|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KAj naredite z risbicami?
29.12.2005 10:43:22   
Anonimen
Kaj naredite z risbicami, ki jih nariše vaš otrok?user posted image
Verjamem, da se teh risbic počasi ogromno nabere, pa me zanima ali jih shranjujete ali kakšno daste v okvir, podarite...?

Mi smo jih nekaj že dali v okvir in krasijo stene našega stanovanja...posebej tiste, ki jih je mali narisal s prstnimi barvami so lepe in barvite.
Skrbno sem shranila prve "čičkečačke", ko jih je narisal, ko je barvice prvič dobil v roke.

Ostale "čičkečačke" pa so zaenkrat shranjene v mapi.user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KAj naredite z risbicami?
29.12.2005 11:03:05   
tascha
Mi smo jih nekaj časa šparali, ker pa se jih je nabralo ogromno (ful rad riše in ustvarja), smo jih začeli dajat stran. Ne sicer čisto vse, večino pa! user posted image če bi hotli šparat, bi rabli še eno sobo za te stvari.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KAj naredite z risbicami?
29.12.2005 12:37:38   
lin
Ta prva čička čačka visi uokvirjena na steni,pa tudi pri nonah že visijo,drugače jih načeloma spravljam ampak kakšna roma tudi v smeti,poavadi takšne ki so na reklamnih listih

(odgovor članu tascha)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KAj naredite z risbicami?
29.12.2005 14:05:54   
Jančika_
Pri nas jih sicer še nimamo veliko, tako da še ne mečemo stran. Bomo pa, saj vsega tudi ne moreš šparat. Bova pa vsako sliko poskenirala ali kar pofotkala (tako počneva že nekaj let z vsemi papirnatimi zadevami).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KAj naredite z risbicami?
30.12.2005 0:26:16   
viv_
Stvaritve iz vrtca, ki jih sproti dobivajo domov, visijo na steni v Mirninem kotičku, nad njeno mizico. Ostalo pa mečem stran.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KAj naredite z risbicami?
31.12.2005 8:56:39   
Maxica
Joj, jaz sem do zdaj kr vse sproti stran metala, saj je ponavadi imel za več dni en papir, in ga je na koncu še strgal. Po temno modri debeli črti po novem oranžnem kavču in po dolgi črti s kulijem po bež usnjenem kuhinjskem stolu smo risanje začasno ustavili.user posted image  Sem mu pa kupila tisto risalno magnetno tablo, da potem sproti zbriše, kar nariše.
Sem pa videla, Kristina, da Filip lepo riše kar v trip trap stolčku. Mi smo čarali kar v dnevni sobi na tleh, pol pa res samo paziš, da ne bo česa umazal. Bomo sedaj kar v kuhinji za mizo risali, pa bo.user posted image Pol bom pa vse shranila, kar se bo dalo.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KAj naredite z risbicami?
31.12.2005 21:57:28   
dory
Prvo stvaritev mam v okvirju, drugace pa sem prvih nekaj datirala in spravla, zej neki mecem stran,bom pa na vsake toliko kako spravla...:)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KAj naredite z risbicami?
8.1.2006 1:22:11   
KODA
Tisto kar prinese iz vrtca vse shranimo.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KAj naredite z risbicami?
8.1.2006 22:29:01   
sarasamo
Ker zelo radi rišemo, sem risbice spravljala v mapi, po vrstnem redu, opremljene z datumi ali vsaj mesecem na hrbtni strani. Potem pa sem jih nesla v fotokopirnico, kjer so mi jih zvezali skupaj po letih in tako ima lep spomin, spravljeno je pa kar med knjigami. Tako imamo že 4 knjigice, sedaj bomo dali delati pa še eno.


_____________________________

Pa-pa

http://sarasamo.moj-album.com/

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KAj naredite z risbicami?
8.1.2006 22:41:37   
Marogica
Vse tiste, ki jih nariše v vrtcu, imamo spravljenje, ker jih dobimo vedno konec šolskega leta, spravljenega v mapici. Tistih, ki jih riše doma, ni kaj dosti, ker ni risal preveč rad, pa še večinom riševa po tabli, vendar sedaj z tempera barvicami ima večje veselje. Drugače ša večino risbic vržemo stran.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu sarasamo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroka ne vrtite za roke!
Starši uživamo ob pogledu na široko nasmejanega otroka, ko ga vrtimo tako, da ga držimo za roke. Ne počnite tega več! Pr...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?