|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dieta 89. dan
4.11.2005 6:40:52   
Anonimen
Evo,s amo da se pofočkam, da ne boste rkle, da me ni več user posted image


U, včeraj sem imela po sadnem in vodnem dnevu hudo krizo, tako da sem jedla več kot bi smela, pa me nič ne briga, sem že tako na koncu, da se dve kinder čokoladici pa dva kinder jajčka ne bosta nikjer poznala. Če pa se že bosta, naj se vsaj na joškah, mater, je modrc vse bolj prazen user posted image

Danes bom pa po dolgem času rižoto - rjavi riž s svakojako zelenjavo in solato.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dieta 89. dan
4.11.2005 7:17:35   
Massa26
Hm, malo sem na obisk prišla user posted image

A je najboljš če najprej en vodni dan usekam, da bodo vedeli, da resno mislim user posted image .

al bina a veš da tole z zanositvijo in hujšanjem sploh ni samo hec.. Jaz najbrž ne zanosim zaradi pco-ja (hormonska motnja) in pri pco-ju vsi ponavadi svetujejo zgubit kakšno kilo user posted image .

Drugače pa čestitam za vztrajnost in uspeh


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dieta 89. dan
4.11.2005 7:18:03   
Massa26
Sem hotla še tele dat zraven user posted image user posted image user posted image !!

(odgovor članu Massa26)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dieta 89. dan
4.11.2005 7:20:08   
Anonimen
Ja no, massa, če imaš za zgubit kakšno kilo, kar tle ostani. Lahko začneš kar z vodnim dnem user posted image  hec. Drugače pa če te zanima, rade volje razložimo punce tle.

(odgovor članu Massa26)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dieta 89. dan
4.11.2005 7:27:45   
Massa26
Hvala, moram še malo razmislit! Imam ene par kg viška, ampak vse pod pasom, zgubim jih pa samo nad pasom, to mi ni najbolj všeč.

Če se bom odločila, bom pa preštudirala tole in verjetno prosila za kakšen nasvet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dieta 89. dan
4.11.2005 7:30:46   
Anonimen
Prav.

(odgovor članu Massa26)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dieta 89. dan
4.11.2005 8:50:27   
mojchka
Ej, Al bina, prav res čestitke.
Edina iz svoje skupine si prišla do konca (no, če si vzdržala 89 dni, boš pa še dva)... To je vsekakor dosežek!!!!

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dieta 89. dan
4.11.2005 14:51:40   
ZARA
Jst ti tud ploskam, stara!!! Vsaka ti čast, da si prebrodla in to sama user posted image !!!

LP, domačica user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dieta 89. dan
4.11.2005 15:09:48   
soncece24
trnova pot je za skoraj za tabo, ampak se je splačalo.

Jaz sem danes tudi grešila pri kosilu, rajš ne povem kaj sem jedla, ampak po dveh dneh stradanja sem enostavno morala se nažret do amena.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dieta 89. dan
4.11.2005 15:14:03   
Anonimen
Pa saj če gledam za nazaj, niti ni bilo tako težko. Ko enkrat zalaufaš, kar gre, brez panike. Pride kdaj včasih kakšna kriza, pa malo zaserješ, pa greš naprej po zadani poti. Samo če volja, ta pa mora biti, drugače ni nič...jajca.

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dieta 89. dan
4.11.2005 15:51:46   
Anonimen
user posted image user posted image , kaj pa jaz, Zara? A jaz sem pa p... dim?user posted image  
Saj ji sledim ves ta čas in se trudim zaradi nje, da ima voljo. Meni sploh ne bi bilo treba hujšat, pa sem zaradi nje, da res ni bila sama. No, ampak zdaj, ko sem že do sem prišla, bom pa še do konca.
In maaasa, jaz sem vedno shujšala od pasu navzgor, da so bili potem še bolj čudni proporci. S tole dieto pa zanimivo najbolj hujšam v noge in rit. Se splača poskusit.
Jaz sem danes jedla slastno polento in sečuansko omako, pa zeleno solato. O.K., no, pa še pol žemlje čez 15 minut ...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dieta 89. dan
4.11.2005 18:13:43   
Anonimen
Ti, piška šiška, smotana Splišnička user posted image  maš pa dvakrat več od mene za zgubit. Pa ja, saj priznam, mi je v veliko pomoč SPlišni, res, ker jo imam itak rada, tako da je šlo lažje. Pa tebi tudi, ne ljubica Mrs. Gsus? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dieta 89. dan
4.11.2005 20:37:13   
ZARA
Ja seveda, Splišni...najboljših še omenla nisem user posted image


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dieta 89. dan
4.11.2005 20:53:36   
mojchka
Ma, sej zdej Splišni itak pride v našo skupino in bo še tam gonilna sila. Jupi!!!!

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dieta 89. dan
4.11.2005 20:53:55   
Anonimen
Ja, itak da je šlo meni veliko laže s tabo al bina, zdaj se bom pač morala na sbvoje noge postaviti. Ampak saj imam kar obilne, tako da bom kar trdno stala na njih.user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: dieta 89. dan
4.11.2005 21:14:18   
Anonimen
Ja, Mojca, tole sva naenkrat pisali. Seveda se bom zdaj pri vas fočkala, samo ne vem, zakaj ste Lune. Malo me skomina za čeljustjo. user posted image  
Ne, saj se hecam, saj ni važno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?