|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Z dojenčkom v toplice - pomoč !!
8.4.2006 9:00:47   
kzlato
Za vse, ki imate izkušnje, prosim za pomoč. Moj mali je star 5 mesecev in čez vikend bi radi šli v toplice. V mislih sem imela Atomske toplice - apartmaje Rosa, ker imajo notranjo povezavo z bazeni. Za dve nočitvi stane 40.000 sit! Zanima me katere toplice so še "dojenčkom prijazne" in kako ste se imeli vi? Ali ste jih tuširali po vsakem kopanju ?
Hvala vsem za odgovore.

< Sporočilo je popravil Seven -- 10.4.2006 15:46:14 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: z dojenčkom v toplice - pomoč !!
8.4.2006 9:21:35   
inna
ko je bila Kaja stara 4 mesece smo šli v Moravske toplice v kamp hišice in smo se imeli super. smo jo parkrat namočili v vodo in je bila navdušena za kaj bolj konkretnega je bila še premajhna, so ble pa fajn sprehajalne ture. po kopanju je nisem še tuširala ampak fajn zavila v toplo brisačo, ko smo priši v hišico pa sva se skopali.

(odgovor članu kzlato)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: z dojenčkom v toplice - pomoč !!
8.4.2006 9:31:48   
teta beta
Mi smo bili zadnjič v atomskih, ampak samo čez dan. Moj brat je bil z družino v Banovcih za dalj časa in so bili zelo zadovoljni. Po kopanju se tam nismo umivali, ker je bila panika za ven it, smo se pa pol doma. Tudi po ečaju plavanja je ne umijem tam, ampak tam niti ni tako klorirana voda.

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu inna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: z dojenčkom v toplice - pomoč !!
8.4.2006 10:45:35   
balaena
na uvodnem predavanju tečeja plavanje za dojenčke je predavateljica rekla, da je pri toplicah lahko za majhne dojenčke precej neugodna voda. zato bi morali vedno preveriti pri pristojnem strokovnjaku (v toplicah), ali je voda primerna za otroke. zaradi raznih snovi, ki nekaterim skupinam kopalcev npr. koristijo, dojenčkom pa ne bi, lahko jim pa celo škodijo.
pa še čistoča vode je precej vprašljiva (plavanje dojenčkov je v posebnih bazenih, kjer se voda ves čas preverja). če se boste vseeno z otročkom kopali, pa glej, da ne bo predolgo v vodi (se utrudijo, lahko jih zebe, čeprav tebe ne), da je ne bo pil...

ne vem no, jaz sem ravno zato raje šla na ta tečaj (ena ura stane 2100 sit, kar je ceneje kot v večini bazenov kopanje), pa vem da je ziher čistoča kot je treba, pa še naučili se bova koristnih gibov v vodi.

(odgovor članu kzlato)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: z dojenčkom v toplice - pomoč !!
8.4.2006 10:51:31   
KODA
Naš tastarejši je bil pri 5 mesecih,prvič v bazenu.Sicer ne za dolgo,toliko,da smo ga malo namočili in da je malo pobrcal.Prav užival je.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu balaena)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: z dojenčkom v toplice - pomoč !!
8.4.2006 14:51:52   
Anonimen
Jaz bom se šla z Maxom kopat v Terme Radenci. Ker je sveži luft in voda ni tako vroča kot v Moravskih. V Moravskih vam ne priporočam kopanje dojenčkov, ker je termomineralna voda, kar pomeni, da je precej vroča in bogata z minerali - v glavnem precej težka je.
Primerna temp. vode za dojenčke je 27 stopinj. Zato pa grem v Radence. Pa kot je prej ena omenila pozanimajte se koliko klora je v vodi (norm. je od 0,1 - 0,5)  in koliko je vezanega klora (norm. o,1), ki določa onesnaženost vode. Če je vezanega več, ne ite niti slučajno z dojenčkom v vodo. Pa tudi Ph vam naj preverijo in povejo, kakšna analiza vode je bila na zadnjem testiranju (bakteriološka). Malo jim zatežite, saj je vaš otrok!

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: z dojenčkom v toplice - pomoč !!
10.4.2006 9:20:55   
Antigona
Temperatura vode primerna dojenčkom je 32 stopinj!

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: z dojenčkom v toplice - pomoč !!
10.4.2006 10:09:00   
balaena
Se strinjam. Dojenčka doma kopaš na 37, kar pomeni, da je pri vodi s 27 stopinjami celih deset stopinj razlike. Tečaj za dojenčke ima povsod vodo 32 stopinj.

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: z dojenčkom v toplice - pomoč !!
10.4.2006 10:49:00   
viv_
Mi smo bili pri 3 mesecih v Podčetrtku, stanovali smo v hišicah v vasi Lipa. Bilo je super, mala je uživala.

Tuširala sem jo samo, preden smo šli z bazena in ne med vsakim kopanjem.

(odgovor članu balaena)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: z dojenčkom v toplice - pomoč !!
10.4.2006 12:43:34   
tincci
Hm, kaj pa morje junija, ko ima kakih 20 stopinj, otrok star 8m? Verjetno bolj v smislu namakanja nogic kot kopanja, a ne?

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: z dojenčkom v toplice - pomoč !!
10.4.2006 14:45:37   
simona2
Mi smo bili v Termah Olimija (Podčetrtek), ko je bila Maša stara 4 mesece. Stanovali smo v apartmajih v vasi Lipa in je bilo super. V bazenih je uživala, dali smo ji nepremočljivo pleničko in je brcala in čofotala v tamalem bazenu. Potem smo jo takoj res dobro stuširali in zavili v brisačke. Zelo je uživala tudi v počivalnih prostorih in se igrala. Pa še super lokacija je za sprehode, tako da se kar odločite in uživajteuser posted image user posted image .

_____________________________

LP Simona

Maša (1.9.2005) je dobila sestrico Evo (1.8.2008)!
Ni je večje radosti od otroškega smeha.

(odgovor članu kzlato)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: z dojenčkom v toplice - pomoč !!
10.4.2006 15:13:15   
tincci
Mi gremo pa jutri v Čateške s 5m, poročamo.

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: z dojenčkom v toplice - pomoč !!
10.4.2006 21:24:52   
ronja5
Mi smo bili z našim v Moravskih ko je bil star7 mesecev in smo bili kr zadovoljni. So pa Radenci res dober predlog, boljši zrak je, pa voda tud.

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: z dojenčkom v toplice - pomoč !!
10.4.2006 22:49:46   
Zarja2
Mi smo bili v dolenjskih toplicah in mali je prav užival, midva z možem pa tudi.
LP

(odgovor članu ronja5)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?