|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj namesto dojke?
18.9.2005 23:26:48   
Naty*Taja
Pri našem skoraj 5 mesecev starem falotu pa sploh ni problem gosta hrana - vse rad poje in lepo je z žličke. Nikakor pa noče flaške! Namreč počasi zmanjkuje zize, in itak mu tisto kar še dobi ven ne zadostuje za dolgo, zato mu bom verjetno mogla dat zraven še prilagojeno. NO in naš mali niti pod razno noče na flaško pit! Niti mleka, niti čaja, soka... nič! Kak hudiča mu naj za vsako ko bo žejen po žlički dajem mlek, sok??
Kaj naredit? Prosim pomagajte!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kaj namesto dojke?
18.9.2005 23:30:42   
Marogica
Naš je bil isti. Dude (na flaški) ni v življenju uporabljal. Zato smo mu kupili nastavek (za Aventovo flaško) in s tem je potem pil. Poizkusi in nekaj časa vztrajaj.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kaj namesto dojke?
18.9.2005 23:33:43   
Naty*Taja
A to misliš on nastavek za lonček?

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kaj namesto dojke?
19.9.2005 7:26:22   
Anonimen
probej z nastavkom, al pa kr iz kozarca? naša je tut slamco hit pogruntala

lp, lara

(odgovor članu Naty*Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kaj namesto dojke?
19.9.2005 8:11:38   
Marogica
Nastavek se dobi tudi za stekleničko, ker je naš že od rojstva pil samo z nastavkom, So za različna obodobja.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kaj namesto dojke?
19.9.2005 8:42:28   
Spicy Black
Naty naš je isti

Ni šans, noče in noče...Kupili smo skoraj vse vrste mleka, zamenjali dude na flašah. Mleko mu teče iz vseh luknjic ..po moje mu okus ne paše saj se zraven kremži , kajti čaj pa lepo pije po flaši.

Vse kar je na žličko ni problema, no, zaenkrat sva probala sadje. Tudi mene skrbi kako bo pil mleko .

Ponoči se dojiva na 2 uri, če spi 3 ure skupaj mi je že luksus ..Vsak dan sem bolj v obraz..Meni je v posvetovalnici rekla, naj vztrajam s flaško, amapk kako če se joče do onemoglosti, flaške pa ne bo zagrabil...

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kaj namesto dojke?
19.9.2005 11:04:46   
Anonimen
Mal vztrajaj. Pri nas je bilo isto. Potem pa kar naenkrat, ko je bila fino žejna, pa potegne. Sem kar na rit padla od presenečenja.
LP
Tash

(odgovor članu Naty*Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kaj namesto dojke?
20.9.2005 22:02:19   
Martina*
Spicy Black:

Naš se jke tudi dojil ponoči na tri ure in sem ugotovila, da mu moje mleko ni več dovolj nasitno;
"on potrebuje več"

Zato sem mu nekje okoli 5 meseca začela zvečer dajati rižolinota... nekje okoli 19h se skopamo, popapcamo rižolinota podremo kupčka (količina je odvisna, koliko pač hoče pojest jaz mu naštimam poln obrok on pa nekje polovico poje ostalo poje ati ) se podojimo, podremo kupčka in zaspimo ko ubiti do 5h. Podojimo in spimo do 8h.

Zato predlagam, da mu rižolinota najprej uvajaš zjutraj, da se navadi in nato dodaj zvečer, pred spanjem...boš vidla, da pomaga...

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kaj namesto dojke?
21.9.2005 10:21:37   
ponosna
Mi smo se tudi dojili ponoči na 2-3 ure, pa tudi uvedba rižolinota ni pomagala. Blagor tebi, Martina. No, tudi meni je začelo zmanjkovati mleka, pa sem pri ginekologu dobila nosni sprej in je precej bolje. Tudi mi nimamo flaške!

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj namesto dojke?
25.9.2005 21:17:40   
Naty*Taja
Joj  hvala punce za nasvete in izkušnje. Mi tudi že vse sadje in zelenjavo jemo - stari smo natanko 5 mesecev in nam je ziza premalo močna. Kar se pa rižolinota in podobnih umetnih slaltic tiče - se tak grdo držimo zraven in spravimo kake dve žlice dol pa konec. Sam sadje pa kekse, pa korenček...
Ne vem, če naj mu že dam kravje mleko - za rižolinota?

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu ponosna)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj namesto dojke?
25.9.2005 22:04:29   
Naty*Taja
user posted image

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj namesto dojke?
26.9.2005 10:49:35   
Skaana
Naša skoraj sedemmesečnica tudi noče nič pit user posted image  Pa sem se počasi nehala sekirat, saj jo še dojim. Očitno ima moje mleko za žejo dovolj.

Kravjega mleka pa do enega leta ne priporočajo. Je zelo težko za dojenčkova prebavila.

user posted image

_____________________________

Mami, kdaj bo spet včasih?

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj namesto dojke?
26.9.2005 11:13:23   
Spicy Black
Po moje nikar ne uporabljaj kravjega mleka (še), kot pravijo je ta za teličke user posted image .. Jaz mu riževo kašico zmešam kar z mojim mlekom. Če dam adaptiranega le te noče jesti user posted image .

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj namesto dojke?
27.9.2005 16:54:35   
lex
Pa sem mislila, da je samo moj mulc tak, da noče flašeuser posted image  Ampak zize pa nima več dovolj in jemo zvečer na žlico.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Spicy Black)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...
Je dojenje po enem letu še koristno za otr...
Do kdaj dojiti? Ima dojenje po enem letu še koristi za otroka? Kaj pa za doječo mamico?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?