|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Egipt (Sharm) za krompirjeve počitnice
29.8.2011 11:29:50   
Nika v službi
Zbiram ideje za aranžma med krompirjevimi počitnicami. Iščem hotel 5* all inclusive, na plaži, mora imeti čim več bazenov in toboganov, koralni greben tudi če ga ni, ker prvenstveno iščem peščeno plažo z možnostjo normalnega plavanja. Z Egiptom že imam izkušnje, sem bivala v Laguna Vista in Mövenpick, koralne grebene sva z možem predelala, tokrat pa gremo z našo 6-letnico, ki je korale ne zanimajo preveč in bi predvsem rada plavala.

Iščem torej vrhunski hotel z lepo plažo (kakšen transfer do plaže s shuttle busom ne pride v poštev), večjim številom bazenov, igriščem, široko all inclusive ponudbo. Želena lokacija je Sharm, zgolj pogojno Hurgada, če res nekdo najde nek oh in ah hotel.

Steigenbergerja poznamuser posted image , še kakšni drugi?


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Egipt (Sharm) za krompirjeve počitnice
29.8.2011 14:37:19   
Urska09
Z veseljem se pridružujem in tudi sama čakam ideje, ker imam točno take plane in pričakovanja kot ti user posted image  Jaz sem najprej gledala Turčijo, pa sem si premislila, ker so baje bazeni takrat že mrzli.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Egipt (Sharm) za krompirjeve počitnice
29.8.2011 14:45:30   
Nika v službi
Ja, Turčija je sicer moja priljubljena destinacija, smo bili tam že večkrat, ampak vremenske razmere so lahko že problem v tem času, zato je odločitev Egipt, ki je v tem času vremensko bolj stabilen.

No, pa počakajva, če se bo kdo javil....user posted image


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
29.8.2011 17:31:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Egipt (Sharm) za krompirjeve počitnice
29.8.2011 18:35:59   
Arwenko
Jaz sem bila v Magic lifu v Sharm-u in je kot hotel super, edino toboganov nima, ima pa več bazenov, od enega relax umirjenega, do teh activity, za otroke ful aktivnosti, igrišča, vse. Kaj se pa plaže tiče, pa mislim da ne boš v Sharmu našla brez koralnega grebena kolikor jaz vem, je vsepovsod greben, dostop za plavanje pa pol iz pomola. Naj me kdo popravi, ampak nisem še slišala, da kje ne bi bilo koralnega no, pri kakšnem hotelu.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Egipt (Sharm) za krompirjeve počitnice
29.8.2011 20:17:45   
Nika v službi

IZVIRNO SPOROČILO: Vespazijan

Hilton, Sheraton, Four Seasons, Three Corners, Hyatt


The Three Corners Palmyra Resort poznam in ne pride v poštev, saj ima dostop do privatne plaže s shuttlom (9 km!). No go. Pa še 4* ima, ampak to niti ni tako moteče kot oddaljenost plaže.

Ostale pa pogledam. Hvala.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Egipt (Sharm) za krompirjeve počitnice
30.8.2011 15:41:12   
Jabukphone
RE: "Nika v službi"
Poglej si mal Hotel Melia Sharm 5*, Hotel Tropicana Grand Azur 5*, Hotel Premier Royal Grand 5*,... u Šarmu.
Poklič al pa pošl mail na Potuj nekam agencijo, mi smo bli z nimi lani na dopustu, pa je blo use fino in tko kt so rekl  da bo. Tehle hotelov sicer nism našu pr njih, sm jih pa kr poklicu in vprašu če se jih da dobit, pa pravjo da ja.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
30.8.2011 23:36:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Egipt (Sharm) za krompirjeve počitnice
31.8.2011 8:04:28   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: flower

IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi


IZVIRNO SPOROČILO: Vespazijan

Hilton, Sheraton, Four Seasons, Three Corners, Hyatt


The Three Corners Palmyra Resort poznam in ne pride v poštev, saj ima dostop do privatne plaže s shuttlom (9 km!). No go. Pa še 4* ima, ampak to niti ni tako moteče kot oddaljenost plaže.

Ostale pa pogledam. Hvala.



Verjetno je mislila Three corners sunny beach resort. user posted image



Le-ta je v Hurgadi, ki ni moja prva prioriteta, poleg tega me hotelski kompleks - iskreno povedano - ne navduši. Za moj okus premalo bazenov...

Se še priporočam (saj vem, da sem zahtevna).


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Egipt (Sharm) za krompirjeve počitnice
31.8.2011 8:39:31   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: Jabukphone

RE: "Nika v službi"
Poglej si mal Hotel Melia Sharm 5*, Hotel Tropicana Grand Azur 5*, Hotel Premier Royal Grand 5*,... u Šarmu.
Poklič al pa pošl mail na Potuj nekam agencijo, mi smo bli z nimi lani na dopustu, pa je blo use fino in tko kt so rekl  da bo. Tehle hotelov sicer nism našu pr njih, sm jih pa kr poklicu in vprašu če se jih da dobit, pa pravjo da ja.



Melia hotele poznam, tudi tale deluje povsem ok, vendar - kolikor vem - ni na bazi all inclusive.

Tropicana Grand Azure in Royal Grand (by Premier) pa sem že gledala, ampak so me "reviews" odvrnili.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Jabukphone)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Egipt (Sharm) za krompirjeve počitnice
31.8.2011 9:10:20   
Nika v službi


IZVIRNO SPOROČILO: Vespazijan

Hilton, Sheraton, Four Seasons, Three Corners, Hyatt



Hilton Long Beach je edini, ki bi pogojno prišel v poštev, ampak se nahaja v Hurghadi. Ostali, sicer luksuzni hoteli, pa ne nudijo tistega, kar hočem.

Medtem sem tudi sama brskala in prišla do ugotovitve, da se očitno moje želje izključujejo oz. da je zares težko dobiti hotel visokega nivoja (ala zgoraj našteti), ki bo operiral na bazi all inclusive in ki bi hkrati imel tudi zadostno število bazenskih atrakcij.

Torej, vrnimo se na začetek.user posted image Iščem še vedno top hotel, 5* na bazi all inclusive, na lastni privatni plaži, z večjim številom bazenov in toboganov, otroškim igriščem, po možnosti v Sharmu.

Vsaka ideja dobrodošla.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Egipt (Sharm) za krompirjeve počitnice
17.9.2011 20:18:03   
Tutan
Hilton waterfalls resort v Shramu?
Sheraton v Shramu?
Concorde na White knight beach v Sharmu?

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Egipt (Sharm) za krompirjeve počitnice
20.9.2011 12:46:20   
Nika v službi
Evo, izlgeda, da bomo vendarle šli v Hurghado. Naredila sem namreč ožji izbor hotelov:

Steigenberger Al Dau
Hilton Hurghada Plaza
Prima Life Makadi Resort

Glede na moje vhodne parametre in predvsem glede na "reviews" so to boljši hoteli v Hurghadi.

Ima kdo izkušnjo s Hiltonom Plaza in Prima Life Makadi Resort?


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...
IDEJA ZA VIKEND: Korita Krčnik
Poletje počasi prihaja, izkoristimo proste dni za družinske izlete po Sloveniji. Vabimo vas, da obiščete korita Krčnik, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?