|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cartamo se doma..
18.9.2005 17:40:09   
Seven*

Trenutno smo v iskanju novega ritma. Vsak otrok ima pac svoj urnik, ki ga potem poskusamo uskladiti. Med bivanjem na pediatriji, kjer sem druzbo delala moji Emi, sem staknila visoko vrocino in takoimenovani mastitis. Ocitno mi ni odgovarjal tamkajsnji urnik hranjenja na 4 ure. O razpadljih sivih (hvalabogu samo povrsinskih) in spiranju s peroksidom zaradi gnoja ne bom zgubljala besede.. Psiha in sekiranje je pac terjalo zlom imunskega sistema in odpoved na celi crti. Tako sem trenutno na antibiotikih. Vrocina se mi je vceraj spet ponovila, ker je Ema spala 5 ur, jaz pa sem ostala brez kljucnega dela prsne crpalke in si mleka nisem mogla izcrpat (ventilcek od crpalke sem namrec pozabila v bolnici). Bigwhale je hitro zjutraj sel kupit tisti ventilcek in jasno, ga niso imeli. Mu ni drugega preostalo, kot da je kupil novo pumpico ki mimogrede stane 11 jurjev. Kar je ostalo zivcev sem porabila za sekirancijo same sebe glede nepotrebnih stroskov. Na koncu sem se sprijaznila, da smo se za vecje bedarije metali denar.

Ema je carica. Celi dan bi gledala okoli in opazovala. Pa seveda visela na mojih joskih. Ce bi bilo mozno, bi bila prisesana kar 24 ur. Pa ji kar dam, ko se ji zahoce. Ni cudno, da sem Jakoba prvi mesec poredila za 1300 gramov. Bigwhale jo tud ze veselo razvaja. Nosi jo po stanovanju in ji poje partizanske pesmi..

Jakoba sva danes dala k mojim starsem. Ga kar malo pogresam, ceprav je pri nasi hisi taksen nenavaden mir..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Cartamo se doma..
18.9.2005 17:48:42   
Anonimen
O, Seven, me veseli, da ste doma in da je z Emo v redu. Ostalo boste že porihtali. Še ti se spraviš popolnoma na stare tire, pa bo.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
18.9.2005 18:02:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Cartamo se doma..
18.9.2005 18:09:08   
Anonimen
Seven, kaj so pa zdravniki rekli za Emo? A imaj kaj kontrol ali kako boste vedeli, koliko bo to vse skupaj vplivalo na razvoj? Predvidevam, da se nič ne ve in da se bo sproti pokazalo.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Cartamo se doma..
18.9.2005 18:14:34   
CIPRESA
Tudi jaz sem vesela te novice pa lepo se razvajajte še naprej.

Cipresa Robi in Žiga

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Cartamo se doma..
18.9.2005 18:25:54   
BibaJ
Lepo je slišat takšne novice! Naj vam sije sonček sreče še naprej!

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Cartamo se doma..
18.9.2005 18:35:42   
Pia73
Tole je pa lepo prebrati. Da ste doma in da vam dobro kaže!

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
18.9.2005 18:37:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Cartamo se doma..
18.9.2005 19:21:53   
dory
kaj naj recem...cestitke se enkrat in res sem vesela,da se cartate doma...le tako naprej in bravo ema...je prava borka

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Cartamo se doma..
18.9.2005 20:00:49   
sezam
Bravo. Glih včeraj sem na hitro brskala po teh forumih, če je kaj novega z vami, pa nisem nič zasledila.

Sem prav vesela, da ste že doma.
Lepo se cartajte.


(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Cartamo se doma..
18.9.2005 20:04:00   
muki1
No, krasno je po dolgem času slišati tudi kakšne vesele novičke. Čestitke vsem , saj je vsa družina preživela hude čase, predvsem pa tebi, mamica, ki si prestala najhujše in od sedaj naprej bo vsak dan lepši. Uživajte življenje.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Cartamo se doma..
18.9.2005 20:04:01   
anajmad
Lepo,da je družinica skupaj.Seven ne sekiraj se preveč,te je že dosti živcev koštalo.Emica je pa itak carica.
en lp D.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Cartamo se doma..
18.9.2005 21:18:30   
Pi-kica 1
Me veseli, da se je tako dobro izteklo. Vse ostalo pa se bo tudi porihtalo.

LP

Pi-kica

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Cartamo se doma..
18.9.2005 22:06:21   
soncece24
Fuuuuuuul sem vesela za vas, da se je tak lepo izteklo, da ste srečni, doma, papate. tudi tvoje zdravje se bo zdaj hitro uredilo, ko ste spet vsi skupaj. za denar se pa ne sekiraj, kaj pa je 11 jurjev proti celemu življenju

uživajte, vsi 4!

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Cartamo se doma..
18.9.2005 22:22:18   
spacey
Superca, samo tako naprej! In Seven res se ne sekiraj za take "materialne" stvari, ni vredno .. važno, da je zdravje in veselje. Srečno vaši družinici in poročaj še naprej...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Cartamo se doma..
18.9.2005 22:35:51   
ancica33
Samo ne sekiraj se za materialne stvari, res ni vredno.Naj vam sije soncek se naprej in naj vas angeli varujejo

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Cartamo se doma..
18.9.2005 22:57:16   
Anonimen
Super, drži se, zdaj ste doma in je najhujše mimo.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   Cartamo se doma..
19.9.2005 7:04:24   
Lunca1
Super da ste doma, zdaj pa začnite uživat 100 na uro.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Cartamo se doma..
19.9.2005 10:30:39   
Anonimen
Zelo sem vesela, da je mala Ema končno doma .

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   Cartamo se doma..
19.9.2005 12:25:18   
LONA13
Čestitam vsem, posebej pa Emi !
Angelčki jo čuvajo in jo bodo še naprej.
Uživajte maksimalno in se ne sekirajte za nepomembne stvari.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Cartamo se doma..
19.9.2005 13:10:10   
Tejči
Super, le cartajte se, si zaslužite

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Cartamo se doma..
19.9.2005 13:41:10   
violinski
Ola, Seven, res je super, da ste doma, pa da imate že svoj 'ritem' . Oči naj še nar naprej poje partizanske pesmi, še prav bodo prišle Na juriš na sovražnika in sonček naj sije na tvojo družino!

Če ti je preveč mirno doma, kar Jakoba nazaj pokliči, ti povem, da bo kmalu zeloooooooo pestro. Mi smo prvi mesec po rojstvu Aljoše (1.8.) imeli Lano ves čas doma, pa še zdaj, ko je že tretji teden v vrtcu, še nisem prišla k sebi

Če boš iskala Avgustovke, smo na Dojenček, Novorojenček -> Starši čvekamo (nisem še šla pogledat, morda si nas tam že našla)

Se beremo, ko boš imela čas - ko bosta oba otroka spala!

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Cartamo se doma..
19.9.2005 15:01:17   
pepa
Seven, vašo zgodbo sem spremljala od začetka in mislila na vas. Vsi ste zmagovalci... Ema je črpala tudi vašo energijo, zato ji je vse lepo uspevalo. Rastite, cartajte se in imejte se radi... Petra

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Cartamo se doma..
20.9.2005 14:14:47   
Urša
Vesela sem za vas.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Cartamo se doma..
20.9.2005 15:08:51   
anitaz
Zelo sem vesela,da je mala Ema doma v objemu svojih najdražjih in da predvsem dobi joško kadar želi

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?