|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Še enkrat morje (potovanje)
11.5.2006 16:52:28   
Anonimen
No, saj, bolj se s kom pogovarjaš slabše je, sem ugotovila. Prej sva bila na obisku pri sosedih in me je soseda čist prestrašla user posted image . Ko sem ji omenila, da greva na morje lih tolk, da ni rekla, če sva normalnauser posted image . Baje, da sploh ni pametno potovat z avtom v nosečnosti. Mi2 imava že rezervirano in nekaj tudi plačano, seveda se tega fuuuul veseliva, zdaj pa to. Čist mi je dol padlo user posted image . Kaj ve mislite, ko bova šla na morje bom proti koncu 5. meseca.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Še enkrat morje (potovanje)
11.5.2006 16:56:31   
Anonimen
jaz mislim, da sploh ni panike.edino malo več postankov imejta.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Še enkrat morje (potovanje)
11.5.2006 16:58:07   
Zasanjana
Eh... če nimaš kakih problemov greš lahko komot.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Še enkrat morje (potovanje)
11.5.2006 17:00:50   
Anonimen
Ma čist sva zdaj oba v dvomih user posted image . Tudi jaz mislim, da ne bi smelo bit nič narobe, če nosečnost ni rizična.  user posted image
Ampak, kaj pa vem,...kaj pa ve? Greste noseče na morje?

(odgovor članu Zasanjana)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Še enkrat morje (potovanje)
11.5.2006 17:02:12   
tinkamiška
hoj

jst sem šla lani malo pred tremi meseci na korčulo, pa ni bilo nobenega problema. sva se večkrat ustavila, popila sem ogromno vode in zato tudi primerno lulalauser posted image

jst mislim, da če se dobro počutiš, ni problema.


lp,
tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Še enkrat morje (potovanje)
11.5.2006 17:54:12   
skuštrana
Jaz sem bila "na morju" do konca nosečnosti. Domov sem prišla 1 mesec pred rokom, tako da...Če je vse ok si kar privošči. Nič skrbet. In ne poslušaj starih mamic kaj ti pravijouser posted image user posted image

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Še enkrat morje (potovanje)
11.5.2006 18:07:23   
Dejča
Jaz sem bila še na začetku devetega meseca, pa ni bilo panike. Čim manj kompliciraj, pa bo. Če bosta šla z lastnim prevozom, se tako lahko ustavita kjerkoli.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Še enkrat morje (potovanje)
11.5.2006 20:14:05   
Jana4
Če boš lepo skrbela zase, pila dovolj vode se ne izpostavljala preveč direktnemu soncu, ko je najbolj vroče ti kar lepo pojdi. Za vsak slučaj povprašaj še svojega G za mnenje.
Poznam pa primer, ko je bila nosečnica sprejeta v porodnišnico zaradi dehidracijev 7 mesecu nosečnosti, tam je dobivala infuzijo pa so jo potem morali še v kliničnega peljat ker ledvice niso prav delale, ful je bila boga. Sam je rekla da je bila po cele dnve na soncu in je pozabila pituser posted image

_____________________________

You're Unique, Just Like Everyone Else....

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Še enkrat morje (potovanje)
11.5.2006 21:05:53   
Marogica
TI pa imaš res čudno sosedo in ti priporočam, da hodiš kam drugam na kavo. Zakaj pa ne bi mogla iti v 5. mesecu nosečnosti na morje? KAkšna je razlika, če si doma ali pa na morju? Na morju se še bolj spočiješ-psihično in fizično, ker ti ni treba hoditi v službo, nimaš vsakdanjih problemov, pa dosti manj dela, da ne govorim o morskem zraku in vodi.
Sama sem šla v drugi nosečnosti z možem in 3 letnim sinkom z iglujem za 4 dni na Kolpo, kjer sem uživala, imela sem manj za pospravljat, kuhat, pa še stopnice so odpadle, ki jih imamo v bajti. Da o kampiranju v prikolici vsako leto sploh ne razlagam.
Torej, lepo na morje, pa piši kaj.....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Jana4)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Še enkrat morje (potovanje)
11.5.2006 21:19:23   
stuhica
Pozdravljena!

mislim da v 5 mesecu greš pa res lahko na morje ! Jaz sem sedaj v sedmem pa sem razmišljala ( sicer prej po poscvetu z zdravnikom) da bi šla vsaj za en vikend konec meseca maja ?! Res pa je da tud men vis pametujejo user posted image user posted image da to pa ne! Bi pa šla takoj čez mejo na Reko kjer imava vikend!

Če si v petem mesecu mislim da ni panike se pa raje posvetuj za vsak primer z G in pa kot so ti že dekleta dala nasvet veliko postankov in veliko tekočine da ne bi dehidrirala in ne se preveč izpostavlat soncu!

Če ne bom šla se vrž v vodo še zame!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Še enkrat morje (potovanje)
11.5.2006 21:21:27   
KODA
Če nimaš problemov,pojdi in uživaj.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu stuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Še enkrat morje (potovanje)
12.5.2006 6:20:18   
Nely
Js sem bla med prvomajskimi za 1 teden na Krku v 31. tednu. Vse je bilo ok, še več.. prav pasalo mi je, saj so bolečine v hrbtu iziginile, križ me ni toliko bolel in res sem se zelo spočila. Zakaj ne bi torej šla? Pri meni so tudi vsi pametovali in se zmrdovali...  Poskrbi, da boš imela dovolj vode vedno s sabo, po poti tja in nazaj boš zihr mogla lulat in takrat se malo razmigaj, sprehodi, da te ne bo križ bolel, drugače pa UŽIVAJ!!!! Ti bo koristilo - to mi je rekla tudi moja ginekologinja.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Še enkrat morje (potovanje)
12.5.2006 7:07:19   
majas
Jaz tudi mislim, da ne nič narobe, še prav ti bo prišel počitek in naužitev svežega zraka. Pa čimveč plavaj, je tudi dobrouser posted image
Pa uživajte...


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu Nely)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Še enkrat morje (potovanje)
12.5.2006 7:21:20   
malicki
Jaz sem šla v 7. mesecu v Italijo, vožnja 5 ur mi sploh ni delala problemov, je pa res malo odvisno od avtomobila in sedežev. Pri meni je šlo brez problemov, pa mi je ena prijateljica tudi napovedovala, da mi bo ful mučno in to samo zato ker je bilo njej v 3. mesecu. Eh take moraš preslišat.
Edino so mi malo noge zaotekle, ampak sem si jih malo zmasirala in dvignila navzgor.

Vidva kar pojdita in uživajta user posted image



(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Še enkrat morje (potovanje)
12.5.2006 7:22:07   
NATAŠI
Če nimaš nobenih težav greš čist brez problema. Jaz bom šla v 7 mesecu za 10 dni v Šibenik z avtom... Vsi okrog mene so full pametni (domači in prijatelji) ampak saj sam veš... če se ok počutiš ni panike... Postanki, klima v avtu, voda in to je to...

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Še enkrat morje (potovanje)
12.5.2006 7:42:12   
Maja22
pred dvema letoma sem bila na morju cel mesec in sicer od srede julija do srede avgusta, rodila pa sem začetek oktobra. glede na to, da ni bilo nobenih problemov, je ginekolog rekel, da naj kar grem. upam, da bo tudi letos tako, kajti tudi tokrat nameravam na morju ostati kar 5 tednov in se domov vrniti slab mesec pred PDPjem. poleg ostalih priporočil, ki so ti jih dale punce, ti v primeru, da gresta na morje z avtom, svetujem tudi to, da gresta na pot (na morje in potem nazaj domov) raje med tednom, ko naj na cestah ne bi bilo toliko gužve kot med vikendi. pa lepo se imejta!

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Še enkrat morje (potovanje)
12.5.2006 8:24:30   
ella2006
Sploh ni nobene panike , če je nosečnost normalna.
Jaz sem v prvi nosečnosti konec 5 meseca šla v Tunizijo, saj te na letalo pustijo do 7 meseca nosečnosti.
Zdaj v drugo pa sploh uživamo ko lazimo okoli: februarja smo bili 1 teden na smučanju v Avstriji, za prvi maj smo bili 1 teden v Šibeniku in julija ko bom v 8 mesecu pa gremo še na morje. Rok imam septembra.
Pa še pred prvi majem sem bila službeno v Italiji na sejmu, kjer sem tudi brez problema bila cele dneve na nogah.

(odgovor članu Maja22)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Še enkrat morje (potovanje)
12.5.2006 9:26:56   
Splet.Ka
Če je vse ok, potem sploh ni problema.

Jaz sem nameravala na morje za 2 tedna sredi julija, konec 7. meseca.  Bi šla, če bi bilo vse ok, ampak sem včeraj padla v "košaro rizičnih nosečnic" s predpisanim strogim ležanjem.

Če ni nič narobe, le pojdi, morski zrak ti bo koristil, plavanje tudi. Samo pazi na zdravje, da si ne prehladiš mehurja, da ti veter ne vname ušes in podobno.

In lepe počitnice!user posted image

(odgovor članu ella2006)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Še enkrat morje (potovanje)
12.5.2006 11:07:45   
Anonimen
Punce zlate ste user posted image , hvala vam.

(odgovor članu Splet.Ka)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Še enkrat morje (potovanje)
12.5.2006 20:07:27   
mammika
Jaaa pejd nč skrbet, na dve uri se ustavita da  se mal shodiš potem pa naprej. Pa velik vode... mimogrede jaz sem bila v dalmaciji v sedmem mesecu nosečnosti


pa lepo se mejte

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Še enkrat morje (potovanje)
12.5.2006 20:16:58   
cmokec
Jaz sem tud bila na morju 14 dni v 6 mesecu, pa sem imela status rizične nosečnosti. Tolk, kot sem tam počivala, doma nisem nikoli, ker sem imela polni penzion. Nisem kuhala, cel dan sem lepo v senčki počivala. Plavati zaradi gibanja nisem upala, mi je pa voda zelo pomagala proti krčem v nogah in zatekanju. Tudi križ me ni tako bolel. Če nebi bilo vse skupaj povezano s financami, bi bila na morju še dlje.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu mammika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Še enkrat morje (potovanje)
12.5.2006 20:22:47   
TONČI.
Ma ne skrbet. Tud jaz sem bila rizično noseča pa so mi celo svetovali da naj bom na morju čim dlje. Sej če bi imela več dinarčkov bi bila še dlje kot 2krat po 14 dni. Vidva sam pejta in uživejta! Pa tud kopaš se lahko v morju.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Še enkrat morje (potovanje)
13.5.2006 11:09:21   
Billi
Eni so pa res hecni s temi nasveti. Kaj pa tiste nosečke, ki živijo na morju ali pa kje kjer imajo še celo toplejšo klimo. A se morajo potem med nosečnostjo na Greenlandijo evakuirat? user posted image Na poti moraš pa itak pazit, da ne dehidriraš, tudi kadar nisi user posted image . Pomojem je čisto od posameznice odvisno kako se počuti. Če ti je pa ful slabo ali pa imaš rizično nosečnost pa itak ne greš... A ni tako user posted image

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
13.5.2006 23:25:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Billi)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
14.5.2006 22:05:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?