|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stolček"trip trap " v Sponi
5.10.2005 8:44:51   
Anonimen
Sem bila včeraj v trgovini Spona kjer imajo v akciji podoben stolček za hranjenje kot je trip trap.Samo da je cena 6.850,00.Ali ga je katera že kupila in ali je zadovoljna?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Stolček"trip trap " v Sponi
5.10.2005 8:50:00   
CUKRČEK
Na tržišču je ogromno takoh stolčkov, ki so zelo nevarni. Daj ga malo "počekiraj" koliko je stabilen, ker veliko jih je , ki imajo noge na ozko postavljene in se zato zelo zelo hitro zvrnejo.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Stolček"trip trap " v Sponi
5.10.2005 9:00:15   
fricka
Mi smo kupila ta stolček in se mi zdi čisto uporaben in stabilen. Ravnokar šivam blazino za v stolček, ker ji na lesu drsi in težko stabilno sedi. Je pa stara nekaj več kot 5 mesecev in ji razen drsenja na gladki leseni površini sedenje ne povzroča težav. Stolček sem primerjala z dražjimi enakimi stolčki in ne vidim razlike.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Stolček"trip trap " v Sponi
5.10.2005 9:45:45   
tina*_*
Včeraj sem ga videla pa se mi zdi tako nizek, da bi bil prenizek za našo mizo pa imamo standardno višinouser posted image

(odgovor članu fricka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Stolček"trip trap " v Sponi
5.10.2005 9:47:33   
Andre
Tudi mi smo kupili stolček v sponi - je povsem uporaben in primerljiv z originalom, le da je bistveno cenejši. Naša je stara 13 mesecev, tako da povsem lepo sedi v njem - dokler sedi, ko pa je dovolj, pa vstane, kar pa je delala tudi v orignalnem, ki smo ga imeli in je sedaj pri babici, kjer je v varstvu. V nobenem pa otroka ne smeš pustiti povsem brez nadzora.

(odgovor članu fricka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Stolček"trip trap " v Sponi
7.10.2005 9:28:41   
Anonimen
Jaz sem šla ta stolček pogledat z metrom v torbici. In seveda takoj še v BC. Mere so popolnoma enake!!!! Tako višine (tudi meni se je zdel smešno nizek, ampak tudi original je tak) kot dolžine spodnje prečke, ki je pomembna za stabilnost.
Tako da ni dileme, kateri stolček kupiti. Kot pa je že bilo napisano, se otroka ne pušča brez nadzora v nobenem.

(odgovor članu tina*_*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Stolček"trip trap " v Sponi
7.10.2005 19:07:28   
Pupica
A je to ta stolček? http://www.spona.si/index.cfm?str=artikel&id=28437 ???
Kje pa je trgovina??

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Stolček"trip trap " v Sponi
7.10.2005 19:36:38   
Anonimen
JA, ta stolček. Seznam trgovin imaš na njihovi spletni strani.  Saj si jo očitno že obiskala. No, v LJ je v BTCju v hali med BC in Merkurjem.
Drugače pa še v drugih mestih po Sloveniji.

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?