|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katero kuhinjo imate?
19.2.2012 17:51:47   
MioBambino
Katero kuhinjo imate(znamka)?
Kako ste zadovoljne?
Kaj bi spremenile?

Iščem idejo, katero kuhinjo kupiti.user posted image
Zanimajo me le osebne izkušnje.

Ker je nakup velik, ne bi rada naredila napake.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katero kuhinjo imate?
19.2.2012 18:23:11   
ninini
Narejeno po naročilu pri mizarju(možev bratranec) zadovoljna,ker je naredil točno tako kot sem želela ,kar je zelo težko pri meni ker imam včasih nenavadne želje user posted image .Nisem ti pa nič pomagala z odgovorom ali pa mogoče tudi-daj jo delat privat k mizarjuuser posted image

(odgovor članu MioBambino)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katero kuhinjo imate?
19.2.2012 18:34:54   
archie
Noblesso od GA. Super fajn je in je ne menjam. 

_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu ninini)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katero kuhinjo imate?
19.2.2012 18:42:43   
Poka
Midva sva gledala in gledala, na koncu nama je naredil mizar. Mi je OK npr. Nolte, ki jo ima mama in kaka Dan Kuchen.

O postavitvi fajn razmisli, jaz sem ful, pa risalo jo je nekaj oseb, pa še vedno sem kaj falila. Končni rezultat sicer - hvala bogu da nimam več one blokovske...

Mi je super to, da je velika, da imam shrambo namesto visokih omar (imam eno večjo omaro sicer), da ima ta velik hladilnik z ledomatom in vodo, kako stvar bi pa mogoče drugače. Moja ima vse predale izvlečne, razen v omari so navadne police - bi imela raje izvlečne police. Pa predal za koše sem malo falila... Nič hujšega sicer.

(odgovor članu MioBambino)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katero kuhinjo imate?
19.2.2012 18:52:41   
tt79
Dan Kuchen, ful zadovoljna, ne bi nič spremenila...

_____________________________

http://www.mojalbum.com/ajnat79/lesene-ogrlice

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Katero kuhinjo imate?
19.2.2012 20:04:41   
nynna

IZVIRNO SPOROČILO: tt79

Dan Kuchen, ful zadovoljna, ne bi nič spremenila...


Enakouser posted image

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Katero kuhinjo imate?
19.2.2012 20:14:07   
tintin
ikea

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Katero kuhinjo imate?
19.2.2012 20:14:30   
tintin
sem zelo zadovoljna!


(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Katero kuhinjo imate?
19.2.2012 20:14:43   
naja17

IZVIRNO SPOROČILO: nynna


IZVIRNO SPOROČILO: tt79

Dan Kuchen, ful zadovoljna, ne bi nič spremenila...


Enakouser posted image


Še ena user posted image user posted image

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Katero kuhinjo imate?
19.2.2012 20:21:36   
enea
garant polzela,..user posted image   čeprav so mi jo nekateri odsvetovali, am meni funkcionira že skoraj 4 leta brez napak,.. imam pa spodaj velike, 80cm, predale,..user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Katero kuhinjo imate?
19.2.2012 20:24:20   
Jada82
Mi imamo Gorenjevo ... leseno. Tudi ok! Edino, kar se prstni odtisi poznajo .. no, to se vidi bolj zdaj pozimi, ko je sonce nizko user posted image user posted image user posted image Drugač pa super, veliko imam izvlečnih predalov, pa prostorsko sem kar zadela, mi nič ne manjka user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Katero kuhinjo imate?
19.2.2012 20:26:13   
Lianna
Kuhinja je Nobilia, pult je pa iz Kerrocka. Kljub temu, da je majhna je izkoristek velik. Je v obliki črke L tako, da imam v kotu vrtljice police, drugače pa predale. Aja pa pod pečico imam velik predal za pladnje, kar mi res pride prav. Pa visok in ozek predal za začimbe, olje itd. mi prav tako pride prav.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Katero kuhinjo imate?
19.2.2012 20:58:46   
Anonimen
Mi imamo kuhinjo od domače d.o.o. user posted image Malo heca ... kuhinjo smo sezidali iz navadne rdeče opeke, mizar je po meri naredil pult, police in košarice sem kupila v Ikei, zavesice mi je pa mami sešila. Zdaj pa čakam, da se naberejo cekini, da poličke, košare in zavese nadomestim z omarami in predali in potem bo moja kuhinja najlepša na svetu user posted image
Če ti je tak stil všeč, potem toplo priporočam, ker je občutek zelo domač in nič laboratorijski, pa še cenovno zelo poceni čez prideš user posted image

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Katero kuhinjo imate?
19.2.2012 21:47:40   
naja17

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Mi imamo kuhinjo od domače d.o.o. user posted image Malo heca ... kuhinjo smo sezidali iz navadne rdeče opeke, mizar je po meri naredil pult, police in košarice sem kupila v Ikei, zavesice mi je pa mami sešila. Zdaj pa čakam, da se naberejo cekini, da poličke, košare in zavese nadomestim z omarami in predali in potem bo moja kuhinja najlepša na svetu user posted image
Če ti je tak stil všeč, potem toplo priporočam, ker je občutek zelo domač in nič laboratorijski, pa še cenovno zelo poceni čez prideš user posted image


No, tole sem pa jaz v štartu hotla, sam moj dedec je prefin za take fore user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Katero kuhinjo imate?
19.2.2012 22:09:31   
Kliki
Garant
Cena je bila ok
Če bi pa novo kupovala bi bla pa ikeja100%

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Katero kuhinjo imate?
20.2.2012 12:18:29   
anaskajo
Jaz imam pa kuhinjo od Svee - model Hortenzija. Sem ful zadovoljna, ampak moram povedat, da sem najprej klicala v Sveo, da so mi poslali seznam elementov (ful fajna zadeva), da sem si sama na roko zrisala, kaj in kako hočem imet. Ker sva šla najprej v Lesnino, kjer nama jo je prodajalec tako zrisal, da se kotna omarica sploh ne bi odpirala. V glavnem šla sva jo naročit direktno v Zagorje, tam sem jaz prodajalcu povedala točno kateri element želim kje imeti, tako je narisal in tako so nama jo zmontirali.

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Katero kuhinjo imate?
20.2.2012 14:57:02   
krogec
imam Svea Carrisa - kuhinja mi je še po 6 letih vedno ful všeč, kvalitetna je tudi, stranice kljub visokem sijaju veliko prenesejo (testira naš 2-letnik), namislila sem si jo pa čisto po svoje in so v Lesnini na Brdu v LJ uspeli narisat - do tu vse super... ampak monter je pa zaje** vse kar je možno in so potem iz Zagorja parkrat prišli za njim popravljat (zgleda poznajo problemuser posted image ), ker do sedaj še nisem nikoli nič plačala, v glavnem - če se bom selila, gre kuhinja z mano, ampak bom šla v Zagorje na ponoven izris in tudi monterja bom zahtevala iz tovarne, ker ne bi ponovila vaje tega "mojstra"

_____________________________

¤ ¤ ¤

(odgovor članu anaskajo)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Katero kuhinjo imate?
20.2.2012 15:21:48   
roladica
Doma narejeno, jo je kar možek naredil, ki je mizar.
Drugače moti me ful ker imam eno omaro, ki nima izvlečnih polic. Ko se enkrat navadiš na predale je vse ostalo nepraktično. Dobro premisli o razporeditvi in višini, standardne so prenizke tudi za tiste, ki smo bolj nizke rasti. Malo razmisli tudi o višini predalov, moja kuhinja ima po tri, zgornjega precej nizkega in spodaj dva visoka. Ti visoki predali so v bistvu previsoki za karkoli, razen če imaš res stvari naložene eno vrh druge, kar spet ni praktično. Mogoče je bolje več nizkih predalov.
Drugače si pa na netu kje poglej kakšni so standardi razporeditve elementov, kako si od leve proti desni sledijo štedilnik, korito shramba... Lahko ti je v pomoč.

(odgovor članu krogec)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Katero kuhinjo imate?
21.2.2012 2:46:45   
aknela123
panles
imam jo 7 let, dodala sem tudi nekaj svojih zamisli in še vedno mi je zelo všeč. je češnjeva, s povišanim pultom, vgradnimi elementi, tu pa tam kakšna sončnica.

(odgovor članu roladica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Katero kuhinjo imate?
21.2.2012 11:50:56   
Poka

IZVIRNO SPOROČILO: roladica

Doma narejeno, jo je kar možek naredil, ki je mizar.
Drugače moti me ful ker imam eno omaro, ki nima izvlečnih polic. Ko se enkrat navadiš na predale je vse ostalo nepraktično. Dobro premisli o razporeditvi in višini, standardne so prenizke tudi za tiste, ki smo bolj nizke rasti. Malo razmisli tudi o višini predalov, moja kuhinja ima po tri, zgornjega precej nizkega in spodaj dva visoka. Ti visoki predali so v bistvu previsoki za karkoli, razen če imaš res stvari naložene eno vrh druge, kar spet ni praktično. Mogoče je bolje več nizkih predalov.
Drugače si pa na netu kje poglej kakšni so standardi razporeditve elementov, kako si od leve proti desni sledijo štedilnik, korito shramba... Lahko ti je v pomoč.

Ja, to za predale drži, imam enako. Sploh nisem razmišljala o tem, preden nisem imela. Obstajajo pa izvlečni skriti predali, ki bi se mogoče dali še vgradit, če se da to naknadno, sam jaz zdaj ne bom komplicirala, zaenkrat. Te predale v visokih omarah pa tudi pogrešam - ampak ni šlo v budget, ki sem ga namenila za kuhinjo, že itak je bila zelo znižana cena.

Meni je mogoče žal, ker sem hotela veliko kuhinjo z veliko indukcijsko ploščo, 80 ali 90, ker - eh brezveze, razen če kuhaš ne vem kaj vsak dan, ko itak ne. Za dve osebi...

(odgovor članu roladica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Katero kuhinjo imate?
21.2.2012 14:55:52   
urška
če bi sedaj kupovala novo, bi si definitivno omislila ikeino.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Katero kuhinjo imate?
5.3.2012 11:00:10   
olimia

IZVIRNO SPOROČILO: naja17


IZVIRNO SPOROČILO: nynna


IZVIRNO SPOROČILO: tt79

Dan Kuchen, ful zadovoljna, ne bi nič spremenila...


Enakouser posted image


Še ena user posted image user posted image


in še ena zeloo zadovoljna z dankuchen (ko sedaj gledam je bila cena morda malo visoka, ampak izgled in funkcionalnost odtehtata svoje)

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Katero kuhinjo imate?
8.3.2012 14:24:37   
lenika83
Panles in sem zadovoljna. Všeč mi je, ker imajo luštne dizajne, moderne in klasične, pa še cenovno so precej ugodni v primerjavi z ostalimi ponudniki. No, vsaj pred 3 leti so bili, danes ne vem kakšna je situacija.

(odgovor članu olimia)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Katero kuhinjo imate?
8.3.2012 15:36:52   
Paštetka
Ewe pure. Odlična, elegantna...vse kar si lahko želiš.

(odgovor članu lenika83)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Katero kuhinjo imate?
9.3.2012 14:21:11   
zvezdica_1
ikea. in ne menjam.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?