|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj je to?
11.8.2006 13:20:21   
Ursi2
Lep pozdrav vsem!

Imam eno vprašanje za vas, če se vam kaj sanja, kaj bi to pomenilo.
Vsak mesec imam M okrog 25. v mesecu!
Prejšnji mesec  sem začela že malo krvavet okrog 22., potem pa sem tako res fejst močno M dobla šele 26. Danes (11.) pa vidim na hlačkah rdeč madež in se mi ne sanja, kaj bi lahko to pomenlo. Z mojim dragim pa se že 4 leta trudiva zanosit.
Prosim, če katera ve, kaj je narobe!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj je to?
11.8.2006 13:26:17   
koala
Sicer ti ne bi rada vlivala lažnega upanja, a lahko bi bila tudi vgnezditvena krvavitev.
Pa veliko sreče in držim pesti, da je to to!

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Ursi2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj je to?
11.8.2006 13:35:34   
Anonimen
Jst sm tud to hotla napisat - vgnezditvena krvavitev.

(odgovor članu koala)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj je to?
11.8.2006 13:40:43   
Ursi2
Hm! Sej vem, da glede na to, da že dolgo poskušama, da bi mi moralo biti jasno kaj je to, vendar bi bila vesela, če bi mi lahko to malo razložile! Hvala vam! Trenutno sem kar precej na tleh, ker sem res upala da ta mesec je pa uspelo. Moram še povedat, da sem bila danes zjutraj čisto zanič. Slabo mi je bilo, da sem bila komaj pokonci, križ in kolki pa so me tako boleli, da sem se jokala. Pa me ne pripraviš hitro do tega!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj je to?
11.8.2006 14:30:15   
gojska
Ursi
če si imela 26 začetek menstruacije, pol imaš zdaj ovulacijo.Tudi med ovulacijo je možna rahla krvavitev, saj jajčece predre steno jajcevoda.

10 dni po ovulaciji pa pride do vgnezditvene krvavitve ( ni nujno)
Tako da bi lahko imela edino tistega 22 prejšni mesec ugnezditev. Samo to je ugibanje.
Enostavno zdaj je čas da s tvojim pridno delatauser posted image
Po mojih iykušnjah je lažno upanje najhujše.

< Sporočilo je popravil gojska -- 11.8.2006 14:33:13 >

(odgovor članu Ursi2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj je to?
11.8.2006 22:18:28   
Ursi2
No, z možem sva vsekakor rada upoštevala nasvet in sva se že lotila delat. Ko bi se le prijelo tudi kaj! Počasi pa se ne morem več samo tolažit in si govorit, saj bo! Kar nekako se mi zdi, da sem ¨popušila" kot ženska! Sej vem, da je še čas, da sva mlada, da ni mus, da sem jaz problem. Ampak vse okrog mene so noseče in imajo otroke. Glih sva se vrnila s piknika, kjer je bilo 12 odraslih in 7 otrok (dojenčkov). Sej vem, da bo neki že! Dans je pač bolj tak dan!Pride kako leto tk. Pa včeri sva obletnico praznovala in še to malo. Pač nabira se.

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj je to?
11.8.2006 22:26:59   
delfinčica
Ja, lahko gre za ovulacijsko krvavitev. Meni se je to kr dogajalo. V vsakem primeru čimveč user posted image , da se čimprej prime. Veliko sreče in upam, da boš kmalu user posted image !

(odgovor članu Ursi2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj je to?
12.8.2006 10:52:28   
gojska
Ursi,
pa sta bla že pri zdravniku ???

Oprosti me že dolgo ni bilo na rr, pa ne vem.
Zdaj se spet pripravljam na nov IVF pa sem se spet mal priklopla da padem not.
Menda bomo ja kaj sčarale.
Upanje umira zadnje.

Je pa res, da če s z otroci al celo dojenčki se ti tako milo stori. Sama sem bla tko ljubosumna na vse mamice, da je blo že grdo.
Zdaj sem se malo popravilauser posted image
 

(odgovor članu Ursi2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?