|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pritisk
15.12.2005 9:35:47   
Anonimen
Na prvem pregledu sem imela pritiska 140/80, kako bi se ga dalo naravno, s kakšnimi zelišči znižati, da nebi škodilo otročku.

LP

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pritisk
15.12.2005 9:38:53   
Naja30
meni je rekla G veliko počitka, brez stresa, uravnotežena prehrana z veliko sadja in zelenjave, brez konzervirane hrane in čim manj soli. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pritisk
15.12.2005 9:39:19   
lumpy
Draga moja, pomaga samo počivanje, pa hrana z manj oziroma nič soli, veliko pit pa bo šlo, pazit na kile, vmes med tednom kakšen sadni dan.

Če si imela pri zdravniku tak pritisk še ni nič strašnega, meni je ginekolog dejal da je mirodajno tisto kar si nameriš doma, ker vsaka nosečnica ko pride v ambulanto ima malo višji pritisk, saj veš malo nervoze pa čakanje...

Želim ti čim manj težav in lep pozdrav

_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pritisk
15.12.2005 9:40:05   
Naja30
aja, pa poskusi si tudi doma redno ob določenih urah meriti pritisk, ker je možno, da si imela povečanega samo tam zaradi razburjenosti. meni se je to zgodilo, čeprav imam spodnjega še vedno povišanega.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pritisk
15.12.2005 9:43:16   
mojcadamijan
Kar se tiče domačih zdravil pa česen zbija pritisk-kakčen strok ali dva v solato

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pritisk
15.12.2005 9:55:19   
bobek05
Proti koncu moje nosečnosti sta moja starša praznovala 25 let poroke user posted image
Si lahko predstavljaš kakšna sem bila ob 2h zjutraj - noge sem imela tako otečene, da sem komaj hodla... Pa še ves dan smo papcali samo težko hrano - npr. pršut, ... user posted image in naslednji dan pregled pri G - pritisk 140/100!!!   user posted image in G ni bil preveč zadovoljen (saj je itak vedel za zabavo) user posted image , pa sem kakšen dan ali dva počivala pa je bilo OK.. je pa vseeno vztrajal, da si kakšen teden ali dva merim pritisk vsaj 2-3x na dan... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pritisk
15.12.2005 10:07:42   
Naja30
bobek, saj proti koncu nosecnosti je kar pogosto, da se zvisa pritisk. ampak takoj v zacetku pa ni ravno ok. user posted image moja prijateljica je sla prej rodit, ker je imela par dni pred rokom povečanega, pa še zatekala je ful.

user posted image

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zatekanje nog v nosečnosti
Pogosta nosečniška težava, še posebej v drugi polovici nosečnosti so otekli gležnji in noge. Ali lahko otekanje prepreči...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?