|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zakaj že tretji dan ni pravih brc?
12.1.2006 13:54:58   
lina24
Zdravo punce, noseča sm 25. tednov. prve rahle brcike sem začutila že v 18. tednu. Mali je močan.  tok močan, da se je tud na trebuhu videlo, ko je brcnil. trebuh je malo zavibriral. Ampak zdej že skor tri dni ni teh konkretnih brc. Čutim ga tok malo, kot v 18. in 19. tednu. A je to normalno?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zakaj že tretji dan ni pravih brc?
12.1.2006 14:01:28   
Pi@
Lahko je to zaradi povečanja količine plodovnice...

_____________________________

12.4.2006 nas je osrečil mali Bor

(odgovor članu lina24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zakaj že tretji dan ni pravih brc?
12.1.2006 14:11:14   
AishaM
Res gre lahko za povečanje količine plodovnice, ki je zelo značilna za te tedne nosečnosti. Plod in količina plodovnice se namreč ne povečujeta sorazmerno, temveč se v tem obdobju količina plodovnice bolj poveča in dete ima več prostora.

(odgovor članu lina24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zakaj že tretji dan ni pravih brc?
12.1.2006 15:30:35   
dory
Mogoce gre res samo za povecanje plodovnice...da bos mirna, pa raje povprasaj svojo G...ni ga cez mirno stanje, sploh v nosecnosti, ko ne gre vec samo zate...

(odgovor članu AishaM)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zakaj že tretji dan ni pravih brc?
12.1.2006 18:43:19   
lenika
Tudi meni se to občasno dogaja. Mislim, da je res to, da se količina plodovnica poveča in takrat slabše čutimo otročka.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zakaj že tretji dan ni pravih brc?
12.1.2006 21:18:48   
sarazan
Mislim, da se kar vsaki nosečnici to zgodi. In ravno nekje v tem obdobju, ki ga navajaš.
Vzrok je verjetno res v tem, kar navajajo predhodnice.
Tudi meni se je nekje okoli 25. tedna aktivnost user posted image  zmanjšala, kasneje pa je začela prestavlja trebuh sem in tja.
Da pa boš bolj mirna, pokliči G, potem boš pa videla, kako in kaj ti bo svetoval/a.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zakaj že tretji dan ni pravih brc?
13.1.2006 7:16:09   
puncica
Mogoče se je pa kako drugače obrnil mogoče proti križu al pa kam drugam, pa tja zdej brca, pa ni več tako v stiku s trebuščkom pa zato ne čutiš. Jaz se na tvojem mestu še ne bi obremenejvala s tem. Vseeno pa če te skrbi pokliči g. in vprašaj pa boš mirna. user posted image user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu lina24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zakaj že tretji dan ni pravih brc?
13.1.2006 8:18:52   
Barbs
Meni je moj G razložil, da je odvisno tudi od lege posteljice. Če je spredaj, so brce manj izrazite.
Jaz jo imam spredaj, vseeno dokaj dobro (občasno) čutim.

Kaj bi bilo, če bi bila posteljica zadaj????user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zakaj že tretji dan ni pravih brc?
13.1.2006 10:28:22   
Eviii
kar so ti punce napisale do zdej je popolnoma pravilno. iste probleme sem imela tudi sama v istem obdobju kot ga ti navajaš. mogoče bo to trajalo še ene par dni al pa tudi cel teden. pol bo pa začelo tisto ta pravo brcanje, ko te bo kr premetavalo sm in tja in bo tvoj buši dobival najbolj čudne oblike, ki si jih lahko zamisliš. za sigurnost pa pokliči g in povprašaj za nasvet.

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zakaj že tretji dan ni pravih brc?
13.1.2006 13:48:17   
Mari71
G. Pusenjak pravi, da je to okrog 25t tako stanje povsem normalno (kot so rekle punce, povecanje plodovnice v teh tednih), da pa user posted image  spet mocno zacutimo brcike najkasneje do 28.tedna. Brez skrbi.

(odgovor članu lina24)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zakaj že tretji dan ni pravih brc?
14.1.2006 9:56:50   
kaja29
holja
jaz sem pa v 29 tednu in se mi je brcanje prenehalo oziroma omililo pred dvema dnevoma, pa še trebuh mi včasih otrdi pa potem mine
sem tudi že čisto paf, prej sem normalno čutila brcike po cel dan in tudi ponoči, zdaj pa nič več
bi se kar na urgenco odpeljala, G. imam šele v torek

(odgovor članu Mari71)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Strah pred porodom: Ne čakaj, da mine!
Če tvoje misli glede poroda spremlja strah, mu odprto prisluhni. Prinaša ti darilo. Sporoča ti, da je porodna izkušnja z...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?