|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Noseča in prijavljena na zavodu za zaposlovanje
26.5.2006 15:15:29   
Anonimen
Prijavljena sem na Zavodu za zaposlovanje, kmalu bom mogla it do svetovalke, da naredimo zaposlitveni načrt, pa na neko predavanje o mojim dolžnostih in pravicah user posted image . Sem pa noseča. Na začetku, zato ne bi rada prekmalu povedala, sam kdaj pa moram? Pa najbrž mi ne bo treba potem službe iskat al kako? Pa hodit na kake tečaje?
Kako ste tiste, ki ste bile noseče in na zavodu to urejale? Kdaj ste povedale? Kako je bilo potem z iskanjem službe? Pa s tečaji?
Hvala in LP user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Noseča in prijavljena na zavodu za zaposl...
26.5.2006 15:17:18   
baguSka
Čimprej povej. Dajo te na off za čas nosečnosti in porodniške. Potem pa spet on. Tko da ni panike.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Noseča in prijavljena na zavodu za zaposl...
26.5.2006 15:45:53   
total
Ti kar takoj povej da si noseča in te lepo pustijo pri miru,noben ne bo zaposlil nosečnice verjemi mi.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Noseča in prijavljena na zavodu za zaposl...
26.5.2006 15:54:16   
CatJa
Pravzaprav ti ni potrebno nič "delat". Pač ne hodiš na tečaje, ne pišeš prošenj oz. napišeš tiste ta obvezne, ki jih imaš navedene v zaposlitvenem načrtu. Ti pa samo to povem, da je verjetnost, da bi ti Zavod priskrbel službo, verjetno manjša, kot da zadeneš na lotu. Sploh, če potencialnemu delodajalcu poveš, da si noseča. Tako da, nič bat.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Noseča in prijavljena na zavodu za zaposl...
26.5.2006 15:58:04   
baguSka
No, jst k sm pršla na zavod, sm že takoj omenila, da z mojim delava na dojenčku. Sm bla pač brez dlake na jeziku in mi je lepo razložila, da dokler ne bom noseča, mi bojo iskal službo, takoj ko zanosm, pa nej lepo pridem povedat, da me dajo na off, kar pomeni pavza za čas nosečnosti in porodniške. Medtem se dobiva neki od socialne, potem po končani porodniški pa naprej od zavoda in tud oni ti začnejo naprej iskat službo. Tko je to.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Noseča in prijavljena na zavodu za zaposl...
26.5.2006 19:34:22   
Anonimen
Hvala vam punce. user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Noseča in prijavljena na zavodu za zaposl...
1.6.2006 0:10:26   
Anonimen
Simple je, brez panike.

Jaz sem že drugič noseča in na zavodu. Enostavno, ko jim poveš da si noseča, ti dajo mir, zaželijo ti srečen porod in to je to. Vsaj pri meni niso komplicirali, pa itak vedo, da te nosečo nihče ne bo hotel zaposliti, zato ti službe ne iščejo.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Noseča in prijavljena na zavodu za zaposl...
1.6.2006 8:41:47   
KBM
Jaz sem bila tri mesece noseča ko sem pristala na zavodu,sem dobila knjigo tako rekoč glih so jih dajali stran in sem padla noter!

Res je niso mi nič težili samo knjigo sem nesla na socialno in jo imam še sedaj tam,porodniška se mi izteče 5 septembra - potem bomo pa začeli na novo iskati službo!!


To je to!!


Lp

< Sporočilo je popravil Boris -- 1.6.2006 8:42:27 >


_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Noseča in prijavljena na zavodu za zaposl...
1.6.2006 11:38:25   
jasnika
tukaj bi še jaz  nekaj vprašala če lahko
sem na začetku nosečnosti, sem na zavodu in sedaj se dogovarjamo da bi mi jeseni plačali šolo-prekvalifikacijo max 6 mesecev, tako da bi mi šlo skozi kjub temu da bi takrat nekje januarja rodila
sedaj pa me zanima al naj svetovalki povem da sem noseča, se bojim če ji bom povedala da ne bo nič z šolo, če pa bom tiho in bo kasneje zvedla pa bom mogoče že mela podpisano da mi plačajo šolanjeuser posted image user posted image
kaj vi mislite kaj je boljeuser posted image
hvala za mnenja
lpuser posted image

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
1.6.2006 11:52:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jasnika)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?