|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mariborčanke-kam po torto?
19.9.2005 13:05:30   
Tejči
Približuje se 1.roj.dan-h kateremu spada tudi tortica-njami. Radi bi imeli torto v obliki princeske (ali s kakšnim drugim motivom), sadno. Zdaj me pa zanima, kam mi priporočate, da grem po njo? Kje delajo dobre ter kakšne so cene??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Mariborčanke-kam po torto?
19.9.2005 13:32:28   
Klarissa
Jaz lahko samo odsvetujem Romanso! Lahko bi človek rekel, da naredijo lepe torte, ampak dobre pa čisto nič!

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Mariborčanke-kam po torto?
19.9.2005 13:36:00   
snežinka *
Pohorska kavarna
Romansa

Cene pa ne vem, ampak se spomnim, da so bile približno take kot drugod.


pa pa......Snežinka

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Mariborčanke-kam po torto?
19.9.2005 13:40:20   
Pinga
Priporočam slaščičarno Pika nogavička na Hočkem pohorju. MI smo bili že lani in tudi letos zelo zadovoljni.
Cena je odvisna od oblike in velikosti.


(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Mariborčanke-kam po torto?
19.9.2005 14:59:52   
india
Pohorska Kavarna in privat slaščičarna na Ul.Bratov Greif ( v kleti, ne vem številke, lahko mi pa pišeš na privat, pa ti dam navodila.)

Odsvetujem Romanso ali Pando, pa tudi pri Piki Nogavički smo mi dobili staro masleno kremo.

Poskusi tudi pri Ptujskih pekarnah.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Mariborčanke-kam po torto?
19.9.2005 15:19:39   
Pi-kica 1
Pri Piki Nogavički smo bili mi zelo zadovoljni.

LP

Pi-kica

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Mariborčanke-kam po torto?
19.9.2005 15:29:00   
JASNA D
Prejšnjo nedeljo smo se sladkali s torto iz Pike Nogavičke. Okrogla (za cca. 18 kosov), pol čokoladna, pol višnjeva - 5.900 SIT.

Vsem je bila zelo dobra.

LP, Jasna

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Mariborčanke-kam po torto?
19.9.2005 18:44:09   
Marogica
Pohorska kavarna, Pekrana Jager za te vem, da imajo torto v obliki princeske in sem bila z obema zadovoljna. Romanso bi odsvetovala, ker se mi zdijo vse torte enakega okusa. Pike Nogavičke pa ne poznam

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Mariborčanke-kam po torto?
19.9.2005 19:59:46   
Anonimen
Miska01, verjetno misliš ono starejšo gospo iz Ulice bratov Greif, ki dela sama spodaj v kleti bloka? Meni je delala poročno torto in še par drugih. Ali veš, da je z letošnjim letom delo predala naprej eni mladi sosedi in da ona dela dalje. Mi smo pri njej letos naročili torto za krst. Mnjam, je bila dobra. Pa tudi zelo poceni.

(odgovor članu Tejči)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Mariborčanke-kam po torto?
19.9.2005 20:18:50   
Andra
V Pohorski kavarni imajo zelo dobre torte, ampak za moje pojme predrage.
Mi že nekaj let naročamo na Ptuju, v Sladkem butiku in tortice so super in tudi cenovno zelo ugodne.
Naredijo kar želiš in res zelo lepo izpade in kar je najvažnejše, tudi zelo okusno.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Mariborčanke-kam po torto?
19.9.2005 20:56:45   
Anja**
Pika Nogavicka, Hocko Pohorje

Torte so bomba! Okusne in zgledajo fenomenalno. Res so super

Pa vse najlepse tvoji deklici za prvo svecko

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Mariborčanke-kam po torto?
19.9.2005 20:58:10   
Anja**
Aha se cena: za 30 kosov (oblika knjiga) je blo 10.000 sit

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Mariborčanke-kam po torto?
19.9.2005 21:19:11   
Anonimen
V brezju dela ena gospa zelo okusne in lepe, če te zanima me kontaktiraj, ker jo imam v albumu pod ključem.Cena za približno 30 kos. ali malo več je bila 7.000sit, bila je pa v obliki križa(za krst seveda)

(odgovor članu Tejči)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Mariborčanke-kam po torto?
20.9.2005 8:04:39   
pupika
Mi smo jo lani naročili v Lenartu Kruh in Pecivo, naročila sva torto za poroko, sva imela pol čokoladne in pol višnjeve. Vsi so govorili, da je bila zelo dobra torta. Sva imela pa tudi midva varianto v Romansi, pa smo bili zmenjeni z šefico, da me pokliče glede vrtnic na tortici, pa potem ni bilo nič iz tega. Baje da so tudi dobre toprte v pohorski kavarni, meni osebno niso bile všeč, po okusu so bile dobre, vendar me njihov katalog ni prepričal. Naju je prišla 7-nadstropna torta za okoli 100 kosov 40 000 sit.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?