|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako povedat dragemu?
21.2.2006 18:51:31   
Kato
Pozdravljene,

pred nekaj minutami sem naredila test in definitivno sta dve črtici (čeprav sem se parkrat prej sama prepričala, da sta bili črtici, pa jih dejansko ni bilo). V glavnem, črtici sta! Za vsak slučaj grem še 1x pogeldat!
Ni kaj, še vedno sta tam!!!! Še bolj močni kot prej!user posted image user posted image user posted image

Zadj me pa totalno razganja in enostavno ne vem kako naj mojmu dragemu to povem????
A ima kakšna kak lep predlog???
Prosim, prosim, prosim

Pozdravček

P.S.: grem za ziher še 1x gledat
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako povedat dragemu?
21.2.2006 19:19:11   
ZARA
Zavij mu polulan test kot darilo user posted image  

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kato)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
21.2.2006 19:50:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako povedat dragemu?
21.2.2006 19:54:00   
mačica
user posted image kupi kakšne majhne copatke in mu jih daj kot darilo, ko bo vprašal zakaj so ( če bo to sploh potrebno???) pa mu le povej da je tisti srečnež, ki bo očka čez 8 mesecev...
lp,mačica

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako povedat dragemu?
21.2.2006 19:54:46   
Kato
Punce, hvala za nasvete ampak moj dragi že ve!
Me je zalotil na WC, ko sem še 1x preverjala ali sta user posted image . Pa me tip sprašuje ali bom spet delala test. Najprej mu nisem hotela pokazat, pol pa sem mu ga pomolila pod nos, on pa: kaj je to???
Sem mu dala prebrat navodila in sem šla ven. Nato pride za mano celo objokani kak je to lepo in kak je srečen, kak me ma rad!

Zdaj pa moram razmislit, kak to povedat mojim staršem, ki že tak komaj čakata na dojenčeka, da je to za dol past.

No, se še slišimo.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako povedat dragemu?
21.2.2006 19:56:07   
urši77
Jaz sem mu kupila enega majhnega medvedka in ga zavila kot darilce skupaj s testom. Zraven pa sem napisala:

 DRAGI OČKA TO JE MOJ PRVI MEDVEDEK.PRIDEM ČEZ 8MESECEV IN PROSIM, DA SE DO TAKRAT NAUČIŠ TUDI KAKŠNO PRAVLJICO. LEP POZDRAV, TVOJ OTROK IN DAJ POLJUBČEK ŠE MAMICI !



O reakciji mislim da mi ni potrebno govoritiuser posted image

LP in srečno

(odgovor članu Kato)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
21.2.2006 20:00:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu urši77)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako povedat dragemu?
21.2.2006 20:08:50   
tinca34
Joj, kr na jok mi gre...... ČESTITAM! user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako povedat dragemu?
21.2.2006 21:23:26   
K_a_t_j_a
ČESTITAM!!!!user posted image user posted image  Pa kr solzne učke sem dobila!! Joj, kak si že želim ene bebice!!! Tak lepo in ganljivo pišete.

(odgovor članu Kato)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako povedat dragemu?
21.2.2006 21:38:03   
lelaval
Tudi jaz sem čisto user posted image  . Čestitke. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Kato)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako povedat dragemu?
21.2.2006 22:10:13   
Eviii
čestitke za dve črtici user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako povedat dragemu?
22.2.2006 0:07:51   
KODA
user posted image user posted image čestitke

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako povedat dragemu?
22.2.2006 7:29:10   
NATAŠI
Še moj način kako sem mu povedala, če ni že prepozno user posted image

jaz sem kupila bele copatke in jih lepo zavila v darilni papir in gor mašnico in tri male srčke sem prilepla.... In tako je odprl in .....

user posted image   in zdravo nosečnost

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako povedat dragemu?
22.2.2006 7:38:42   
Kato
Punce,
najlepša vam hvala za podporo. Tudi meni gre na jok (od veselja), ko berem vaše besede podpore.

Najlepša vam hvala.user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako povedat dragemu?
22.2.2006 9:07:15   
livia
Čestitke! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

Jaz sem mojemu tudi na podoben način povedala, le da je bil zraven, ko sem lulala. Staršem in tašči sva pa kar sliko iz UZ dala. Sicer sem bila pri svojem G naročena zelo pozno, mislim, da šele v 10. tednu, vendar sem šla prej na privat UZ, da se prepričam, da ni izvenmaternična nosečnost. No, tašča je takoj dojela za kaj gre in začela jokat, moji so pa najprej mislili, da je slika ščitnice, ker sem bila ravno na pregledu, potem jim je pa potegnilo.

(odgovor članu Kato)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako povedat dragemu?
22.2.2006 10:16:57   
Reja
Čestitam user posted image

Midva sva drugače kar skupaj test naredila...no, lulala sem samo jaz user posted image , do user posted image  pa sva oba odštevala.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako povedat dragemu?
22.2.2006 12:25:46   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image čestitke...vse drugo pa itak že samo pride...user posted image

(odgovor članu Reja)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako povedat dragemu?
23.2.2006 10:49:03   
***pika***
Kato, čestitke user posted image Hja, če imaš dragega kje blizu, mu kar test pokaži.

jaz sem ga danes kar zbudila in mu rekla, naj pride nekaj gledat. Itak ni vedel kaj user posted image Pa ful romantike tudi ni bilo - jaz vsa skuštrana, v pižami, on pa v nič boljšem stanju user posted image

pa je bilo kaj videti user posted image
Sploh ne vem, če naj verjemem. Sva pa vesela. Ful.

< Sporočilo je popravil ***pika*** -- 23.2.2006 10:50:54 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako povedat dragemu?
25.2.2006 9:59:37   
Kato
pika tudi tebi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za  user posted image .
Test sem delala v torek, 21, danes je 25 in še vedno oba plavava na oblakih. Komaj se zadržujeva, da ne bi povedala staršem, a sva se dogovorila, da bova počakala na prvi pregled pri G.

lp

(odgovor članu ***pika***)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako povedat dragemu?
26.2.2006 18:24:36   
klaja
Najprej čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image !

Dragemu sem povedala tako, da sem pokazala test (z navodili), ampak šele drugi dan, ko sem naredila še enega, ker prvič nisem verjela, da je to res.

Tudi midva sva staršem povedala po pregledu, oziroma kupila sem copatke in jim jih izročila. Moji so tako ali tako že vedeli, ker jim je izdala medicinska sestrauser posted image . Njegova mama pa je izjavila, da je copatek prazen in da ni nič noter, saj je očitno pričakovala kako drugo darilce. Tako da smo ji morali podrobno obrazložit za kaj gre.

(odgovor članu Kato)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako povedat dragemu?
26.2.2006 22:48:51   
3new!yes!!
midva sva test delala skupaj, saj mi je bilo brez veze da ga sama delam.
Pac mu povej- ej lubi, ocka bosuser posted image

(odgovor članu Kato)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako povedat dragemu?
13.3.2006 13:00:56   
ronja
Jaz sem mu naredila dve torti, eno v obliki baby testauser posted image , eno pa v obliki otroške glaviceuser posted image , ki mu kaže jezik in seveda s prsti na vsaki strani - pač, kot kadar kažeš komu osle - nekak tako kot ta smeškouser posted image :) Na krožnik nad in pod glavo-torto sem pa napisala: I hope you're ready to be a daddy:) Saj bi rajši v slovenščini, pa se nisem nobene tako srčkaneuser posted image spomnila... ne vem, če se da sem pripet slikica, sicer jo lahko pošljem...
Mu je bilo pa zelo všeč (način, kako sem mu povedala) in je bil zeloooo veseluser posted image in me je ene 5 minut samo v zraku držal in objemal:)user posted image Čeprav se nama za bodočega frocka user posted image ni bilo treba kaj prida trudit - prvič, ko je bilo možnost, jo je izkoristil:) Je bil planiran, nisva pa vedela, da bo že v prvo ratalouser posted image

(odgovor članu 3new!yes!!)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako povedat dragemu?
13.3.2006 13:39:58   
Aja1
Jaz sem mojmu user posted image  pa napisala sms "Dobro jutro očka". Pa mu ni takoj užgalo, kaj sem misla s tem povedat. Sem hotela zdržat, da bi test delala skupaj, pa sem bila preveč firbčna in sem ga naredila kar sama zjutraj.

_____________________________




(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako povedat dragemu?
13.3.2006 13:57:02   
muki1
Prvič je bil skupaj z mano, drugič pa kar po telefonu. Nisem mogla zdržat, ker sem hotela, da prej zve, kot raztrobim na RR. user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako povedat dragemu?
15.3.2006 16:47:12   
Anonimen
tudi moj je prvi zvedel, ko sem delala test pa sem mu rekla: " Aaaa 2. črtica se pojavljauser posted image . " Saj še sama nisem mogla verjet. Ko pa sem ga delala 2. pa je sam rekel, da hoče bit zraven ko se bosta pojavili 2 črtici user posted image . Meni to zelo veliko pomeni, tako, da jaz ne bi mogla čakati par dni, da mu povemuser posted image

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?