|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nič več izcedka
6.7.2004 9:06:03   
Andreja-9
Mene pa zanima koliko časa ste imele izcedek po čiščenju?Jaz sem bila čiščena v soboto zvečer in že od nedelje zjutraj nimam nobenega izcedka več. Pa ne vem če je to v redu?Na kontrolo sem naročena šele čez en mesec.Pa tudi drugače nimam nobenih težav.Ker se spomnim, da sem po prvem splavu krvavela še dva tedna in to ne malo.Tako, da mi je zdaj kar malo sumljivo.
LP:zajcek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   nič več izcedka
6.7.2004 12:29:29   
Maša
Jaz po čiščenju nisem krvavela skoraj teden dni in sem potem šele začela. Mislim da ni nič narobe,...vsaka drugače....če boš pa imela kakpne čudne močne bolečine pa vročino pa nič ne odlašaj in takoj k zdravniku!!!


Žal mi je ker si mogla skozi vse to,
srečno Maša:rozica:

(odgovor članu Andreja-9)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nič več izcedka
15.7.2008 15:50:59   
leila27
Jaz sem po čiščenju krvavela še cca 2 uri, sem pa imela še en teden komajda opazen rjevkast izcedek.

Pomojem ni s tabo nič narobe, samo odlično so opravili :-)

lp,

leila

(odgovor članu Andreja-9)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nič več izcedka
16.7.2008 7:08:43   
loveforever
nekatere krvavijo dolgo nekatere nič, jaz sem v bolnici imela par kapljic krvi in mi je zapisal v odpustnico da ne krvavim, in potem še tri dni nič nisem. po treh dneh pa se mi je vlilo kot menstruacija in danes je4 dan ko še kr imam krvavitve. upam da se mi do naslednje nedelje popolnoma vse sčisti ker grem na morje.  je katera krvavela dlje kot 14 dni?

tako da po lahko se ti krvavitev še pojavi

(odgovor članu leila27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nič več izcedka
16.7.2008 10:24:25   
Fargesia
jst 2 dni nisem imela izcedka, pol se je mal pojavilo...pa bolečine tud in sem šla na urgenco, pa je vse ok...pol sem mela pa ful izcedka, k mi je ena pripravnica delala UZ in je grozn grdo delala in je bolel...zdej se spet umirja..

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?