|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lunce - day 42
18.10.2005 6:38:33   
afna pika
Danes sem jaz bolj zgodnja.

Tale vodni dan mi je bil prav všeč, bom res še začela verjet v luno (ja, saj moram, če smo pa lune...)
Dva kg imam manj kot včeraj user posted image .
Zdajle grem pa plavat. Nič hudo aktivnega, s tamalčico.

Danes imam jaz mesek. Se mi zdi, da smo se malo pomešale, da je vsaka ne enem drugem dnevu.

Imejte se lepo, pa pridne bit!



_____________________________

Danes je prvi dan življenja, ki je še pred nami
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lunce - day 42
18.10.2005 9:24:47   
mojchka
Jutro!
Danes je mesek, ja. Ali pa sir. MMMMMMM

Tudi jaz sem včeraj plavala (tudi jaz s tamalim, tako da sem bolj hodila po bazenu... a nekaj dolžin mi je vseeno uspelo preplavat)... in kopalke, ki sem jih kupila letos poleti, so mi prevelike. Sploh pa modrček. Jao jao!!!!

Mi bomo danes jedli kalamare na žaru. Komaj čakam.
Do sedaj sem pa grenivko.
In samo na beljak. dan si dopoldne privoščim veeeliko skodelico ječmenove kave z mlekom.

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu afna pika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lunce - day 42
18.10.2005 11:39:08   
afna pika
Jaz tudi veliiiko belo kavo

Pa kozarec mošta....  njamiii

Zdajle se gredo pa osliči pečt, pa blitva

Moje kopalke so tudi malo čudno stale user posted image
Z veseljem bom kupila nove
Pa mož mi je obljubil obleko - je nor na obleke, pa je zbral čisto napačno ženo user posted image

_____________________________

Danes je prvi dan življenja, ki je še pred nami

(odgovor članu mojchka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lunce - day 42
18.10.2005 17:37:51   
mojchka
Ja,
pri meni bo pri oblekah najbolj mučno to, da se bom morala posloviti od mojih najljubših kosov.
Ene lepe hlače, ki sem jih lani najprej en mesec hodila samo ogledovat in potem končno kupila, mi že čudno plešejo okoli riti ... user posted image
Nasprotno pa mi majčke tako lepo stojijo. user posted image

Ej, ma kje so vse Lune? Če se dobro spomnim, nas je kar dosti začelo in nekaj časa vztrajalo, zdaj pa smo samo še ene štiri ali pet ...

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu afna pika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lunce - day 42
18.10.2005 19:52:26   
bobek05
Mojchka, zakaj se tuliš za prevelikimi hlačami user posted image Raje skači do stropa, KER so ti prevelike user posted image

Jaz pa danes OH - saj še kar gre, ampak se mi zdi, da tisti sladki del zvečer vedno bolj "prilagajam svojim potrebam" in vedno manj predvidenemu jedilniku user posted image

Kje je volja, ko jo človek rabi?? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojchka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lunce - day 42
18.10.2005 20:00:16   
Anonimen
Evo eno bivšo Lunco.....

Sem že razmišljala da se vam moram kaj oglasit...
danes sem bla na tehtnici.... pa sem glede na vse kar sem pojedla kar zadovoljna....

Mi je pa hecno... prej ko sem se trudila hujšat..... sem se redila... zdej ko pa uradno ne hujšam... pa sem shujšala.... sicer ne velik... je pa manj od zadnjega tehtanja....user posted image

No vas občudujem... pa fejst stiskamuser posted image user posted image user posted image da vam rata prit do cilja.

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lunce - day 42
18.10.2005 22:58:57   
soncece24
meni se je šola začela, zato se ne morem več tak pogosto javljat. saj ko se bom navadila bo boljše, zdaj pa zjutraj komaj s postelje prilezem se mi potem vedno mudi in ne morem na računalnik.

danes je bil mesek, jaz sem jedla pohan sir (ker v naši šolski menzi nimajo menda nič nepohanega), zvečer pa mehiško piščančjo solato, njami je bla dobra ko šus.

zdaj moram jedilnike malo prilagajat, ker sem po cele dneve na faksu (danes od 10-18h) in ne morem doma jest, se pa trudim, da čim manj grešim. sem komaj prepričala kelnarco, da naj mi ne prinese pomfrija k siruuser posted image user posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?