|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vnetje očesa!
13.5.2006 21:28:24   
ona
Moja tamala ima danes že cel dan izcedek iz enega očesa-gnojni.
Ji izpiram s kamilico,a ni dosti izboljšanja.Po mojem je fasala kakšen prepih in se bojim,da bo jutri še slabše.
Kaj lahko še naredim,ne da bi jo peljala k zdravniku,če se sploh kaj da naredit.
Obstaja še kašno domače zdravilo za spirat oči?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vnetje očesa!
13.5.2006 21:33:49   
Marogica
Če ti s kamilicami ne bo šlo nazaj, jo pelji v pon k zdravniku, da dobi kapljice. Mi vsakokrat najprej izpiramo s kamilicami, pa še nikoli niso pomagale-so le ublažile, na koncu pa smo vedno pristali pri zdravniku in kapljicah, ki so pomagale v ca. 3 dneh. Na žalost.
SEm probala tudi s fiziološko, pa je bil rezultat isti. Eni pravijo, da pomaga tudi materino mleko, ki ga špricneš v oko(sem tukaj brala). Ne vem, probaj.


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vnetje očesa!
13.5.2006 21:34:16   
ZARA
Domače zdravilo = kamelce, kamelce, kamelce user posted image
Če ji teče iz učka, jo pelji k zdravniku, ker bo verjetno prenesla še na drugega...(pri nas je blo tako) in ti napiše Tobrex (antibiotik)...ti povem, da je blo takoj boljše...
lpk

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vnetje očesa!
13.5.2006 21:41:00   
mamči
Lahko daš med kamilice majčkeno žajbla, da še okrepiš učinek. Če jutri ne bo v redu, pa kar k zdravniku v ponedeljek. Pa pazi na higieno brisač, vzglavnika, da si ne prenese vnetja na drugo očko ali pa na očko koga drugega.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vnetje očesa!
13.5.2006 21:44:14   
ona
HVALA;HVALA punce!user posted image
Menda bomo mogle v pon k zdravniku,ker enkrat je to že imela,samo je že leto nazaj in smo šle k zdravniku po kapljice!
sem samo mislila,da bi šlo brez zdravnika,ker me kar panika prime,ker našega pediatra ni,ker je na dopustu in zdravnica,ki ga nadomešča je ojoj!
Je treba čakat tudi 3 ure,da prideš na vrsto!

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vnetje očesa!
14.5.2006 2:23:18   
tinatona
Hej!

Za čiščenje uporabi raje fiziološko raztopino. Meni so kamilice odsvetovali, ker se nabere precej usedline - ta pa lahko še bolj draži oko (navodila pediatra).

LP

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vnetje očesa!
14.5.2006 8:41:28   
TONČI.
Če bo dobila samo eno pikico ( kod da bi jo pičil komar) pojdi takoj v ZD in zahtevaj da te pošljejo naprej oz. da ti dajo virileks. Naš je dobil iz ene male pikice sigurno ene 30drobčkenih pikic, ker so mu dajali napačne kreme 3 dni. Zdej je že boljš, a še vedno po 3 tednih ni dobro. Imel je herpes na očku. Pa kamor koli sem ga pelala so rekli da to prvič vidjo.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vnetje očesa!
14.5.2006 15:44:26   
Ezi
Ja, fiziološka raztopina ali materino mleko (kdor ga imauser posted image ). In paziti na čistočo.
Je pa odvisno kakšen izcedek je. Če je zelenkaste barve, bo že bolje, da greste k zdravniku.
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vnetje očesa!
15.5.2006 14:13:24   
SaaS
Ko spiraš s kamilicami, naj bodo "švoh" in jasno sveže. Močne kamilice dražijo in sušijo. Pa k zdravniku.

(odgovor članu Ezi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?