|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Partner pri porodu v CE
9.6.2006 22:34:58   
Naty*Taja
Zdej me pa res konkretno zanima. Sem nazaj gledala isto temo, pa mi nikakor ni jasno, kako je s plačilom za prisotnost partnerja pri porodu v CE.
Ene pravite, da ste plačale kljub potrdilu o opravljeni materinski. A ni ta materinska ravno zato, da je partner lahko brezplačno tam zraven.
Tudi jaz prvič - lani aprila, nisem nič plačala, pa je bil z mano cel porod pa še potem v sobi?
A mogoče katera ve, kako je uradno s tem?

_____________________________

MONTIGNAC
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Partner pri porodu v CE
9.6.2006 22:39:45   
Jančika_
Uradno se plača, ne glede na potrdilo. Mimogrede - potrdila ne potrebuje več, sem vprašala sestro Pavlino (pa ne zato, ker je že bil zraven, ampak ga noben ne rabi več).

Moj je prejšnjič (avgust 2004) imel potrdilo in je plačal, preden sem šla iz porodnišnice. Kolikor se spomnim, sem morala pokazat potrdilo o plačilu, da sem dobila neka papirje potem ob odhoduuser posted image .

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Partner pri porodu v CE
9.6.2006 22:51:24   
SLAMlCA
Jaz sicer nisem rodila v CE, bila pa sem cca 1 mesec tam. Pa je vedno ko je katera rodila prišla ena v zelenih cotah v sobo pa je rekla: "gospa xxx vaš partner je bil zraven pri porodu, a ne? Pet tisoč tolarjev, se ne mudi ko boste utegnili" Pa je kar čakala zraven

Za ceno ne vem a je ziher ta ampak zdelo se mi je pa obupno da po porodu prileti v sobo pa teži za tolarčke.

Meni je bilo full smešno, ko sem prvič čula sem mislila da je zgolj sučaj potem pa ko sem bila vsega naveličana sem se s tem zabavala in kar čakala kdaj bo prišla izza ovinka.  Aja pa za ceno nisem ziher koliko je bila. Pozabla...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Partner pri porodu v CE
10.6.2006 6:38:59   
Dejča
Rodila sem lani junija, mož je imel potrdilo o materinski šoli in je bilo treba plačati 4000 SIT, da je bil lahko zraven pri porodu. To mi je sestra povedala šele drugi dan v porodnišnici, čeprav sem sama to že vedela - ni mi bilo potrebno kar denarnice izvleči iz žepa, saj je rekla, da lahko plačam, ko bom utegnila. Plačala sem šele ob odhodu, pa čeprav bi se lahko najbrž kar izognila, saj nobeden ni preverjal. No, mogoče bi potem dobila račun domov. Seveda pa sploh nisem imela namena oditi brez čistih računov. Plačaš pa čiščenje obleke, ki jo ima partner na sebi, pa če dobi kaj za jesti - moj ni, ker je šlo pri meni prehitro. Tako da to nima nobene zveze s tem, ali je bil v materinski ali ne. Rodila pa sem v Celju. 

(odgovor članu SLAMlCA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Partner pri porodu v CE
10.6.2006 8:38:03   
skuštrana
Plačaš v vsakem primeru ( z materinsko šolo ali brez).
Če slučajno ne plačaš v porodnišnici, dobiš pa po pošti položnico in jo moraš ravno tako plačat (to se je naredilo moji prijateljici).

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Partner pri porodu v CE
10.6.2006 9:49:53   
Naty*Taja
Res zanimivo. Zdej se pa kr dolžno počutim, ker je bil lani moj zraven pri porodu pa ni noben nič reku, da bi mogla kaj plačat. Mogoče zato, ker smo bili konec pozno popoldan in ni blo nobenga, da bi zatežil user posted image . Tudi domov nisva dobila nobene položnice, razen če se je pri nas doma kje založla. Pa sej verjtno bi jo on dobil, a ne?
No toliko da vem, da me letos lahko kaka sestra pričaka z računom , ko bomo malega ven spravli user posted image .
Hvala za odgovore.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Partner pri porodu v CE
10.6.2006 10:54:55   
mia-2
Verjetno so te spregledali.Drugače plačaš kljub potrdilu 4000sit.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Partner pri porodu v CE
10.6.2006 11:40:09   
natasar
Pri nas v MS je bilo lansko leto v vsakem primeru za plačati.Če je partner obiskoval materinsko šolo je bilo 3.000, če pa ni obiskoval pa 5.000.Verjetno so te spregledali.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Partner pri porodu v CE
10.6.2006 13:42:39   
Mateja82
mene je prišla v sobo babca  obvestit da  prisotnost partnerja pri porodu še ni poravnana, in da naj to storim preden me odpustijo domov. Takoj po porodu je itak sama zmešnjava nobeden še pomisli en na to.

(odgovor članu natasar)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Partner pri porodu v CE
10.6.2006 13:47:27   
jasnika
in zakaj je potrebno plačatiuser posted image user posted image res mi ni jasno kaj se to plača, saj pa partner nič nima, razen da je pač tam, nimajo nič stroškov z njimuser posted image user posted image
kako pa je kaj v mb z temuser posted image
pred 5 leti vem da ni bilo potrebno nič plačat
se pa mi zdi to smešno, saj  danes res ni več denarja v izobilju-vsaj ponekod ne in se mi 3 tisoč oz 5 sploh ne zdi malo

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Partner pri porodu v CE
10.6.2006 14:07:21   
tinkamiška
ja, mora plačat. rodila sem decembra lani in je plačal obmojem odhodu iz porodnišnice. je pa dobil zajtrk med porodom, ki je verjetno pripadal meni, ker sem pa še kr rojevala, so ga postregli njemuuser posted image

lp,
tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Partner pri porodu v CE
10.6.2006 23:57:19   
Bonnie_RR
Sama sem sicer rodila s CR in moj partner tako ni mogel biti prisoten pri porodu, sem pa v času bivanja zamenjala dve cimri, ki sta imeli obe partnerja pri porodu. Ju je dan pred odhodom prišla sestra opomnit, da tega še nimajo poravnanega in da naj plačajo preden dobi odpustnico. Za potrdilu pa ne vem...

Zakaj plačat? Ja, da se malo zasluži, ne!

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Partner pri porodu v CE
11.6.2006 13:35:04   
Jančika_
Plača obleko in morebitno hrano. Meni se to ne zdi tak škandal.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Partner pri porodu v CE
11.6.2006 18:09:38   
monja79
Jaz sem rodila januarja letos. Partner je bil zraven pri porodu in sva morala plačati 4000 sit (kljub potrdilu iz materinske šole). Položnico sva dobila po pošti in plačala naknadno - tako smo se dogovorili. Plača se za pranje tistih oblačil, ki jih nosi in morebitno hrano.

Men se tudi ne zdi to tak "big dil", čeprav je moj rekel, da bi mogli oni njemu plačat, ker jim je pomagal in ni blo treba sestri bit skozi zravenuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Partner pri porodu v CE
11.6.2006 21:10:14   
jasnika
no pol pa se samo meni zdi to nesprejemljivo da je potrebno to plačat, sicer pa vejo kako in kje priti do denarjauser posted image

(odgovor članu monja79)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?