|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj bo dobrega na mizi
22.12.2011 11:58:58   
nestea
Živjo,

kaj boste kuhale čez prazniki? Nekaj idej že imam, prosim naj pa mi katera da navdih še za kaj drugega. P.S. Ne bi kakšnega kmečkega krožnika, zelje, repa, matevž, pečenice in podobno mi trenutno ne diši.
Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj bo dobrega na mizi
22.12.2011 12:06:57   
lenčy
losos v smetanovi omaki+pečen krompirček, to bo imeli na novo leto.

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu nestea)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj bo dobrega na mizi
22.12.2011 14:55:17   
TDTP
jaz bi pa naredila polnjeno telečjo pečenko, a ne vem s čim jo naj filam! Fila mi nikoli ne rata! Imam 2 velika zrezka in bi jih nafilala in zvila v rolado! Kakšen predlog?

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
22.12.2011 15:23:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TDTP)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj bo dobrega na mizi
22.12.2011 15:47:54   
TDTP
hvala, bom upoštevala tvoj nasvet! In upam, da mi rata! 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
22.12.2011 17:57:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TDTP)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
22.12.2011 22:27:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj bo dobrega na mizi
25.12.2011 0:42:59   
Anonimen
No lahko porocam kaj je blo za bozicno vecerjo user posted image : za predjed nekaj sirckov pa mangov chutny pa turski kruh, glavna jed pecen piscanec, brsticni ohrovt s slanino, korenje s pomaranco (oboje kot priloga), posladek Christmas rocky road (ena taka sladkorna bomba s cokolado, rdecimi kandiranimi cesnjami in munchmallow.

Jutri bodo pa verjetno ostanki podelani v tortilla wrap s piscancem, omako s kislo smetano in pecena paprika narezana not. Za sladico bo potica :)

Za silvestrovo bo en narezek pozno popoldan, potem zvecer pa jagnjicin tagine z brusnicami, to je maroska jed in je ena taka enoloncnica polna zacimb, zraven bo kuskus. Za sladico pa se ne vem verjetno kaksna torta pa kaksen koktejl, v mislih mam nekaj na temo mandljev.

Za novoletno kosilo se nimam idej, bo pa zajtrk s popecenimi francoskimi kruhki in cimetom, pa rdece slive v omaki cez (Nigella Lawson recept).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj bo dobrega na mizi
25.12.2011 10:44:05   
josephine27
joj ko tole berem sem postala kar lačnauser posted image a se lahko vsaj čez silvestrovo k vam povabim. za Božič sm že mal prepoznauser posted image .

Mi smo za božični večer imeli: govejo juho, svinsko pečenko, krompir in korenček kot prilogo, potem pa mešano solato, pohan puranji file in francoska solata. za sladico tiramisu. Nič ekstravagantnega ampak ob 3 mesečniku in 3 letniku bi težko skuhala kaj bolj zapletenega. mož pa do zadnjega v službi tako da je še dobro uspelo.
Danes za kosilo polenovka. Za sladico pa potica.

Za silvestrovo še zbiram ideje. Najprej en narezek. Potem bo verjetno gobova juha... za naprej še ne vem.


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj lahko otroku prvič ponudite jajce?
Jajca so precej alergeno živilo, zato naj bi jih malčkom uvajali v prehrano z nekoliko večjo previdnostjo. Vendar se tud...
Ali lahko dojenčku damo sladoled?
V poletnih dneh je čisto običajno, da se tudi nam, staršem zahoče sladoled. Če smo ravno na dolgem sprehodu z dojenčkom,...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?