|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Likovna vzgoja
16.3.2006 18:56:08   
dulcinea
Tole se nanaša predvsem na učiteljice in vzgojiteljice.

A mi lahko poveste kako literaturo, kjer so nazorno predstavljene vse tehnike, ki se jih uporablja v OŠ na razredni stopnji.
Pa še kako knjigo, kjer so notri tudi ideje za motive.

Prosim za pomoč, saj sem na likovnem področju MRZLA.

LP, Dulcinea


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Likovna vzgoja
16.3.2006 20:16:14   
Anonimen
Od Tonke Tacol je kar nekaj učbenikov, ki so uporabni.

Drugo mi nič trenutno ne pade v glavo user posted image

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Likovna vzgoja
16.3.2006 21:17:22   
dulcinea
Tacolka mi gre pa še iz faksa na živce. SIcer pa mam dva njena učbenika pa mi nista všeč. Jst bi prov knjigo v kateri so vse tehnike opisane.


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Likovna vzgoja
29.6.2006 8:25:31   
dulcinea
Za vse, ki nimate več idej kako z likovno vzgojo. Danes mi je knjižničarka dala knjigo, ki jo je naročila posebej zame. J. Pibernik: Drugačnosti, Priročnik za učitelje likovnega pouka v OŠ. Meni se (vsaj ko sem jo malo prelistala) zdi odlična. V njej je res vse. Id tehnik, do motivov,postopkov... Aja izšla pa je 2006 priMohorjevi družbi.

LP, D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Likovna vzgoja
29.6.2006 18:33:28   
Anonimen
Za teoretični del - ampak res teoretični in je res fajn...

Glej avtorja MILAN BUTINA knjige so izšle pri založbi DIDAKTA

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Likovna vzgoja
30.6.2006 9:11:37   
dulcinea
a lahko malo bolj natančno poveš naslov literature. Ker sem iskala na strani od zaloižbe didakta pa mi ne najde



_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?