|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 191 192 [193]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
28.7.2007 12:56:04   
Nea
hruska - čestitke Sari za 1. svečko! in upam da lepo praznujete!!!
Tvoja porodna zgodba pa je čudovita!

Ja, štramplice so žabice. Fora je, da včasih v eni uri govorim 4 jezike in me potem malo nekontrolirano zanese user posted image ter napišem kakšno ne-slovensko besedo. Prosim za razumevanje user posted image

Nisaa - user posted image za Gaja! Držim pesti, da boste kmalu doma!

Zdaj šibam kosilo kuhat, vsem skupaj pa želim čudovit w/e!

Nea

_____________________________

Moji sončki
24.1.2004 Ema
06.8.2006 Lara
31.1.2009 Erik

(odgovor članu lampica)
Neposredna povezava do sporočila: 4801
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
28.7.2007 14:25:19   
Splet.Ka
Juhuhu, naša Sara in od Tiashe Zoja imata danes prvi rojstni danuser posted image user posted image user posted image user posted image .

Čestitke Zoji, Tjaši in očku!

In Nea, hvala za čestitke.

Mi praznujemo že cel dan. Nisem si mislila, da bom JAZ tak big deal delala za Sarin rojstni dan. user posted image

Lepo se imejte!

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu Nea)
Neposredna povezava do sporočila: 4802
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
28.7.2007 21:27:19   
HuAnita
user posted image user posted image user posted image Čestitke vsem 'praznovalcem' --- pa slikice prilimajte!!!

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4803
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
28.7.2007 22:52:56   
andrejaz
Ojla punce

Evo mene po dolgem času. Smo imeli doma dolgo bolezensko obdobje, ki pa se še ni zaključilo. Najprej je zbolel Mark, nekaj dni kasneje še ati, pa čez nekaj dni še Sara in na koncu je še mene totalno zvilo. Jaz sem danes šele prvi dan da sem približno OK, Sara pa ima še zmeraj občasno vročino pa pediatrinja še ni uspela ugotoviti zakaj. Če ne bo bolje moramo s Saro v ponedeljek še nazaj

Hruška – Sem prebrala da veliko hodite na Šobec. A si včlanjena v turistično društvo, da ti ni potrebno plačevati vstopnine? Veliko jih namreč tega ne ve.

Tiasha 77 – jaz zmeraj za spominsko knjigo štejem da je zobek prišel ven ko začutim špičko.
Na povštrčku pa je Mark začel spati malo pred 2 letom ko smo ga preselili v ta veliko posteljo. Si je pa pred tem že dajal pod glavo plišasto pikapolonico. Jaz mislim da če tvoji punci paše povštrček ji ga kar daj, saj pri 1 letu se z njim ne more več zadušiti.

Melitkica – lahko da si videla našo familijo v Lanterni, samo malo čudno da našega atija ni bilo zraven saj smo cele dneve skupaj viseli. Avto pa imamo res tak. Smo pa imeli na avtu tudi strešni kovček, če ga je imel avto ki si ga videla

Huanita – čestitke za prve korake

Miši in Ajda – čestitke za 1 svečko. Upam da ne zameriš zamudi, sem že zgoraj opisala naše zdravstveno stanje in posledično priklop na računalnik in na RR

Hruška in Sara – čestitke za današnjo 1 svečko

Tiasha77 in Zoja – čestitke za današnjo 1 svečko

Nisaa – kako je lepo slišati dobre novice o tvojem Gaju glede na tvojo porodno zgodbo. Je pa mali že pravi korenjak

Nea, Huanita, Tiasha77, miši- zelo lušne slikice

Sem pa kar malo žalostna. Sem kakih 14 dni nazaj postavila vprašanje glede dolžine lask, striženja,… in sem dobila odgovor samo od Tiashe77 in Huanite. Hvala obema. In zakaj sem žalostna – ker poskušam sama odgovoriti vašim vprašanjem pa magari s tedensko ali 10 dnevno zamudo če prej nimam časa.

Lepo se imejte

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 4804
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
28.7.2007 23:08:11   
Nea
Tiasha77 - tudi tvoji Zoji iskrene čestitke!!! Pa poročajte kako ste prazonovali.

Andrejaz - upam da bo vaša družina hitro zdravauser posted image
Pa ti ni treba biti žalostna. Če nimam nobenega pametnega odgovora, pol pa enostavno ne odgovorim na vprašanje, kot je npr. bilo tvoje glede striženja. Emo sem prvič strigla pri 1.5 letu. Imela je svetle in zelo redke lase tako, da ni bilo kaj za striženje.
Pri Lari bo verjetno isto, edino da so ji lasje temnejši.

Fajn bodite!
Nea


_____________________________

Moji sončki
24.1.2004 Ema
06.8.2006 Lara
31.1.2009 Erik

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4805
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
29.7.2007 0:43:17   
andrejaz
Ojla

Jaz sem še zmeraj pokonci. Sem ravno napisala moj prejšnji post (1,5 ure nazaj) ko se je zbudila Sara. Ji zmerim vročino - spet skoraj 40. Do sedaj mi jo je uspelo nekako ohladiti. Malo sva se tudi še podojili, tako da sem jo prejle dala spat. upam da bo sedaj OK. Moram pa jaz še malo počakati in ne smem iti spat, da vidim če ji je svečka res prijela

Nea - pa sej res ni potrebno ne vem kakšnega pametnega odgovora, če vprašam koliko imajo dolge lase in če ste jih že strigle. Sicer pa sem že pozabila na to mojo žalost.

Grem poiskat še kakšno slikco z morja, da jo prilimam

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu Nea)
Neposredna povezava do sporočila: 4806
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
29.7.2007 0:57:45   
andrejaz
V kampu Lanterna imajo tudi sklop otroških bazenov
user posted image


Naša lakotnica Sara ko je prišla iz bazena
user posted image


Sara je bila najrajši v tem čolničku oz. obroču, saj je lahko sama hodila po bazenčku - voda je bila tam visoka 20 cm
user posted image

igranje na plaži
user posted image

Pa še Mark
user posted image

Takole senčko pa smo imeli cel dan pred prikolico. Mark in Sara sta uživala v kamenčkih
user posted image

Sara tudi zelo rada riše
user posted image





_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4807
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
29.7.2007 11:25:58   
tiasha77
Sara, Hruska in ati - vse najboljše in čestitke ob prehodu v malčke
user posted image

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4808
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
29.7.2007 11:32:18   
tiasha77
Hvala vsem za čestitke, tudi mi smo praznovali včeraj in je bilo prav lepouser posted image user posted image user posted image . Imeli smo povabljenih malo čez 20 odraslih in 6 otrok in so se imeli prav lepo, je po eni strani res fino, da imajo naši otročki poleti roj. dan da smo imeli piknik in so lahko prosto letali okoliuser posted image . Zoja je bila super pridna, glede na to da je čez dan spala samo 1,5h in to do enih, mi pa smo začeli ob šestih popoldan, pa je zdržala do malo čez osemuser posted image . S tortico smo kar pohiteli, je bila že malo po sedmi na sporedu, da smo se poslikali z vsemi otročki in je bilo prav zabavno, svečko smo morali prižgat vsaj 10x, ker smo imeli dva večja otročka, ki sta jo za vsako upihnilauser posted image user posted image user posted image . Bom prilepila kako slikico, samo da jih snamem s fotkiča.

Hruška - super da ste se imeli lepo

Andrejaz - luštne slikice, upam da se je zdravje že zboljšalo

Nisaa - super, da Gaj lepo napreduje, držim pesti da boste kmalu doma

Lepo nedeljo vsem skupaj!T

(odgovor članu tiasha77)
Neposredna povezava do sporočila: 4809
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
29.7.2007 11:37:48   
tiasha77
Hruška - res lepo napisana porodna zgodbauser posted image , sem imela kar solzne oči

(odgovor članu tiasha77)
Neposredna povezava do sporočila: 4810
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
29.7.2007 11:56:59   
tiasha77
Zoja in tortica:
user posted image

(odgovor članu tiasha77)
Neposredna povezava do sporočila: 4811
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
29.7.2007 22:13:03   
HuAnita
Hej, a se selimo med Otroke?user posted image  
Glede na to, da ene nimate več dojenčkov...

(odgovor članu tiasha77)
Neposredna povezava do sporočila: 4812
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
29.7.2007 22:30:52   
miši
JUPI ZA SARO IN ZOJO. VSE NAJ NAJ NAJBOLJŠE!user posted image

Andreja, tole pa se sliši resno, držim pesti,da kmalu preženete viruske in da svečka prime. držite se. glede laskov pa tudi jaz nisem imela pametnega odgovora, zato nisem tega omenjala.pri nas še nič ne kaže na striženje.hvala za čestitke.

Huanita,sem se ravno z mojim pogovarjala,da Ajda zdaj ni več dojenček, postaja mala gospodična user posted image . jaz sem za selitev.

dober štart v nov teden!

_____________________________

http://www.papicajezakon.blogspot.com

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 4813
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
29.7.2007 22:37:51   
melitkica
čer,

najprej čestitke Sari,  Zoji in Ajdi za upihnjeno 1. svečko

user posted image

Tiasha77 - Zoja je ful luškana, torta pa zelo slastna. Sem vesela, da je praznovanje uspelo. Mi bomo praznovali konec avgusta (mislim da 25.).  Prej nam ne znese, vedno je nekaj vzmes.

hruška - čudovita porodna in predporodna zgodba (sem imela kurjo kožo). Včeraj zvečer sem se hotla javit na forumu in mi ni uspelo, ker sem se tako zatopila v branje tvojega bloga, potem pa sem šla spat, ker je bilo pozno. Zanimivo razmišljanje in pogled na dogajanje okrog tebe.

huAnita - čestitke knedlu za korake. user posted image  


nissa - upam, da se čim prej vrnete domov in se cartate v nedogled. Sem vesela, da je vse ok. user posted image

in na koncu še
andrejaz - ja, to ste bili vi, ko sem zagledala sliko, ki si jo prilepila sem takoj vedela. Veš, ko smo šli mimo vas, je bil zunaj samo Mark, pogledam še enkrat in sem zagledala tebe s tvojo princesko v naročju za mizo. Mogoče pa je tvoj dragi bil na WCju. user posted image   Pa kufer ste imeli na strehi in KR registracijo. Malce mi je žal, ker nisem pristopila, zdaj ko vem zagotovo, da ste bili to vi. Po drugi strani, pa bi naj vprašala, a si ti mogoče avgustovka andrejaz? Malce noro, mi pa je ful žal, da se nisem udeležila prvega srečanje v mesecu decembru, da bi vas vsaj videla in bi bilo zdaj lažje. Jaz še nobene avgustovke nisem videla v živo, pa si močno želim. Mogoče kdaj...
Lušne slikice.
Ne biti žalostna, če ne dobiš odgovora, jaz sem tega vajena že iz "čvekanja v pričakovanju". Odgovor sem čakala z veliko vnemo, a dobila ga nisem skoraj nikoli. Zato pa tudi ni več ne spašujem. Itak se ravnam po lastni intuiciji. Je pa lepo če prebereš druga mnenja, vidike, stališča... Jaz sem Azro strigla že 2x in samo spredaj. V bistvu pa se ji laseki komaj začnejo gostiti in pošteno rasti.
Pozdravite se.

Evo pupe, moja sončica ima štiri zobeke, spodaj in zgoraj dva. Je postala prava plezalka, vedno v pogonu, najraje se zadržuje v kuhinji. Drugače pa je še vedno mamicina carta, cele dneve govori le:"mamamma." Smo se pa končno pozdravili (trkam, da tako ostane). Jutri pa greve z Azro in mojim očetom v Graz po prikolico za kolo, da bove kolesarile. Naš ati pa dela do petka in bo tri tedne doma in bomo uživali v nedogled. Jupi.

Se bom poslovila, ker grem v ležečega, budilka pa je narihtana ob 4.40, tako da....

noč





(odgovor članu tiasha77)
Neposredna povezava do sporočila: 4814
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
30.7.2007 10:05:48   
Splet.Ka
Juhuhu! Najprej slikice od praznovanja, potem pa naprej na odgovore, če ne bo prej alarma:)

Preden smo Sari pokazali torto, se je hotela kar malo opijaniti. Ne vem, ali je mislila, da bo ostala brez torte?
user posted image

Potem je torto le dočakala. Tako, s kužijem, ki ga je s svojim malim prstkom okregala, naj ne laja.
user posted image

Darila so multiuporabna zadeva...če zmanjka stolov:
user posted image

Najboljše pa je to, da je človek na svoj rojstni dan lahko tako umazan, pa nihče nima pripomb:
user posted image

Se mi je zdelo, da bo alarm:) Se oglasim kasneje!

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu melitkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4815
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
30.7.2007 11:24:54   
HuAnita
Kakšni cotkami praznovalci!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4816
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
30.7.2007 11:27:16   
HuAnita
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1721600&mpage=1&key=&#1721600


Saj dovolite?user posted image

(odgovor članu Nea)
Neposredna povezava do sporočila: 4817
   [Brisano sporočilo]
30.7.2007 17:24:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 4818
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
30.7.2007 22:49:23   
stuhica
Ojla!!!

končno mi je uspelo ta zarukanouser posted image  mašino spet pržgat!!! Ma sem prav jezna, pa zdej morm še potrpet ker morm šparat zua šolo ker greva spetrembra oba .. tko da teli cvenki hitr grejo pol pa nabavt nov računalnik ker mi ta res že para živčke!!!

VSem praznovalcem od prej in za nadaljne dni želim vse naj naj bojše za rojstni dan!!! Ma so ful lepe slikiceuser posted image user posted image !! Mi bomo pa praznovanje nažalost prestavili za en teden ker tašča in pa od našga brat z ženo prideta šele 9 nazaj z dopusta tako da smo prestavl praznovanje  ( upam le da mogoče bomo pa samo mi trije v soboto šli kam na izlet- če naš ne bo spet delal)
 
Andrejaz upam da stre se pozdravili!! Štala vem kako e to - naš mali je tud staknil vročino preden smo šli na dopustin smo potem 4 dni moževga dopusta preživeli z vročino in ob svečkah,zbujanju in jokanju pa še zobčki so ga malce mučl. Želim va da se čimprej pozdravite pa da se mnorda dobimo kdaj na kakem kofetku al pa sladoledu v Ojrotu!??
 
Hruška upam da se še kaj srečamo tako kot zadnič je blo prav fletno opazovat vašo sarico in našga lumpa
 
Gorenjke: ste mogoče za da se kaj dobimo pol mogoče septembra ko bomo že vsi verjetn že z dopustov itd?? Bi se bilo fajn srečat po dolgem času kaj pravite!!
 
ODGOvori  _ ja Anndreja se strinjnam s tem da včasih pač ni odgovorov pa kaj čmo- jaz našga še nisem strigla ga bomo pa mogl kmalu, počala bomo pa po rosjtnem dnevu nimam pa ideje kako bo to zgledalo ko ga bodo strigl ker je pa pravi malo vrtljivko nikjer nima mira!! To bo še zabavno!!

Dojenje - ma kdo idejo oz. nasvet kako naj ali naj neham ali naj še pustim da se zjutraj dojiva in pa zvečer najpej GH pa pol še ala crklanje dojenje?? Zdej bo že 1 leto star pa  ne vem kaj naj....

SLUŽBA - oh sem žalostna ker sem že nazaj v službi, sem upala da bodo zadeve kaj drugačne pa sem spet pršla nazaj med zatežene ksihte ene in iste , hvala bogu da sem vzela skrajšan delovni čas za 4 urce, ker za 8 bi se mi zmešalo pa še to bi pol skoz delala popoldne!! pa ostale kako vam gre kaj a ste že kaj začele delat al ste še na dopustih?
Sm poslala že 18 prošenj pa od tega 7 odgovorov ful fajn  aneda!!???user posted image

DARILA - zanima me kaj ste kaj če ste in če imate nasvet kjaj otroku kupit za 1 rojstni dan- ma me naši ful sprašujejo pa nimam rtavno kakih posebnih idej- Jaz bi rada mu kupila kaj takega da bo potem lahko imel za spomin še kasneje pa ne vem kaj - igrač imamo kar dost, tud knjigic in oblekic, Kaj ste pa ve kaj kupovale oz. imate namen kupit??

Čevljčki kje ste kaj nabavle čevljčke za vaše sončke , kaj priporočate, kako firmo - ne vem poznam samo cicibančka Tiste ki imate že od prej otročke imate izkušnje pa dejte mal napisat kje se splača kupt da je dobr in kvalitetn č evlj?


Dost bo morm nehat, sme že utrujena in grem v horizontalo ker mamjutr službo!!

Čavb bav



_____________________________

Alvin in Lejla cel moj svet..


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4819
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
31.7.2007 8:24:25   
mami06
zdravo vsem
torej vas je tukaj veliko, ki ste imele PDP v avgustu, rodile pa ste julija ali še prej? jaz tudi.

(odgovor članu stuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 4820
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
6.8.2007 14:07:27   
Vesna
čau ženske!že dolgo se isem oglasila.val ima 8 zobkov in 9 je na poti.pravkar je dobil neko virozno vnetje prebavil,bogi je driskal in bruhal.
je zelooo živahen,ne da mira čez dan in še vedno ponoči zahteva svojo dozo maminega cartanja.sem poskusila z flaško ma samo pljuva ven in glasno protestira.sadja noče več jest,in hrano z rokicami pa sploh ne prime,se začne kar kremžit in pačit če je treba kaj prijet,je po dedu,fina ritkauser posted image .
jaz že delam,in val je  varstvu pri teti od moža,in se ima prav fino tam.
govori kar precej,tat,mama,deda,nono,..
na morju smo že bili,in v sredo bo imel 1 letouser posted image ,praznovali bomo v nedeljo.



_____________________________

8.8.2006 sem dobila največji zaklad na svetu,prečudovitega sinčka Vala.

(odgovor članu mami06)
Neposredna povezava do sporočila: 4821
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
31.8.2007 14:18:32   
Anonimen
PUNCE, PROSIM POMOČ!!!!

Na vas se obračam s prošnjo, da pomagamo eni prečudoviti user posted image ,  stari 1,5 meseca in njenim staršem.

Njihov proračun ni najbolj rožnat, sploh sedaj, ko se jima je pridružila še zelo zaželjena hčerkica. Oba sta malenkost telesno prizadeta, zato je seveda tudi služba temu primerno slabo plačana (cca. 400€). Drugih dohodkov nimata, staršev, ki bi jima pomagali, pa tudi ne. Živita v stari hiši, ki je že precej dotrajana, sploh streha je v zelo slabem stanju.

Ne bom rekla, da nujno potrebujeta pomoč.. Bom pa rekla, da jima bo vsekakor vsaka malenkost prišla prav.

Tako, da če imate kakšne stvari, od oblekic, opreme, igrač.... karkoli, kar sami ne potrebujete več...

Resnično bodo veseli vsake pomoči.


(odgovor članu Nea)
  Neposredna povezava do sporočila: 4822
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
3.9.2007 21:50:09   
neli99
ojla mamice avgustovčkov in avgustivk!

jst sem bolj nova na forumu... pa že nekaj časa čakam in gledam tole temo, pa se nič nedogajauser posted image  ... pa tako rada bi malo poklepetala, pa izmenjala kako debato o trenutno aktualnih temah...

kako ste ve nakupovale prve čeveljce ... a je tut pri vas to cela umetnost ...

a tut katera še čaka, da se bo koooončno spustil in naredil tiste slavne prve korake ...

kaj pa učenje hranjenja ... user posted image  ... jst sem kar obupala, pa ga raje še kar sama hranih ... če on dobi hrano v roke je to tak raztur: kruh frči vseokoli... roko itak najprej vtakne v jogurt, ko ga dobi v roke .. če kej ne gre dobro v usta, potlači z rokavom...samo pri silni lakoti se odloči da je najprej treba neki pojest, pol pa se igrat.

a se tut ve še komaj spomnite kako je bilo prve mesece ... tako hitro je leto naokoli. in sine no več dojenček...

kje ste avgustovke, da še jst malo poklepetam...

pozdravček, neli.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4823
   RE: avgustovke in njihovi sončki 2006
3.9.2007 22:35:19   
sončnica13
Draga neli99-DOBRODOŠLA!
sedaj klepetamo tukaj:   http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1505339&mpage=132&key=,
in pa pri malčkih - ravno tako avgustivke in njihovo sončki 2006.

Lp

(odgovor članu neli99)
Neposredna povezava do sporočila: 4824
   [Brisano sporočilo]
4.9.2007 9:14:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sončnica13)
  Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  189 190 191 192 [193]
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 191 192 [193]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?