|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lunice - 65. dan
10.11.2005 12:11:36   
mojchka
Ojla, lepotice.
Kaj bomo danes?
Pašto? Jaaaaaaa! Z oljkami ali olivami? Kar vam je ljubše. Al pa s paradižnikovo omakco... al pa z bučkami... ali pa gobicami... kakorkoliže; ljubimo pašto, ne?!
Za večerjo bom pa palačinke z nutello in banano. MMMMM! Se mi že zdaj cedijo sline.

LP
mojca


_____________________________

LP
mojca
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lunice - 65. dan
10.11.2005 12:17:14   
Anonimen
Dobro si si tole začrtala, mojčka. user posted image

jaz sem še zjutraj mislila, da bom danes inela sadno zelenjavni dan, pa sem si že premislila, bodo čevapčiči. Imam popoldne govorilne v vrtcu, pa se moram malo podpreti, kdo ve, kaj bom tam poslušala.

(odgovor članu mojchka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lunice - 65. dan
10.11.2005 12:26:35   
mojchka
Ojoj,
tudi mi jih imamo drugi teden.

Ej, babe, a za proslavitev naših lepih postavc gremo na koncert od Robbija?!!!

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lunice - 65. dan
10.11.2005 12:36:50   
CUKRČEK
Robby??? kdaj kdaj in kjeuser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu mojchka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lunice - 65. dan
10.11.2005 12:44:20   
Anonimen
Katerega Robbyja? A Williamsa? Saj meni je faca, samo se mi ne da nikjer več gužvat. To je že za mano.
Jaz imam danes sadno-zelenjavni dan. Jedla nisem še nič, tudi pila ne, razen dve kavi. Me pa čaka na štedilniku kuhana špinačna juha s špargeljni namesto zakuhe. Super diši.

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lunice - 65. dan
10.11.2005 12:47:39   
Anonimen
Mogoče te bodo pa na tisto pomično kamero postaili, Splišni, ko boš tako lepa, pa boš z vrha gledala, da se ti ne bo treba gužvat user posted image

Drugače pa je tudi meni Robbie ful faca.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lunice - 65. dan
10.11.2005 12:50:53   
Anonimen
Bolje, da me ne dajo na tisto kamero, ker to je na enem takem dolgem drogu, a ne? Po moje bi prvič, ko bi hoteli tisti drug pošteno kam zapeljati, kamera z mano vred lepo počasi pristajala med največjo gužvo. Vsaj zaenkrat še.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lunice - 65. dan
10.11.2005 13:12:42   
mojchka
19.7. Budimpešta
22.7. Milano
18.8. Dunaj

Zanj bi se gužvala še pa še... še raje pa bi se gužvala z njim, kje na samem...

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Lunice - 65. dan
10.11.2005 14:44:38   
soncece24
Hello, punce. Robbie: kje, kdajuser posted image samo kaj ko so karte ful drage, to ni za moje študentske žepe.

No, ravno sem pojedla eno superdobro pašto z gobicami, njami njami, pa solatko zraven. Zvečer še pa ne vem kaj bo. pomojem spet pašta, ker mi je vedno slabo po tortici, ne paše mi lsadko na prazen želodec.

nardila sem tudi album pred: po, me je brat zjutraj slikal, sam ne vem,če bi dala geslo, ker sem grooooooozno nefotogenična. grda sem ko pes na slikah.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu mojchka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Lunice - 65. dan
10.11.2005 14:54:41   
mojchka
Ne se stavit v nič, punce.
Prav lepe smo!!!!!
Tako. In pika.

Ja, soncece, jaz sem že začela šparat. Odpovedala sem se novim lečam. Do prve plače bom pač očalarka, potem pa bo že...
A Robbiju se ne odpovem. On mi je usojen. Ko bo spoznal mene, bo zanj pozabljena vsa preteklost. Preselil se bo v Slovenijo in me na skrivaj malikoval. In cele dneve pretrpel, ker sem srečno poročena.
In ko bova oba stara in bom že vdova (ženske itak živimo več časa), bova živela, srečna v zreli ljubezni, nekje na skrivnem. Preživljala bova mirne dopoldneve, sedela na sončku pred hišo, brala ruemni tisk in se zabavala.
Popodne bova tuhtala, katero kombinacijo bova skuhala za večerjo, šla na dolg sprehod, po večerji gledala telenovele.... in se dolgočasila v tri krasne.

Evo, moj pisatljski tlanet še ni ugasnil.

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Lunice - 65. dan
10.11.2005 14:55:56   
mojchka
Zamenjavanje črk pa tudi ne.

Kaj je to, lahko dobiš disleksijo na stara leta?

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu mojchka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Lunice - 65. dan
10.11.2005 15:08:08   
soncece24
Mojchka, samo na stara leta bo robbie mel velik pivski trebuh, razžrto kožo in cirozo jeteruser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu mojchka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Lunice - 65. dan
10.11.2005 15:20:50   
smrček
Hello šlankice

Pri nas je bila danes pizza z paradižnikovo omako iz konzerve in veliko veliko šampinjonov, njammm. Če le imam čas si naredim pizzo za kosilo.
Za večerjo bom pa verjetno kakšno pest keksov, tako kot sem pred 65-imi dnevi in malo več vsak dan večerjalauser posted image

Robbiuser posted image  joj, mojchika, veš kolk bi mogla spremenit v svojem življenju, čisto nov krog ljudi, pa obrekovanjeuser posted image ....
Ali ni boljše, da me tukaj preberemo kako si in kaj je pri tebi novega, kot pa da to piše v rumenem tiskuuser posted image user posted image

Sicer pa balzam za dušo je pa lahko že danes.



_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu mojchka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Lunice - 65. dan
10.11.2005 15:41:33   
soncece24
smrček, čakamo še tvoj pred: po albumuser posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?