|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kamp na Pagu
4.7.2006 15:29:14   
dd75
Ojla, vidim da vas gre dosti na Pag, ker pa se mi tja letos prvič odpravljamo me zanima kako je v kampu Straško/nudistični del, ali pa če poznate še kak drug tudi nudistični kamp na Pagu /je ena pisala, da je kamp šimuni  delno nudistični vendar nikjer na netu ne piše da je tudi za nudisteuser posted image
Vesela bom vsake informacije....plaža, senca.........aja, gremo pa z 8 mesečnimuser posted image .

Hvala, lep p...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kamp na Pagu
4.7.2006 15:33:29   
Anonimen
Meni tam osebno ni všeč, ker je preveč gužve in kričanja, tko, da če bi mela otroka sigurno nebi šla tja, seveda je stvar okusa.

(odgovor članu dd75)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kamp na Pagu
4.7.2006 15:44:24   
Anonimen
Kolko pa stanejo kampi na Pagu??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kamp na Pagu
4.7.2006 17:19:00   
Anonimen
A je res tako težko uporabit iskalnik? So bili linki že najmanj dvakrat prilepljeni.

Drugače pa priporočam google (www.google.com).

Pa še enkrat:

Straško: http://www.camping-guide-croatia.com/hrvaska/kvarner_otoki/strasko_novalja_pag.htm 

Vsi kampi na Hrvaškem: http://www.camping-guide-croatia.com/hrvaska/index.html 

LP

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kamp na Pagu
4.7.2006 19:38:28   
dd75
No, ja,
sama uporabljam google, tudi vse ostale linke sem videla, vendar sem vprašanje postavila tukaj zato, ker sem upala na kak odgovor iz prve roke-od koga ki je tam že bil....Iz opisa iz neta ponavadi ne veš kako je v resnici, ker gor pripopajo samo najlepše fotografije zato je fajn izvedeti kaj več....
Nati, hvala za konkreten odgovoruser posted image




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Na družinski izlet z vlakom
Se je vaš otrok že peljal z vlakom? Toplejši dnevi so idealni za družinski izlet z vlakom - po Sloveniji ali za več dni ...
Kako organizirati prvomajske šolske počitn...
Tisti starši, ki med počitnicami nimate na voljo "servisa babic in dedkov", se lahko znajdete tako, da se dogovorite s...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?