|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lun´ce - 66. dan
11.11.2005 11:32:54   
smrček
Na vrsti je zopet sadje. Pa ja, ziher bom sadje jedlauser posted image , iz pečice mi bo pa polnjen piščanec dišal, pa mlinci in rdeče zelje, aja pa kuhan kostanjuser posted image

Zajtrkovala sem po planu, samo sadje, za popoldan bomo pa še videli, najbrž bom imela danes kar beljakovinski dan.


_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lun´ce - 66. dan
11.11.2005 12:06:34   
soncece24
he, he smrček, še dobro, da že vnaprej priznaš grehe. Jaz sem zajtrkovala po planu: jabolko. za kosilo bo po planu: ne vem še kaj, verjetno kakšna solata al pa tud sadje, nimam pojma. zvečer bom pa tudi jaz grešila verjetno. ker greva z mojim k enim prijateljem na obisk, pa ne vem če se bom tam ravno fino delala, bom kr kak zrezek verjetno. jutri pa itak martinovo kosilo pri tašči (njaaaaaami)

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lun´ce - 66. dan
11.11.2005 12:41:54   
Anonimen
Jaz sem včeraj imela sadno zelenjavni dan, pa sem ga malo usrala, priznam, in to ob enajstih zvečer, pa potem še enkrat ob treh tjuzraj.
Za kosilo pa sem si včeraj skuhala zelo dobro špinačno juho, poskusita kdaj. Samo v vodo zabrišeš (ampak res, od čimdlje!user posted image ) špinačo, kar zmrznjeno, kupljeno, dodaš eno zelenjavno kocko, čebulo in česen v prahu, pa malo popra in po želji tabasca, notri pa jaz na koncu namesto zakuhe narežem še špargeljne. A sem to že pisala? Mater sem sklerozna, zdajle se mi je pa zazdelo, da sem že. No, pa vseeeno, je dobro in se splača poskusit.

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lun´ce - 66. dan
11.11.2005 13:17:53   
mojchka
Bljak, špinača... edina zelenjava, katere ne maram.
Jaz sem danes zaenkrat še po planih, sem bila na zdravniške pregledu (za službo) in sem šele zdaj končala. Med neskončnim čakanjem in prekladanjem iz ene čakalnice v drugo sem pojedla samo eno jabolko in sem bila ob prihodu domov tako lačna, da sem naenkrat zmazala dva kakija in dve mandarini.
Zvečer bo po vsej verjetnosti spet pečena zelenjavca.
Še prej pa me čaka zamenjava gum, knjižnic, pošta (oddat vlogo za znižano plačilo vrtca), Tajdino plavanje.... jao!!!
Vsaj ne bo cajta mislit na hrano.

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lun´ce - 66. dan
11.11.2005 14:08:35   
soncece24
mojchka, danes pa res ne boš mela časa za mislit na hrano.

splišni, kolkor vem še nisi pisala recepta za špinačno juho, ker če bi ga, bi jo jaz sigurno že kdaj jedla. njami


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu mojchka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?