|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   II pričakujemo FEBRUARJA 2013
10.1.2013 9:40:44   
Anonimen
Evo mene, prva v vrsti da februarja zagledam user posted image user posted image
M ne pričakujem okoli 7.2. oz niti ne vem točno, ker se moji dolžini ciklov nekaj meša...

Anonimnauser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
10.1.2013 9:54:35   
_sunshine_
Anonimna z veseljem se ti pridružim. Jaz ne pričakujem 9.2.user posted image je pa treba celi mesec user posted image , da ne zgrešim ovulacije ker tili cikli so res hudičuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
10.1.2013 10:04:42   
Katte
Navijam!!!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu _sunshine_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
10.1.2013 10:09:37   
witch
Navijam tudi jaz user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
10.1.2013 10:50:13   
LittleSun
Tudi jaz navijam, močno močno user posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
10.1.2013 11:24:09   
Penny
Navijam, navijam, navijam!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
10.1.2013 13:54:42   
niinii
Navijam!!!!!

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
10.1.2013 20:04:13   
curly
Naaaaaaaaavviiiiiiiiiiiiiiijaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammm!!!

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
12.1.2013 14:24:36   
Tammyv
Jaz je ne pricakujem 1.2. V ponedeljek pa m čaka HSG.

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
15.1.2013 8:39:22   
lici
Pozdravljene punce,
sem čisto nova na foromu
Želim vam (nam) da februarja zagledamo user posted image . Sama rdečke ne pričakujem 1.2.
Navijam user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tammyv)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
15.1.2013 13:40:28   
teodora75
No Anonimna, bova skupaj 'trpeli' ali pa skakali od sreče na isti dan. Tudi moj ne-pričakovani datum je namreč 7.2.

Sem pa nekako prišla do tega, da bo treba biti malo bolj aktiven pri user posted image . Saj sva zadnje čase res samo 3x na mesec, sicer tiste dni, ko naj bi bila kao O, ampak mogoče pa sploh ni takrat, ko si jaz mislim da je. Je pa res, da sva pri dveh majhnih lumpih zvečer kar precej fuč in res ni prave energije, volje, za dodatno 'telovadbo'. Ja, vem, če bomo hoteli še enega, bo treba. Bi bilo pa takooooooooooo dobro, če bi ravno ta mesec ratalo, saj imava oba tiste dni rojstni dan in bilo bi luštno imet oktobrčka, ki ga še ni v družini (imamo 2 sept, 2 nov, 2 feb);

Ok, malo preveč podatkov za prvič...

Vsem itak SREČNO!

T.

(odgovor članu lici)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
15.1.2013 13:45:52   
mojcapokrajculja
Živjo!
Sem "nova" ampak to temo prebiram že toliko časa, da imam občutek, da vas poznam:))
Tudi sama sem pričakovala user posted image  dve leti... Pa ničuser posted image

Denarja za teste zmetala še in še, pa vedno znova razočaranje.... Solzne oči, ko sem videla nosečke, vse okoli mene s trebuhi...
Na zadnje sem se sprijaznila, da mi je bilo dano eno zdravo dete, ki bo kmalu dopolnilo 5 let...

Kljub izgubi upanja, sem v prejšnjem tednu kupila BF, sam mi je M nepričakovano zamujala (kar seveda ni bilo prvič...)... Seveda negativnouser posted image ..
m še vedno ni in dru dan sem poizkusila s FS - ista zgodba...

In danes mi prijateljica malo za šalo malo za res poleg kavice priloži CB tester s sporočilcem, da bo jokala z menoj oz. bo skakala do stropa...

Do stropa sva skakali obe!!!!!!!!!! PRIČAKALA SEM VELIK MODRI + ! ! ! ! ! !
In danes bo srečanje s stropom doživel tudi moj možuser posted image

Drage moje, ne izgubite upanja!!!!! V mislih z vami vsemi***

(odgovor članu lici)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
15.1.2013 15:08:30   
witch

IZVIRNO SPOROČILO: mojcapokrajculja

Živjo!
Sem "nova" ampak to temo prebiram že toliko časa, da imam občutek, da vas poznam:))
Tudi sama sem pričakovala user posted image  dve leti... Pa ničuser posted image

Denarja za teste zmetala še in še, pa vedno znova razočaranje.... Solzne oči, ko sem videla nosečke, vse okoli mene s trebuhi...
Na zadnje sem se sprijaznila, da mi je bilo dano eno zdravo dete, ki bo kmalu dopolnilo 5 let...

Kljub izgubi upanja, sem v prejšnjem tednu kupila BF, sam mi je M nepričakovano zamujala (kar seveda ni bilo prvič...)... Seveda negativnouser posted image ..
m še vedno ni in dru dan sem poizkusila s FS - ista zgodba...

In danes mi prijateljica malo za šalo malo za res poleg kavice priloži CB tester s sporočilcem, da bo jokala z menoj oz. bo skakala do stropa...

Do stropa sva skakali obe!!!!!!!!!! PRIČAKALA SEM VELIK MODRI + ! ! ! ! ! !
In danes bo srečanje s stropom doživel tudi moj možuser posted image

Drage moje, ne izgubite upanja!!!!! V mislih z vami vsemi***



mojcapokraculja čestitam. Javi še na januarski temi, da te dodamo v seznam http://www.ringaraja.net/forum/m_6015450/mpage_21/tm.htm

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu mojcapokrajculja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
16.1.2013 7:04:11   
pika555
Pridružujem se vam...
pričakujem user posted image 13.2. (8.krog)

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
16.1.2013 10:13:24   
mamica deklicam
mene dajte med navijačice.

ne vem, kdaj naj pričakujem. Kar pod x.1, prosim. Bo pa to že 13.krog. Ja delamo sedaj že krepko čez eno leto. Bomo videli, kaj bodo jutri ugotovili na neplodnostni v Lj.

(odgovor članu pika555)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
16.1.2013 11:05:24   
Anonimen
user posted image
user posted image
user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

1.2.
Tammyv
lici

7.2.
Anonimna user posted image
teodora75

9.2.
_sunshine_
 
13.2.
pika555 (8. krog)

X.2.
mamica deklicam (13. krog)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 7

NOSEČK:
user posted image USPEŠNOST user posted image


NAVIJAČICE:
Katte, witch, LittleSun, Penny, niinii, curly, lici, mojcapokrajculja, mamica deklicam

(odgovor članu mamica deklicam)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
16.1.2013 13:15:59   
anonimna123
Pozdravljene punce!
Sem čisto ''frišna'' na tem forumu. Z dragim sva se končno odločla da stopiva v akcijo user posted image In sicer rdečke ne pričakujem 9.2.
Upam in navijam da čimprej zagledamo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
16.1.2013 14:07:02   
Shana86
Hej! Se vračam na seznam - 15.2. Shana86 (13. krog, 3. s klomifenom, po hsg)

< Sporočilo je popravil Shana86 -- 16.1.2013 14:09:09 >

(odgovor članu anonimna123)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
16.1.2013 17:26:45   
_sunshine_
Kako punce, ste pridne??user posted image jaz že komaj čakam februaruser posted image kmalu bo čas O, čeprav se ne zanašava ravno na to, zakaj ne bi cel mesecuser posted image če je pa tko luštnuser posted image

< Sporočilo je popravil _sunshine_ -- 16.1.2013 17:27:27 >

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
17.1.2013 1:33:58   
MEGi20
Pozdravljene...

jaz bi se pofočkala user posted image med navijačice; a tudi na seznamček... Namreč v dec.2012 smo imeli v 9t5d ssuser posted image ... G nama je rekla,da priporoča 3 cikluse pavze vendar je rekla, da če zanosiva prej oz. da če delava na user posted image ni nič narobeuser posted image

No ja počakala sva do prve user posted image in sva sedaj po decemberskem SS zopet v prvem krogu user posted image ; ker po vseh slabih izkušnjah z SS ne štejem več krogov.user posted image

user posted image ne pričakujem 2.2. in pričakujem user posted image

_____________________________

Ali veste kako se reče dvema ljubimcema ki sexata po metodi varnih dni?

mamica in očka...

(odgovor članu _sunshine_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
17.1.2013 14:40:07   
Kaličopka6
Vidim, da bolj sodim v tole skupinico, zato še enkrat limam moj post, ki sem ga dala med januarke :)..

Midva greva v prvi krog po moji laparoskopski drilling operaciji obeh jajčnikov in histeroskopski odstranitvi pregrade, oboje v začetku decembra. Upam, da zdaj imam ovulacije, da bodo cikli redni in da nama uspe. M ne pričakujem prvi teden v februarju (nevem še kakšni so moji cikli, ker sem dobila šele prvo m po operacijah, prej so bli pa zeeeeloooo razvelečeni).

Danes imam 14. dan cikla, ta teden user posted image vsak dan in upava, da bova končno po dveh letih zagledala user posted image ! :) Če pa ne, bom pa presrečna, če bom vsaj m dobila ob normalnem času, ne pa s pol leta ali več zamika :S.

MEGIi20, iskreno sožalje in veliko poguma, upanja, pozitive za naprej ti želim! user posted image


Uživajte!

(odgovor članu MEGi20)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
17.1.2013 18:58:23   
delfincek85
živjo jaz sem nova tukja, sem pa po 3 letih želje po user posted image včeraj šla čez prvi postopek iui. Tako da ne pričakujem 2.2 . Upam da bom končno uglegala magični +.

(odgovor članu Kaličopka6)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
17.1.2013 19:08:01   
snowgirl
Dobrodošle vse nove v čakalnici pluskovuser posted image

Jz se vpišem pod navijačice in v čakalnico za 13.2. user posted image

(odgovor članu delfincek85)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
18.1.2013 9:01:18   
Shana86
Jaoooo že par dni me heca tole okence za odgovore, sploh se noče odpreti.... Še katero?

MeGi20 user posted image

Kaličopka6: koliko dni pa si bila v bolnici ob lpsc? In koliko vsega skupaj na bolniški? G mi je namreč ponudil, da mi lahko da napotnico za lpsc že po tretjem krogu klomifena, lahko pa počakam še tiste tri naslednje mesece, ko naj bi klomifen še deloval. Po eni strani bi šla rada čim prej, da si povečam možnosti za user posted image , po drugi pa operacije čim dlje nočem...
Navijam, da vama čim prej uspe! user posted image

(odgovor članu snowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
18.1.2013 9:03:34   
Kaličopka6
Oh kako sem jezna, ker včerajšnje user posted image ni uspelo, ker sva mogla po njegovem šihtu iz Lj it na pot in sva nazaj prspela šele ob enih zjutraj, vmes pa ni blo nč časa!!! In to lih na 14. dan cikla nisva. Sva vse dni prej in pol morda lih ključen dan, ki sem ga čakala tri mesce spustiva. Kar ponorela bom! Danes me je sama jeza!!! Tolk sm jezna da nimam volje več za prav nič! Jaz ne verjamem, da spermiji v men preživijo en dan. Po moje kar takoj crknejo. Če ta cikel ne uspe bom kupla ovulacijskih testov za cel mesec, ker imam dovolj tega, da mi ni nič jasno,plus to pa sm jezna, ker po moji sluzi nikol ni znaka, da mam o, je skos bela in v minimalnih količinah!!! Ma jezna sm ko vrag, še sploh zato, ker vem kk minimalne šanse mam in sploh ne morm vedt kolk časa bom sploh mela kratke cikle po op... Ehhhhhhhhhh!!!! user posted image Pa ne mi rečt, da naj bom pozitivna in umirjena, ker drugače sploh ne bo uspelo in da mam o lah tud na kir drug dan in da je najbolš, če sexaš na dva dni in vsa ta dejstva, ker sm tolk jezna, da ne vrjamem v nobeno od njih. Ma res glupo je ko se tolk trudim pol pa lih tist sveti dan zamrdava! In ta jajčeca so tolk prfliknjena, ker tako hitro propadejo in zavidam vsem živalskim vrstam, ki ovulirajo ob spolni združitvi. Trenutno bi bla najraje ena od teh vrst kot pa primarno neploden Homo sapiens sapiens! Ne, še raje bi bla paličnjak, ki brez oploditve znese miljon jajc in ma takoj miljon potomcev al bi bla pa raje kar spužva, ki si odtrga del telesa in ji iz njega zraste klon, odtrgan del pa se takoj obnovi. Zakaj je Bog tako krut do človeka in zakaj ima miš lahko takoj 10 mladičev?!! Kje je pravica, kje je smisel?! Omg kako sem smešna s temi razmišljanji user posted image . No, zdaj sem pa že boljše volje. Joj kako bova danes user posted image !!! Kar z dvojčki bom zanosila, da bo fer, za obe leti nazaj user posted image . Hahahahaha user posted image .

Joj punce moje kolk vam jz stiskam pesti, da bi uspelo! Ker to je noro kar mormo dajat skozi!

Srečno pa lep dan jz grem pa tud počet bolj resne stvari. user posted image

čaw čaw

(odgovor članu snowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
So prihodnost »tamagoči« oziroma virtualni...
Bi lahko bila prihodnost starševstva v virtualnih, t.i. »tamagoči« otrocih, ki bi obstajali samo v metaverzumu? Kako odp...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?