|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ODLOČNE 32. DAN (SLADKAJMO SE)
3.2.2006 0:02:33   
Moyca_
user posted image user posted image user posted image user posted image
sem se včeraj malo pregrešila, sem jedla pomfri  in za večerjo pomfri, potem pa še ob 22 uri v kinu kokiceuser posted image

danes se bom malo bolj manj sladkalauser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ODLOČNE 32. DAN (SLADKAJMO SE)
3.2.2006 0:20:35   
t_t_y
No, kot sem že pod včerajšnji dan napisala, je dan minil seveda brez težav.
Z:3 suhe slive namočene v vodi
K:rižota z brstičnim ohrovtom
V:cca5-8 suhih marelic.

Danes me pa mika da bi si pripravila polento z gobicami...no, bom še vidla kakšen bo navdih v času kosila. Za večerjo pa......ne, tudi še ne vem, mogoče kaj sladkega ali pa samo kapučino.

Lepo se sladkajte

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ODLOČNE 32. DAN (SLADKAJMO SE)
3.2.2006 7:23:42   
muki1
Zajtrik: Suhe slive z vodo
Malica: dve pomaranđi
Kosilo: Pica Mica user posted image
Večerja: Ne vem, neke medenjake čokoladne imam doma, mogoče bom ene tri. Ali pa bom palačinke. Koliko jih kaj pojeste? Jaz bi kake 4 že maznila......

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ODLOČNE 32. DAN (SLADKAJMO SE)
3.2.2006 7:45:02   
Anonimen
No, jaz sem včeraj jedla za kosilo ričet, za večerjo pa nič, ker sem domov prišla šele ob devetih zvečer, pa se mi je zdelo prepozno, pa še lačna nisem bila.
Danes jem makarončke na drobtinicah, zraven pa kr rdeče zelje. Za večerjo pa....to je vedno največji problem. Bi sladoled, kremšnito, kake dobre čokoladne piškote, čokolino, mlečni riž s kakavom,.... Mmmmmmmmm Težka bo!

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ODLOČNE 32. DAN (SLADKAJMO SE)
3.2.2006 7:49:30   
Anonimen
Aja! To moram povedati!
Včeraj mi je sodelavka prinesla kremšnito v službo. Kako lepo je dišala.... kremšnita namreč! user posted image  Cel dan sem mimo nje hodila in jo gledala, na koncu službe pa sem jo zavila in jo nesla domov, ter jo dala mojemu user posted image  za desert po kosilu! Tud vilice nisem obliznila! A sem odločna???? user posted image  Dejte me mal pohvalit, no... user posted image
user posted image  user posted image  user posted image  Jo bom pa danes pojedla, še večjo in še boljšo!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ODLOČNE 32. DAN (SLADKAJMO SE)
3.2.2006 7:56:32   
CUKRČEK
Res si pridna, hothien.user posted image

pri nas v službi je tudi tako, da včasih prinesemo kaj za posladkat. In ker valda nisem nič pojedla, sem imela že cele predale polne čokoladic in podobnega. Bi lahko trgovino odprlauser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ODLOČNE 32. DAN (SLADKAJMO SE)
3.2.2006 8:02:45   
al1*
Pri nas v službi pa je kriza v petek popoldan. Takrat imamo skupno malico in obvezno so na mizi raznorazne dobrote. Jaz pa si prinesem svojo jabolko ali pa lonček kave.

Sicer pa: moje kile stojijo! Nikamo se ne premaknejo že nekaj dni!


_____________________________

lp


(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ODLOČNE 32. DAN (SLADKAJMO SE)
3.2.2006 8:16:58   
lelaval
Hothien, user posted image  - pa si res odločna. Tako se premaguje skušnjave.
Jaz bom danes pizzo - komaj čakam po jabolčnem zajtrku. user posted image

Moj user posted image  mi je včeraj spekel biskvit, da jaz danes samo pripravim torto, ker imam jutri RD, pa bomo torto danes zmazali, ker lahko jem sladko. Pa vsem vam povem, da se bom pregrešila s kozarcem rdečega vina. Valjda, da ga bom spila za svoje zdravje. user posted image


(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ODLOČNE 32. DAN (SLADKAJMO SE)
3.2.2006 8:22:16   
tejčica
Bravo Hothien.user posted image user posted image user posted image  Si taprava ODLOČNA.

Jaz pa danes še ne vem kako bom zvozila dan. Problem je v tem, da imamo zvečer eno okroglo fešto, kjer ne bo ravno primerno da kompliciram s hrano. Sem razmišljala, da ne bi jedla kosila in bi bila tako do večera samo na sadju. Tako bi se večerni greh manj poznal. Itak je zvečer sladica na sporedu, jaz pa bom pač jedla drugo hrano. Kaj mislite o tem planu?

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ODLOČNE 32. DAN (SLADKAJMO SE)
3.2.2006 9:25:41   
piškotka
Kakšno pico jeste na ta dan? S čim jo obložite?

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ODLOČNE 32. DAN (SLADKAJMO SE)
3.2.2006 9:34:27   
Anonimen
Porkašpinčič, moje kile tudi stojijo že en teden. Mami mi pravi, da je to najbolj krizno obdobje zdaj, da je treba zdržat, potem bodo šle pa spet dol. O mami iz tvojih ust v božja ušesa...

Danes bom za kosilo iz fižolove juhe ven pobirala makarone, ki so se mi predvčerajšnjim usuli iz vrečke (namesto enih 10 makaronov se mi jih je usulo skoraj pol kile, tako da imam makarone s fižolovo juho user posted image ), malo kasneje pa bom prvič, odkar sem na dieti, jedla še palačinke. Dve ali pa tri user posted image

(odgovor članu piškotka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ODLOČNE 32. DAN (SLADKAJMO SE)
3.2.2006 9:59:31   
Anonimen
Meta, dva meseca imaš še pred seboj, ogromno, ni vrag, da ne bi šlo dol. Brez skrbi. Gre pa res prvi mesec bistveno hitreje, pozneje je treba biti bolj vztrajen in trmast. Ampak se bo premaknilo, brez skrbi, slej ko prej. Kar pridna bodi, pa bo. Koliko si pa že shujšala?
Jaz bom danes tudi makarone, čeprav bi mi psala pizza po dolgem času. Ampak imam kosilo pri mami, ki mi pazi bolanega Tiborja, pa ne morem ne vem kako komlicirat. Pa sja meni je že to fletno, da izbiram, kakšne oblike makaronov bom kupila. Trenutno mi dišijo tisti ta nakravžlani široki rezanci. Bom še vidla, kaj mi bo s police skočilo.user posted image
Jaz sem imela danes 70 kil,  to je v bistvu najmanj, kar sem jih imela. Enkrat mi je pred kakšnim mesecem tehtnica že toliko pokazala, manj pa ne. Upam, da bo šlo kaj dol, me prav zanima. Ker ta dva meseca, ko nisem bila več na dieti, sem vseeno ločevala, edino čokolade sem pa žrla sto na uro, prav nenormalno so mi pasale.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ODLOČNE 32. DAN (SLADKAJMO SE)
3.2.2006 10:15:34   
Mel_A
Lelaval: ja, vem, da je pica najbrž boljša izbira, jaz sem bla po unih špagetih (doooooooooolgo časa je že tega) full lačna in dosti prej, kot pa če sem pico jedla. Ma kaj, ne morem stalno pice delat, pa še moj si je špagete s pikantno omako zaželel... pa veš, da mu moram ustreč user posted image

Drugače pa sem se včeraj mal pregrešila... Prvič odkar sem na dieti... popoldan me je fuuuuuuuuuuul zeblo, pa sm že ugotavljala (tako kot taška včeraj), da bi malo čokolade al kaj konkretno kaloričnega... Pa sem si pol vzela pest jabolčnih krhljev in 1 brazilski orešček, pa je blo takoj dobro, še zeblo me ni več. Vem, da je greška, ma ni šlo drugače. Sej sm si probala dopovedat, ma je blo res hudo. Sem pa vidla, da se je taška včeraj uspešno rešla z nanizanko Na kraju zločina. Bom tud jaz to naslednjič probala user posted image (pa je najbrž ne bo na sporedu tisti dan, uffff!)

No, tole bi blo zaenkrat to, se mogoče še kaj pozneje narišem sem gor.

Splišni in Pia: welcome!


_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ODLOČNE 32. DAN (SLADKAJMO SE)
3.2.2006 11:06:41   
Moyca_
ne vem še kaj naj. Morda špagete
s čim pa jeste pizzo

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Mel_A)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ODLOČNE 32. DAN (SLADKAJMO SE)
3.2.2006 11:45:18   
al1*
Jaz dam na pico najprej paradižnikovo omako, začimbe (origano in baziliko). Na to pa dam popečene bučke ali jajčevce, beluše, kolobarje paprike in čebule, šampinjone v slanici. Včasih dam še kakšno kapro ali pa na žaru spečene šampinjone.




_____________________________

lp


(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ODLOČNE 32. DAN (SLADKAJMO SE)
3.2.2006 11:47:37   
Anonimen
Jest mam pa za en cajt dost teh breizraznih zelenjavnih pic brez sira user posted image

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ODLOČNE 32. DAN (SLADKAJMO SE)
3.2.2006 12:22:18   
lelaval
Meni pa so kar všeč takšne pice. (na začetku sem pogrešala sir, ker ga res obožujem, a ni več sile).
Jaz dam gor paradižnikovo omako, bučke, melancane, kumare, čebulo, česn -zmešan s peteršiljem v olivnem olju, papriko, olive, šampinjone, cvetačo, brokole, artičoke, korenček - kaj se mi pač zalušta.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ODLOČNE 32. DAN (SLADKAJMO SE)
3.2.2006 13:39:28   
Anonimen
Punce, meni je zelo hudo, ampak danes nimam druge izbire, kot da grešim. Do večera (ob 8-ih) sem v službi, tu pa sem odvisna le od tega, kar nam oni pripravijo. In za kosilo smo imeli ribje palčke, ki jih nisem jedla ter krompirjeva solata, pa je tudi nisem jedla. Smo pa z otroci pekli kruh na 1000 in en način, pa zdaj glodam, kar je pač ostalo. Groza, ful imam slabo vest. Popoldne pa dobimo sendviče ter sok, pa spet ne vem, kaj naj naredim. Poskusila bom nekomu uturit klobase, pa tudi sok, pa bom spet samo suh kruh jedla. In vodo zraven pila.

Meni so se tudi kile ustavile, zato tehtnico pospravljam, da je ne vidim. Tudi sama sem že slišala, da je zdaj krizno obdobje in da moram zdaj zdržat, ker bodo kasneje spet šle dol. Saj, če gre dol vsaj za 3 kile, bom zadovoljna, čeprav nisem dosegla začrtanega cilja.

Kako pa čutite učinke vodnega dne? Jaz opažam, da za večerjo ne rabim nič jest, ker nisem več lačna. In hitreje se najem... Mika me, da bi ga ponovila še pred naslednjim vodnim dnem, samo se bojim, da se potem ne bi zgodilo enako, kot se je Splišni ali pa Al bini (ne vem, kateri).

< Sporočilo je popravil Skutica -- 3.2.2006 13:40:27 >

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ODLOČNE 32. DAN (SLADKAJMO SE)
3.2.2006 14:33:15   
Teni_




Skutica, zaenkrat še ne grešiš. Probaj še potem vzdržat. Držim pesti.

Jaz sem za kosilo jedla makarone, za večerjo še pa ne vem kaj bo.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ODLOČNE 32. DAN (SLADKAJMO SE)
3.2.2006 16:13:25   
paris
Evo mene zraven vas!user posted image
Hijenca, ti si prava Odločna, drži se!
Ja, porkašpinčič user posted image Meta in al1, tudi meni kile stojijouser posted image Prejšnji teden sem shujšala samo 1/2kguser posted image Vse skupaj sicer 6kg, sam zdaj pa več nikamor ne gre!! Pa sam še 2kg mam za dol dat!!user posted image Ja no, sam  smo odločne, se ne damo, a ne?
Tejčica, saj po moje tvoj današnji greh ne bo zelo grozen, jest sem razumela punce, da danes zvečer lahko ješ karkoli- magari sendvič! Naj Slišni pove ali Al bina, onadve sigurno vesta!

Danes sem jedla makarončke za večerjo bo pa tortica- njam!


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ODLOČNE 32. DAN (SLADKAJMO SE)
3.2.2006 16:16:50   
t_t_y
Punce, jaz sem se pa takooooooo najedla.user posted image
Pripravila sem si polento z gobicami( popečene gobe z začimbami, pa vmes zamešana polenta). Jao, kako je blo dobruser posted image . Men se zdi da odkar sem na dieti ful boljše jem - prav dobro prej razmislim kaj bom skuhala.

Zvečer pa.......no še ne vem, mogoče mi moj prinese ježka (sem mu že cel teden pihala na dušo), ali pa bom samo kapučino.

lp

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ODLOČNE 32. DAN (SLADKAJMO SE)
3.2.2006 16:26:04   
Pia67
Živjo!

Najprej hvala za lep sprejem, bi morala večkrat pred računalnik, vas prebrat za + motivacijo. Zaenkrat mi je še ni zmanjkalo, ker imam hribovske hlače (nazarensko drage) obešene na vidnem mestu- zakaj to omenjam? Ker jih ne morem zapet, jih bom pa čez kak mesec potrebovala. Zapnem jih leže, ampak še prdnit ne smem v njih. user posted image
Danes se nisem vdala testeninam, čeprav jih imam zelo rada. Porabila sem malce ostarel kruh (zaradi dieteuser posted image , skuhala sem kruhove cmoke, poleg pa je bila porova omaka in solata. Za večerjo ne bi tortic, ker jih ne maram (hvala bogu). Popoldan sem počasi polizala zmrznjeno rebro grenke čokolade, za večerjo pa bom solato (vseeno se mi zdi preveč OH za večerjo). Aja, najbolj se mi je vlekel dopoldanski del, 2 pomaranči in skoraj liter zelenega čaja. Ubogo dete je tekmovalo z WC školjko v naklonjenosti.

Bom pa probala it še mal laufat, NM se koplje v megli in je čisto depresivno vreme, baje smo v Sloveniji poleg MB edini, ki se nam kolca po soncu.

Splišni, drž se. Sem prav vesela ker sva dve, čeprav imaš ti ogromno izkušenj s to dieto.

Se beremo,

Damjana




P.S. Suzi* po tvojih stopinjah user posted image

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ODLOČNE 32. DAN (SLADKAJMO SE)
3.2.2006 16:39:55   
t_t_y
Pia67- no me veseliko vidim, da je še ena z mojega konca.
Sicer pa prosim sporoči, če te lahko vodimo v naši tabelci ODLOČNIH in če te lahko - koliko kg bi se želela znebit.
Pa glede tabelce velja tudi zate  Splišni.
Sicer pa dobrodošli user posted image ,user posted image  pa na najboljše rezultate.
 
lp


(odgovor članu Pia67)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ODLOČNE 32. DAN (SLADKAJMO SE)
3.2.2006 17:22:27   
tejčica
Jaz še kar vztrajam pri sadju, kot sem rekla. Pojedla sem 6 suhih sliv, jabolko in banano. Sedaj sem s sadjem že zaključila, saj gremo ob 19. uri na praznovanje, kjer bom jedla kar pač bo. Imam srečo, da je danes OH dan, torej dan za grešno večerjo. user posted image

Sedaj me čaka še pokanje, saj greva z malo po praznovanju na Gorenjsko k mojim. Končno! Ker sem bila najprej bolna jaz, potem še mala, nam letos še ni uspelo priti gor. Drugače pa gremo k njim vsak drug vikend.

Me je pa malo strah, kako bom jutri prestala sadni dan. Gor me vedno kdo sili jest. Če rečem da sem na dieti, je pa še hujše. Pa še brez vas bom...user posted image  

Punce, uživajte čez vikend. Če pa sem se jim uspešno upirala, vam javim v nedeljo zvečer.

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ODLOČNE 32. DAN (SLADKAJMO SE)
3.2.2006 18:21:48   
Anonimen
punce, jaz sem pa dons tok grešila, da me je kar sram..user posted image

zjutraj sem pojedla mal sendviča, ker sem vedla, da do kosila zaradi fizičnega napora ne bom zdržala.. sledile so 2 vroče čokolade, ki so bile pravzaprav bolj kot kakav.. temu je sledila pica, za večerjo pa sladoled z vročimi jagodami (mcdonalds), coca-cola (McDonalds) in pa kos višnjeve torte..

bom jutri bolj pridna.. user posted image

(odgovor članu tejčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?