|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dieta - 38. dan!
13.9.2005 21:46:03   
Anonimen
Evo, frajlice, pa je za nami še en vitaminski dan.

In znova je na vrsti PROTEINSKI (BELJAKOVINSKI) DAN. Juhu!

Knjiga nam ponuja naslednje dobrote:

Z: pol ananasa (lahko tudi iz konzerve) ali skodelica jagod ali ....

K: dušen oslič s paradižnikovo solato, kos kruha

V: polovica porcije kosila, sveže pripravljeno

Če pa vam to ni všeč, pa lahko poskusite piščančji paprikaš, kos kruha in solato.

Jaz bom verjetno jedla kurje belo meso, ne vem še, na kakšen način. Kaj pa ve, dajte mi kakšno idejo.

Ja, torej, danes je tudi naš dan tehtanja. Prosim, da se zjutraj, po lulanju , stehtate in nam javite svoj rezultat, dober ali slab, vsak je dobrodošel. Me prav zanima moj, čeprav nisem optimistična.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dieta - 38. dan!
13.9.2005 21:52:52   
Anonimen
Jaz pa moj rezultat itak vem, ampak bom jutri napisala, seveda. Upam, da bo šlo še kaj dol.
Tudi jaz še ne vem, kaj bom jedla. Na eni stranis e mi prikazujejo pečeni zrezki, najbrž puranji, po drugi pa sir in kruh in kakšen jogurt bi že pasal po dolgem času. Ampak to drugo je slabša varianta, glede na mešanje beljakovin in hidratov v kruhu. Ampak sir imam pa zelo, zelo rada. Tega pogrešam.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dieta - 38. dan!
13.9.2005 21:54:17   
Anonimen
Zdaj sem se stehtala in imam eno kilo več kot zjutraj. Če ta tehtnica prav kaže, naj me koklja brcne!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dieta - 38. dan!
13.9.2005 22:48:51   
bobek05
Splišni, zato se pa jaz nikoli ne tehtam skoz dan Jaz moje KG objavljam v soboto, ker moja vaga ni zanesljiva, pa se tehtam pri mojih doma

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dieta - 38. dan!
13.9.2005 23:04:19   
mehurčica
Ko smo glih pri beljakovinskem dnevu:

V ŠTUDIJI SO PRIMERJALI RAVEN TERMOGENEZE (IZGUBE KALORIJ V OBLIKI TOPOLOTE) PO OBROKU Z VELIKO BELJAKOVIN IN OBROKU Z VISOKO VSEBNOSTJO OH. TERMOGENEZA JE BILA 2,5 URE PO OBROKU KAR ZA 100% VIŠJA V PRIMERU VISOKOBELJAKOVINSKE PREHRANE.
TOREJ ŠE EN POMEMBEN RAZLOG ZAKAJ SO LOW CARB DIETE EFEKTIVNEJŠE OD HIGH CARB.

Če katera ne razume, kaj naj bi to pomenilo, naj vpraša.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Dieta - 38. dan!
13.9.2005 23:14:59   
bobek05
Čist kapiram (študiram ang.).. sicer pa imamo samo 1x-2x na teden OH - se ti zdi preveč?? Meni se zdi čist dovolj. Je pa verjentno res, da so HO najbolj "škodljivi", ampak brez tega pa ne bi preživela te diete (brez testenin mogoče še, definitivno pa ne bi mogla živet brez cukra 90 dni)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Dieta - 38. dan!
13.9.2005 23:46:07   
mehurčica
Bobek05, pri vaši dieti so OH 4x na teden.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Dieta - 38. dan!
14.9.2005 5:53:30   
Mariposa
Se se tehtala,..-0 Predvidevam, da je prihajajoča kriva

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Dieta - 38. dan!
14.9.2005 5:54:13   
Mariposa
Danes bom za kosilo in večerjo sataraš z jajci,mmmm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Dieta - 38. dan!
14.9.2005 7:49:21   
Maja0505
Tehtanje po desetem dnevu ločevalne diete: - 3kg (prej 68, zdaj 65 kg) .
Zanima me, kolk ste shujšale tiste, ki hujšate že en mesec. Blacky ti že hujšaš 38 dni, pa me zanima kolk si že shujšala in kolk še misliš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Dieta - 38. dan!
14.9.2005 7:54:14   
Anonimen
Ja, mehurčica saj to že vemo, oz. si nas že razvestlila kar se naše OH diete tiče. Vsak po svoje pač, a ne?

Tehtanje. Kot sem rekla, se mi je malo ustavilo, kar je seveda tudi prav ampak čisto čisto se mi pa ni. Ene pol kile je manj, ampak je,. Blacky, ne piši, naj se vse skupaj malo utrdi. Pomembno je, da se sama počutim vitko in vsak dan vitkejšo in da to z veseljem vsak dan omeni tudi moj dragi.

Aja danes bom piščanje prsi na žaru pa brstični ohrovt kuhan pa koren kuhan pa zeleno solato. Morda celo juho na koncu.

Čeprv, Marisposa, si me kar malo zaj....s temle satarašem...ampak bom itak čez dva dni špagete stresala podobno polivko, tako da ostajam kar pri mesu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Dieta - 38. dan!
14.9.2005 8:17:57   
Anonimen
Drugače, punce, pa smo skoraj že na pol poti. Kul, ne?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Dieta - 38. dan!
14.9.2005 8:24:31   
tanaja*
Heloooo!

Evo mene po dolgem času . Nisem imela veliko časa za rr zadnje dva tedna, pa tud za hujšat ne . Imela sem tok natrpan urnik, da sem jedla, ko sem imela čas in kar je bilo pri roki . Tako da so bile na jedilniku pice, zamrznjene jedi itd ... Pa spet čokolada ! Ampak kile so mi šle vseeno dol, tako da mi Blakcy lahko odšteješ še 2,5 kg !!! No, nekaj pa je vseeno. Prijateljica mi je posodila tisti Roller iz reklame TopShop, ampak še vedno je tam kamor sem ga postavila . Ni časa še za to...

Se še kaj javim...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Dieta - 38. dan!
14.9.2005 8:32:08   
Anonimen
No, da poročam moje tehtanje: v 8 dneh te diete sem skuhjšala 3 kg, obseg trebuha se mi je pa zmanjšal za 4 cm.) Prov vidi se mi še ne, ker jih imam še toliko viška, ampak napredek pa je.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   Dieta - 38. dan!
14.9.2005 8:36:03   
Anonimen
Maja, Blacky bo bo objavila podatke koliko je katera izgubila in koliko katera še mora.

Jaz ti lahko povem, da sem v teh 38-tih dneh dobrih šest kg. Od začetka kar na hitro, zdaj pa mi že kakšen teden teža stoji. Ampak se bo spet odprlo, drugače bi bilo preenostavno vse skupaj

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   Dieta - 38. dan!
14.9.2005 8:40:30   
mehurčica
al bina je napisal/a:

Ja, mehurčica saj to že vemo, oz. si nas že razvestlila kar se naše OH diete tiče. Vsak po svoje pač, a ne?   

Al bina, odpisala sem Bobek05, ker sem videla, da se je priključila hujšaricam malce pozneje in zgleda ni zasledila, ko sem pisala, da je škrob pravzaprav OH. Mogoče pa ni vedela tega.

Samo pomagat razumet sem hotela. Seveda pa, tako kot praviš-vsak po svoje. Jaz si ful želim, da bi ve shujšale in sem zelo vesela, ko vam to uspe. Če verjameš ali ne, moj dragi mi nonstop gnjavi, zakaj se toliko sekiram zaradi vas. Pač, takšna sem.

No, Blacky, lahko mi -1kg napišeš. Jupiii, 1 to go!

Danes bom jedla (verjetno) takole:
Z: ravokar jem skuto z jabolko
M: še ne vem, ker grem na obisk
K: piščančja prsa s kuhano zelenjavo
M: jabolko
V: še ne vem...mogoče par riževih oblatov in kakšno jabolko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Dieta - 38. dan!
14.9.2005 8:47:57   
Anonimen
Še jaz sporočam rezultate:
13. dan diete - minus 4,4 kg.
Danes bom jedla pečene puranje zrezke in paradižnik.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   Dieta - 38. dan!
14.9.2005 9:19:46   
bobek05
Mehurčica, HVALA, saj zdaj ko premišljujem o tem, se mi zdi, da sem to že nekje zasledila (samo ne na forumu), da škrob itak spada med OH (verjetno v kakšni knjigi).. V čem pa je potem poanta tega, da imamo Š in OH dan posebej???

In kako zgleda tvoja dieta mehurčica??? Če se izogibaš OH, potem ješ samo meso (ribe), sadje, zelenjavo in mlečne izdelke???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Dieta - 38. dan!
14.9.2005 9:21:40   
Anonimen
U, Splišnička, to pa je rezultat Bravo, dobro ti gre.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   Dieta - 38. dan!
14.9.2005 9:34:07   
bobek05
Bravo, Splišni

Izgleda, da tvoj sadno-zelenjavni dan funkcionira!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Dieta - 38. dan!
14.9.2005 10:58:21   
Anonimen
Jaz se javljam. Od začetka diete do danes -4 kg. Nekaj pa je, ne? Čeprav je bilo veliko prekrškov vmes, je vseeno dober rezultat.

Zvečer objavim sezname, zato se pridno javljajte, punce.

Maja0505, te še nimam na našem seznamu. Podatke bom pobrala od sosednjih dietkaric, kjer si se prijavila. Zvečer boš že blestela na seznamu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   Dieta - 38. dan!
14.9.2005 11:01:13   
Anonimen
Ja, zelenjavni dan je čisto v redu. Včeraj sem jedla kuhano zelenjavo, cvetačo, brokoli in korenje. Sicer ni ravno ne vem kaj, ampak bolje kot cel dan sadje. Ful bolje. Je vsaj slano.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   Dieta - 38. dan!
14.9.2005 11:03:12   
Maja0505
Če bo tako, kot pravi splišni, bom imela čez tri dni še eno kilo in pol manj . Hecam se.

Moram vam povedat, da je tole skupinsko hujšanje velik bolj zabavno. Prej sem dvakrat začela in obakrat končala pri 4. dnevu. Upam, da bom zdražala do konca (to bo v začetku decembra), potem imam še en mesec, da obdržim kilograme, pol pa v službo 11.1.2006. No takrat pa bom rabila nova manjša oblačila. Upam!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Dieta - 38. dan!
14.9.2005 11:08:58   
Maja0505
Živjo Blacky
Ej, tudi -4kg je super. Sam da je minus. Je pa verjetno res, da če hitro izgubiš kilograme, jih hitreje potem nazaj dobiš. Kaj bi pa bilo, če bi vsak teden izgubile 4 kilograme, nas na koncu nič ne bi blo . Počasi se daleč pride.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Dieta - 38. dan!
14.9.2005 12:34:31   
Moyca_
meni še vedno -2kg (torej še -5)

pa,pa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?