|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Fredsovi plavalni obroči
14.3.2006 10:48:52   
muha1
Ali ga ktera ima in kako ste zadovoljne z njim? Zasledila sem, da je cena nekaj čez 5000sit, A je kje cenej?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Fredsovi plavalni obroči
14.3.2006 10:51:15   
Anonimen
Po moje kvečjemu dražji. Za 5.000 kar kupi, če boš kupovala. Mi sicer nismo bili preveč zadovoljni, smo precej svojevoljniuser posted image  in nas moti utesnenost v tem obroču, ampak v glavnem menda otroci kar uživajo.
So pa Fredovi obroči to.

(odgovor članu muha1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Fredsovi plavalni obroči
14.3.2006 10:54:29   
anitaz
Mi ga imamo in je super! Tjaš uživa sto na uro!Kako bo pa kasneje,pa ne vem,ko bo malo zrasla. Mogoče ji bo res preveč "utesnjen"user posted image  

Bil pa je mislim da nekaj čez 5.000.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Fredsovi plavalni obroči
14.3.2006 11:06:03   
muha1
Se opravičujem ja Fredovi obroči, pridejo pa 5700sit. Sem pravkar preverila user posted image !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Fredsovi plavalni obroči
14.3.2006 13:05:13   
pikica123
Kje se ga pa kupi?
Jst sm ga decembra iskala,no ubistvu sm samo v baby centru pa v arielu vprašala, pa ga takrat niso imeli.
Lp

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
14.3.2006 13:13:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pikica123)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Fredsovi plavalni obroči
14.3.2006 15:15:59   
muha1
Kupiš ga lahko tudi v termah, kjer izvajajo telovadbo za dojenčke npr. v Ptujskih toplicah.

(odgovor članu pikica123)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Fredsovi plavalni obroči
14.3.2006 17:46:27   
Lejči
prodajajo jih povsod, kjer je organizirano tudi plavanje dojenčkov. ima pa jih tudi vita center v naklem.

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Fredsovi plavalni obroči
14.3.2006 22:40:35   
pravljica
prodajajo pa tudi rabljene po 3 ali 4000 sit user posted image  samo malo pobrskaj po oglasih, se mi zdi, da se splača

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Lejči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Fredsovi plavalni obroči
16.3.2006 11:02:37   
anitaz
V Ljubljani v Šiški ga imajo-greš ga iskat osebno tja,pa ne rabiš plačvat poštnine. No, če ti je Lj. blizu seveda....

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Nismo zadovoljni
16.3.2006 14:37:29   
Stajerka
MI smo lani decembra kupili obroč (rdečega) za 5700, pa ni smo zadovoljni z njimuser posted image .  TI obroči, ki smo jih imeli na plavanju za dojenčke so bili večji od tega. Naš obroč, ko ga napihneš je za polovico manjši in je user posted image  z glavico v vodi, na plavanju pa ni bil!!!! Sem poklicala v Šiško, če se da obroč kaj bolj napihniti pa mi je gospa odgovorila, da ne, in da so obroči vsi enaki in ni mogoče, da je obroč manjši.user posted image


Kupi rabljenega, mogoče je še iz stare serije in je večji.

_____________________________

Če hočeš videti, moraš gledati s srcem. (Mali princ)

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?