|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PRIMORKE - GINEKOLOGI IZOLA
13.9.2005 11:43:04   
upanje-upanje
Prosim primorke, vaše izkušnje z dr.Guzej-evo.Razmišljam o zamenjavi, prosim svetujte koga? Razmišljam tudi o Postojni -dr. Merlo.Kaj naj naredim?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   PRIMORKE - GINEKOLOGI IZOLA
13.9.2005 14:30:12   
ona78
Čau,
jaz sem bla samo enkrat pri Guzejevi in mi je ful smotana!!!
Drugače hodim v Koper k Miloševiču, sem se pa naročila k dr. Merlo ! (samoplačniško, pride v torek v Strunjan)

(odgovor članu upanje-upanje)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   PRIMORKE - GINEKOLOGI IZOLA
13.9.2005 14:38:45   
anabanana
Ciao, osebnih izkušenj z Guzejevo nimam, sem pa čula, da ni ok in eno mojo kolegico je dobro zaje... - ni je dobro ščistila po splavu in je imela zaradi tega resne probleme !!!
Tudi jaz hodim k Miloševiču in sem zaenkrat zelo zadovoljna, čeprav nekateri pravijo, da je senilen Ma ni res !!!

(odgovor članu upanje-upanje)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   PRIMORKE - GINEKOLOGI IZOLA
13.9.2005 14:43:34   
lory05
Jaz hodim sicer k dr.Vitezici, z njim sem kar zadovoljna, dr. Miloševič pa mi je super, ker mi je on prvič naredil CR in komaj rešil mene in mojega sina, ko je prišel v dežurstvo. Tistemu pred njim pa se ni zdelo vredno. Ima tudi zelo fajn pristop za moje pojme.

(odgovor članu upanje-upanje)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   PRIMORKE - GINEKOLOGI IZOLA
13.9.2005 14:48:55   
friz77
Ciao jaz konkretno sem pa z Guzejevo bila zelo zadovolna,vsec mi je ker je ful natancna in te ne spusti iz rok dokler ni ona sto procentna to so moje izkusnje po enem mesecu bivanja v izolski porodnisnici.Konkretno sem bila pa z vsemi zdravniki z
zadovolnja,to je tudi odvisno od vsakega posameznika.Sedaj pa ze veselo zibam svojo pikico,lp.     

(odgovor članu upanje-upanje)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?