|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj drugič zanositi z IVF?
20.3.2006 20:10:06   
Rubin.
Zanima me, tiste ki ste se odločile za postopek IVF in je bil uspešen (kar pomeni da sedaj doma crkljate user posted image ), kdaj ste se odločile da greste spet ponovno v akcijo oz. postopek IVF.
Moj user posted image  je sedaj star 8 mesecev in razmišljava o drugem.
Kdaj naj grem po napotnico k svojemu g.????
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj drugič zanositi z IVF?
21.3.2006 0:28:40   
alenka100
živijo!!!
tudi jaz sem pravkar rodila deklico po postopku IVF.  Sedaj je stara 2 meseca. sedaj sem trenutno brez kontracepcije in upam da bo uspelo po naravni poti.
Če pa po tej poti ne bo šlo pa bom odšla na ponovno terapijo čez 1 ali2 leti, ker me žal še nekaj zadržuje,  da ne morem iti prej.user posted image user posted image user posted image user posted image
Če je pri tebi vse ok, se odloči za ponovni IVF čimprej.....
veliko sreče ti želimvaši družini. držim pesti, da bo ratalouser posted image user posted image user posted image
lp

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj drugič zanositi z IVF?
22.3.2006 19:12:59   
GoYa
Jaz sicer še nisem rodila, sem v 19t, vendar načrtujem v naslednji postopek takoj, ko mi bo G dal zeleno luč. Pričakujem ou. upam, da bo to preden bo user posted image  stara eno leto.

(odgovor članu alenka100)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj drugič zanositi z IVF?
22.3.2006 19:33:33   
Rubin.
Ja jaz sem tudi mislila, da bi šla nekje ko bo stara eno leto. Pa me je moja g. malce razočarala in mi dejala naj vseeno poskušava še 6 mesecev po normalni poti, potem pa mi bo dala napotnico. Ja kaj sem pa mogla, mož je bil tudi malo razočaran, da se bo vse prestavilo za pol leta, pa pol še pol leta čakaš, da prideš na vrsto in je eno leto mimo. user posted image . No se bomo trudili, čeprav ne verjamem da bo kaj.

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj drugič zanositi z IVF?
25.3.2006 23:09:46   
alenka100
poskusi po naravni poti, morda bo pa ratalo...user posted image  poznam veliko žensk, ko prej niso mogle zanosit  in so zaniosile šele z IVF, nao pa niso planirale in so izneneda zanosile in ena celo dobila dvojčka po naravni potiuser posted image user posted image user posted image .
po drugi strani pa res minevajo leta za zdravljenje in potem tista dolga čakalna doba.
kaj pa zamrzjenčki? meni sta ostala še 2
zanima me če je za njih tudi čakalna doba, tako kot za IVF ali lahko prideš prej na vrsto?
ne že obupat, morda boš pa že naslednji mesec delala test in bo +++++++
user posted image user posted image
veliko sreče držim pesti, da boš čimprej user posted image user posted image user posted image
lp


(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj drugič zanositi z IVF?
26.3.2006 10:39:21   
GoYa
Za zamrznjenčke ni čakalne dobe.

(odgovor članu alenka100)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?