|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Banana in napenjanje
13.9.2005 17:17:37   
BibaJ
Danes je Jaša jedel pretlačeno banano in zdaj ga že celo popoldne nekaj muči. Skoz pritiska in ne gre kakat. Potem je zaspal in se zbudil v joku, nogice je vlekel k sebi. Ali mislite, da je to od banane? Kaj naj naredim?
Pa pa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Banana in napenjanje
13.9.2005 18:24:36   
bina
Živ,

Kolk si mu pa dala banane jest sem mojmu Jakatu dala čist mal na začetku pol po enem tednu sem mu dala pa pol banane pa mal jabolka. Osnova je bila banana. Sem tud jest opazila da se je na začetku bolj matru da je kakov pa tud bol gosto je bilo sam zdej k se je pa navadu je pa ok.

(odgovor članu BibaJ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Banana in napenjanje
13.9.2005 19:35:36   
jazz
Banane ponavadi zapirajo...verjetno ga je zvijalo po njej!

(odgovor članu BibaJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Banana in napenjanje
13.9.2005 20:59:03   
Naty*Taja
Tudi mi imamo te probleme. A je možno,da ga po jabolki tudi napenja. Sva včeraj jedla čežano, predvčerajšnjim pa banano, pa ima ful trd kakec? A je lahko to kej fejst narobe, al se bo porihtal. Kaj mu dat proti zaprtosti?

(odgovor članu BibaJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Banana in napenjanje
13.9.2005 21:11:13   
BibaJ
Pojedel je pol banane.
Jabolko tudi zapira, če porjavi, drugače pa ne.
Proti zaprtosti mi je pa v lekarni rekla, da najboljše dati slivov (Hippov) sok ali pa full sladke kamilčke.
Pri Jašu pa je pomagal tudi jabolčni sok.

(odgovor članu BibaJ)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Banana in napenjanje
13.9.2005 21:28:16   
ma&he
Jst sem naši dala 3 krat banano pa mi je 3 krat tud pobruhala celo jedilnico tako da ji sploh ne dajem več. Banana je ful težka za želodec tako da jo eni otroci očitno ne prenašajo najboljše.

(odgovor članu BibaJ)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Banana in napenjanje
16.9.2005 11:01:19   
Soncnica
Hoj!

Banane imajo dober okus, ampak zapirajo. Mehčajo breskve, marelice, slive in sladek kamiličen čaj.

lp

(odgovor članu BibaJ)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Banana in napenjanje
18.9.2005 11:14:49   
deily

Mi pa nimamo sreče z banano, saj nas noče zapreti. Že skoraj 2 tedna imamo drisko in jemo banano ali pa banano z jabolko pa se stanje nič ne izboljša, tako da tudi pikeca nismo še dobili.

Poskusi jabolčni sok od Hippa, nam je pomagal, ko smo bili zaprti.

(odgovor članu BibaJ)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Banana in napenjanje
19.9.2005 13:46:25   
Anonimen
Pri nas je banana skoraj že na prepovedani listi. Kadar ji dam banano popoldne, takrat ne bomo spali. Celo noč se zbuja in krčevito joka. Se človeku prav zasmili. Sedaj ji dam banano le dopoldne pa še to ne celo ampak zmešano z kakim drugim sadjem.
LP
Tash

(odgovor članu BibaJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?