|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   novolac ar1 zrd. bruhanja
5.12.2005 14:02:43   
kzlato
Zanima me, če je katera prenehala dojiti zrd. bruhanja ? Moj sinček je star 6 tednov in že dva dni ne dojim, ampak mu dajem Novolac ar1. Prej je zbruhal polovico obroka, ves čas med spanjem se je krčil in bruhal tudi še dve uri po obroku. Vedno ko je bil zbujen pa je hotel jesti in tudi pojedel je preveč. Teža mu lepo napreduje, saj se je zrdil že več kot eno kilo. Po tem mleku ne bruha, le malo težje kaka. Aptamil Ar sva najprej probala a se mi zdi, da je pregost. Ali obstaja še kakšno mleko za dojenčke z refluksom? Kakšne so vaše izkušnje ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: novolac ar1 zrd. bruhanja
5.12.2005 17:19:54   
hubi
Jaz nisem imela mleka in sem user posted image  po 1,5 mesecu začela dajati Aptamil. Vendar je tako polival, da je šlo skoraj pol obroka ven. Zdaj mu dajem Aptamil AR in ga ni boljšega. Je pa bolj gost, ker je v tem hec, da ostane v želodčku. Prebava pa dela na polno paro.user posted image

(odgovor članu kzlato)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: novolac ar1 zrd. bruhanja
12.12.2005 13:45:28   
vanč
Naš sinko je star 3 mesece in od 5 tedna je na Aptamilu AR. Težave smo rešili cca. 70%. Vendar zelo trdo kaka. Vsako kakanje je prava muka. V sredo imamo pediatra in ga bom vprašala, če svetuje še kakšno drugo AR mleko. ( poskusili smo tudi novalac AR in ga je zapru za cel teden). V Muillerju sem zadnjič srečala eno mamico, ki ima enake težave in mi navdušeno povedala, da so iz Aptamila AR prešli na Bebo 1. Po aptamilu je punčka tudi trdo kakala in tiščalo jo je v želodčku. Odkar pije Bebo 1 se je vse popolnoma uredilo. Kljub temu da to ni AR mleko je dovolj gosto, da ne poliva in hkrati se ji je tudi uredila prebava. Mi bomo tudi verjetno poskusili, ker sem ugotovila, da je potrebno veliko "eksperimentirati", da ugodimo tem našim "piščančkom". user posted image

_____________________________

vanč

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: novolac ar1 zrd. bruhanja
12.12.2005 16:09:28   
zalamala
Moja Zala 6t papa Aptamil AR, vendar uporabljamo pretočno dudo, drugače ga ne more pojesti. Glede kakanja pa tako: če spije na dan vsaj 45 ml čaja, potem lepo kaka, drugače pa se muči. Pa še to mi je svetovala zdravnica, da v vodo, s katero delam papico vkuham nekaj zrnc kumine in janeža, ker pomagata pri prebavi. Sedaj s to vodo delam tudi čajek (ki je bolj voda kot kaj drugega).

(odgovor članu kzlato)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 stvari, ki sem se jih naučil, odkar sem...
Če imate otroke ob sebi. Da jih poljubite za lahko noč. Da skupaj zajtrkujete. Da greste z njimi v šolo. Da vidite, kako...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?