|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lego kocke
29.6.2006 19:43:53   
Rubin.
Naša sončica bo kmalu dopolnila eno leto in ji nameravam kupiti lego kocke. Sedaj pa me zanima s katerimi ste vi začeli? Naj ji nabavim quatro ali duplo? S katerimi so se vaši malčki v tej starosti raje igrali? Hvala za nasvet.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lego kocke
29.6.2006 20:23:51   
mala
mi smouser posted image kupili mega bloks za začetek, ker se lažje sestavljajo, lego pa so se meni zdele še premajhne

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
29.6.2006 20:28:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lego kocke
29.6.2006 20:55:05   
Dadi
Naš mulček ima quadro pa je star 9 mesecev...zdej samo v usta nosi, pa kolesa vrti avtu. Ta velika je pa stara 2 leti ma pa duplo in se noro zaigra....Oboje so fajn, ampak tako za naprej gledano so pa bolje duplo ker pridejo dolgo časa v poštev. Pa quadro pa duplo se ne sestavljajo glih. Duplo na quadro še gre, obratno pa ne.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lego kocke
29.6.2006 22:17:49   
NinaŠ
Duplo

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lego kocke
29.6.2006 23:11:12   
Urška*
Jaz tudi priporočam Mega Bloks (dobijo se v Mercatorju). Moj ima oboje, Mega Bloks in Lego, tiste ta velike(ne vem katere točno), pa so Mega Bloks zakon. Lego bojo pa pač počakale. Aja, ta prve se tudi ful fajn sestavljajo, kot je prej že omenila mala.user posted image

_____________________________

Moje srce je zorelo z vsakim dnem,
ko je v mojem trebuhu zorelo dete.
Devet mesecev traja,da dozorita tako mati
kot otrok.
(Kim Vallone)

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lego kocke
30.6.2006 7:12:27   
tadejaa
Mi imamo Mega bloks in Lego duplo. Mega bloks so večje
in se lažje sestavljajo pa avtomobilčke smo še nabavili.
Sploh avtomobilčki so ful aktualni.
Lego duplo pa zaenkrat samo razstavlja. Star je pa 1 leto.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lego kocke
30.6.2006 7:27:16   
Maxica
Mi imamo Duplo. Sicer so ga zares začele zanimati šele par mesecev nazaj, v tem smislu, da iz njih tudi kaj sestavi. Prej jih je samo stresel iz škatle in to je bilo to.user posted image  Ne vem, se mi zdijo fajn te lego kocke, saj lahko fajn dokupuješ ostale stvari (mi smo nabavili še vlak s tračnicami in smetarski avto). So pa mal drage, to pa ja.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu tadejaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Lego kocke
30.6.2006 11:11:19   
sanasan
moja se je malo pred prvim rojstnim letom navdušila nad megabloks, nato pa še nad duplom...pa starejšemu bratcu tudi hitro ukrade lego kocke (micro)... sedaj ima pa najraje duplo! v otroških trgovinah najprej leti k tistim lego mizicamuser posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Lego kocke
30.6.2006 11:12:47   
Bubamaraa
mi imamo duplo........

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Lego kocke
30.6.2006 11:20:25   
Mina1
Definitivno DUPLO, potem pa samo dokupuješ to in ono.


Pa še za dolgo je, tudi ko je star 4 ali 5 let je to še vedno aktualno, kasneje pa lahko začne s tistimi malimi lego kockami.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To storite, ko se otrok grdo obnaša
Kaj storiti, ko se otrok grdo obnaša? Ga kaznovati? Kričati nanj? Ne, strokovnjaki pravijo, da je v takšnih primerih naj...
BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?