vrže s tira, itd...  Spet, to je moje mnenje, morda kdo drug meni drugače, ampak verjamem, da imamo večinoma starši enak cilj. user posted image

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Vzgojna metoda :)
26.7.2011 16:52:30   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: HHH

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Lepo je pa videti, da smo se na RR zbrale take, ki smo pri vzgoji 100 % dosledne, 24 ur na dan, ki nam vzgoja ni v veselje in radost ampak je to garanje.......torej še vedno obstaja upanje za naš mladež, ki ne bo taka kot je primer iz uvodnega posta.......user posted image



Ja ene smo pa res klene mame. Dosledne, zavedne, odločne in vsekakor imamo v vsem prav! Ene ga pa res ne ser**jemo! Never!!!
Včasih bi mi kakšen liter marmelade prav prišel, ampak danes ne več. Moje mulce samo pogledam, pa je že vse mirno.

user posted image

Ne, ne, saj ne, ampak en red pa mora bit. Ponavadi mene buta s tistim vozičkom in jasno, da mu ne dovolim. Če bi pa kakšno starejšo mamco tresknil  zanalašč, bi ji pa moral nesti vrečke domov. Pa da ga vidim, če bo še kdaj.



user posted image

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Vzgojna metoda :)
26.7.2011 20:01:41   
Anonimen
Uh... nisem opazila, da se je razvila taka debata :-)
Ne drugace zgodba ni resnicna (vsaj ne da bi jaz vedela)... sem jo danes dobila na meil in se od srca nasmejala zadnji reakciji babice.
Hkrati pa ja: tudi sama opazam da je zadnje case nasploh in predvsem pri otrocih grozno pomankanje spostovanja starejsih, osnovnega bontona in nasploh obcutka do soljudi. Skratka, srcno upam, da mi uspe vzgojit tamalo v vljudno prijazno punco... upam pa, da ga pri tem ne lomim prevec.

(odgovor članu katy83)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Vzgojna metoda :)
26.7.2011 20:38:50   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

...da otrokom pride kdaj v zavest, da počnejo kaj narobe....


Ponavadi jim pride v zavest ravno zaradi vzgoje, saj če bi pustili otroka rasti brez mej in omejitev, bi zrasel v velikega "kanibala" user posted image . Ja, sem stroga mama, in trudim se biti dosledna (še vedno).
Drugače pa super anekdota, samo, žal, dost pogosta v realnosti.

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Vzgojna metoda :)
26.7.2011 21:49:01   
nya_a
jaz tud poskušam bit dosledna - to, da pa so najslabše vzgojeni otroci pedagoških delavcev, pa upam, da ne drži :)

priznam pa, da se res včasih zgodi, da popoldne zmanjka energije in potrpljenja za lastnega otroka, vendar je hb partner razumljiv in kadar rabim eno urco zase, si jo lahko vzamem

< Sporočilo je popravil nya_a -- 26.7.2011 21:50:04 >

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Vzgojna metoda :)
27.7.2011 10:46:18   
tosja
 
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Stara mama stoji v vrsti pred blagajno v samopostrežbi. Za njo v vrsti stoji mlajša ženska z nagajivim devet do deset_ letnim mulcem. Mulec ves čas poriva svoj voziček tako, da le-ta tolče staro mamo po nogah. Naenkrat se ona obrne in reče mulcu, da naj neha. To njemu niti na misel ne pride in tako stara mama nagovori njegovo mamo.
 
- "Ali mu ne morete reči, da naj me neha tolči z vozičkom po nogah?"
 
Mamica odgovori:
 
- "Ne. Moja metoda vzgoje mu dovoljuje svobodo in on dela kaj mu je volja vse dokler v njegovo zavest ne pride spoznanje, da to kar počne ni v redu. Takšna metoda je zelo uspešna pri vzgoji otrok."
 
V vrsti, za to mlajšo žensko, stoji mladenič, pazljivo posluša in opazuje dogajanje pred seboj, v rokah pa drži steklenico ribezove marmelade. Ko je mlajša ženska končala z obrazložitvijo svoje metode vzgajanja otroka, odpre pokrov steklenice in mirno strese njeno vsebino na glavo te ženske. Vsa rdeča v obraz se ženska obrne, on ji pa mirno reče:
 
- "Veste, gospa, tudi jaz sem vzgajan po tej metodi. In poglejte kakšen je rezultat."
 
Stara mama se vesela obrne k blagajničarki in ji reče:
 
- "Prosim, če meni zaračunate tisto steklenico z marmelado."




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Ime za deklico
lenika

Katero ime vam je najbolj všeč?

Ajda (20%)

Žana (8%)

Zoja (24%)

Lana (34%)

Tjaša (14%)


Število vseh glasov: 531

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!