|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   menstruacija po ss
22.2.2006 8:43:50   
Vanja-7
18.januarja sem imela ss, danes imam prvo menstruacijo z hudimi bolečinami in slabim počutjem, slabo sem se že včeraj počutila in sem mislila, da bom zbolela. Katere tablete ve vzamete, pri boleči menstruaciji.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: menstruacija po ss
22.2.2006 8:52:11   
KODA
Meni pomaga samo Nalgesin.
Če vzamem Lekadol,.mi bo še bolj teklo.





_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Vanja-7)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: menstruacija po ss
22.2.2006 8:52:54   
Sulfinija
Pozdrvaljena!

Jaz sem imela ss decembra in svojo prvo M sem dobila januarja skoraj na datum.
Joj ne smem se spomniti kake bolečine sem imela pri tej prvi M.Pojedla sem kar 10.tabletk Spasmex in bilo je ful hudo.Nato sma se z možem menila,če ne bo nehalo da me bo peljal v dežurstvo po injekcijo spasmex direktno v žil ta bi sigurno prijela.Vendar hvala bogu ni trebalo.Če nisi v službi in imaš možnost se lepo vleži nazaj v posteljo toplo in v hlače od pižame si zrolaj eno majhno brisačko,da ti bo po trebuhu toplo in pač danes preleži.Lahko pa vzameš tudi buscopan.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Vanja-7)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: menstruacija po ss
22.2.2006 17:08:16   
Naja30
Meni pomaga Naklofen. user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Epiduralna analgezija: je smiselna prisotn...
Pri certificirani duli Dr. Špeli Peternel preverili, kako lahko dula pomaga porodnici, ki se je odločila za epiduralno a...
Pismo mojemu otroku, ki ga ni več
Danes, ko razmišljam o tebi, držim v naročju tvojo sestrico. Čudovita je, popolna je, srečna sem in ... hkrati neizmerno...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?