|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
18.8.2006 8:31:51   
teira
Doooobrooo juuutrooo KKR user posted image
Kako kaže v tem lepem, sončnem jutrčku user posted image . No da vam povem, da sem danes imela 2. UZ in da sem pridna kokoška z mnogimi folikli (ampak nevem točno število) velikimi 1,75; 1,85 (normala je 1,6). Upam, da sem prav napisala, čeprav osnova je taka user posted image . Danes je bila zadnja špika, jutri pa stop kar lepo doma.
Punce - Punkcija v ponedeljek user posted image .

Tako sem vesela, da bi kar pela user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
18.8.2006 8:39:11   
Anonimen
JUTRO  KKRuser posted image

Bravo teira, super user posted image user posted image user posted image user posted image . Jaz sem pa mislila, da maš punkcijo v nedeljo. No mogoče se bo pa še meni prestavila in to na torek. Al pa bomo vse tri tam trepetaleuser posted image v ponedeljek. Še poopsie mora javit svoje poročilo iz današnjega UZ. Na raport poopsie, kaj čakaš user posted image . Zdaj pa še eno resno vprašanje, glede toka. Jaz sem dobila prozoren tok v ogromnih količinah. Kja pa ve, je kaj drugače tam dol. Mene sam skrbi, ad ne bo prepozno za kako punkcijouser posted image . Ok, bom mislila pozitivno user posted image , sam kaj čem, grem 3 pa ne bi rada, da spet vse v vodo pade, še predn bo punkcija.

(odgovor članu teira)
  Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
18.8.2006 8:43:20   
Anonimen
Jutro moje kokiceuser posted image oz.RKKuser posted image !!
No, danes je bil moj zadnji UZ in tud moji folikli so veliki veliki, zato sem dones dobila vse potrebne sestavine za STOP špiko, ki jo moram vbrizgati ob 21huser posted image
Drage moje, je nedeljo je punkcijauser posted image .
Moji foliklčki so velik že 19,4...res sem taprava kokoškauser posted image .
Teira tako sem vesela zateuser posted image ...skoda, da nimaš v nedeljo, bi bile skupajuser posted image amapk tud pon. je super...jst sem čist naspidirana...samo smejem seuser posted image

MIŠEK kje si?Kako si?user posted image

(odgovor članu teira)
  Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
18.8.2006 8:44:30   
Anonimen
MIŠEK, jst sem tud opazila tak prozoren tok..a bi mogla to Rešu povedat?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
18.8.2006 8:46:04   
Anonimen
Evo pa mamo našo rekorderko v KKRuser posted image , poopsie čestitkeuser posted image user posted image user posted image . No pa se spet ne bove videli, niti na punkciji neuser posted image . Najbrž bove kar s teiro skup trepetali user posted image .
Se vama pridružujem v user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
18.8.2006 8:50:23   
Anonimen
Pomojem ne, saj ponavadi pred O dobiš tudi tak tok. Zato pa tudi mene mal skrbi, če so mi zdaj naekrat pa začeli folikli kar enormno rasti, pa me je tako pozno naročil na 2 UZ. Sam da mi ne poči kak folikel!!!!!! No ja, brez veze se sekirat, se bom še naprej user posted image user posted image user posted image user posted image . Sem samo malo spremljala vajino dogajanje in moje, da se pol aml primerjam, ker mi res ni jasno, zakaj mene prestavu na druge dneve. Reško že veuser posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
18.8.2006 8:54:37   
Anonimen
hvala,hvalauser posted image ...sem bila res čist presenečena k mi je rekel, da je to to...
Zdej me je pa ob vsem veselju prevzelo malo strahu ampak se uspešno bojujem proti temuuser posted image ...
Jutri bova z user posted image  odšla na en izletekčim bolj neobremenjeno in brez kakšnih norih misli potem pa v nedeljo šibam v Postojno...Upam, da boste močno držale pesti, da ne bo preveč bolelouser posted image ...Sploh ne znam opisat kako se počutim..veselje, pričakovanje, malo strahu pa spet veseljeuser posted image ..
No zdej sta se me pa odrekle s teiro in bosta skupaj v ponedeljek grizle nohtke od strahuuser posted image ..bom poročala in upam, da vama bom povedala kako je bilo čisto neboleče itd...

MIŠEK, ko bo vsega konec gremo na kofeuser posted image , prov moramo ituser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
18.8.2006 8:56:34   
Anonimen
praf poopsie, user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
18.8.2006 8:57:18   
Anonimen
MIŠEKuser posted image  prov morm se ti nasmejat, ker si tok simpatična...mene tud zmerej kr nekej skrbi in razmišljam kaj pa če to in to...Zelo dobro te razumem in vem, da si želiš, da bi bilo vse ok in sploh če si že 3. v  postopku ..bravo zate in za pogumuser posted image , res si carica..ti men verjem jst imam dobre veze zgoraj...bodi brez skrbi sem naročila naj te čuvajouser posted image ...teira tebe tudi in vse ostale pupikeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
18.8.2006 8:57:59   
Anonimen
Aja, pa da ne pozabimo še teiro povabit. Teira obvezno user posted image , praf user posted image . A bi se naš še ktera pridružilauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
18.8.2006 8:58:14   
teira
Ja BRAVO Poopsie user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  si  nas našibala user posted image . Prava koka ni kaj user posted image !!! Tako se dela! Jaz sem bolj na izi, ampak ni panike, komaj čakam ponedeljek user posted image . Mišek medve, pa bova morda res skup trepetale user posted image .
TAKO SEM SREČNA - BRAVO KKR user posted image  in naj nas ta optimizem spremlja skozi cel postopek - do konca user posted image .

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teira)
Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
18.8.2006 9:00:14   
Anonimen
Caricauser posted image . Se bomo pa tak zmenle, bom jaz mojo krono doma pustila, da ne bom preveč izstopala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
18.8.2006 9:01:53   
teira
Ja valda!!!! Obvezno na user posted image  ko bomo nosečke vse user posted image !

(odgovor članu teira)
Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
18.8.2006 9:04:40   
Anonimen
teira BRAVO zateuser posted image user posted image user posted image ...tko vam vsem privoščim..res iz srcauser posted image user posted image
no teira, se nama boš pridružila na kavi ?user posted image Seveda so vse dobrodošle...čim več tem boljeuser posted image user posted image
MIŠEK, ja, ja..krono pust doma, nebi rada dobil kompleks manjvrednostiuser posted image

Zdej sem se pomnila, da še nimamo rač. popravljenga, kako vam bom pa javila kako in kajuser posted image user posted image user posted image , pismo...celo soboto in nedeljo bom brez vasuser posted image , niti ne vem kako bo v ponedeljekuser posted image user posted image user posted image ..kaj pa nej zdaj?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
18.8.2006 9:07:00   
Anonimen
Joj pupe, jaz sem tako živčna, vidve sta že doble rezultate, jaz pa šele jutri. Grizem nohte, grizemuser posted image . Nič, vaju mal zapustim, pa se grem zrelaksirat user posted image .


(odgovor članu teira)
  Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
18.8.2006 9:09:12   
Anonimen
Poopsie ne se hecat, kako to misliš nič javljanja, halo, pupa. Ne se hecat, midve bove znorele, brez tvojga poročila. Hitro v štacuno neki nabavt, šibaj user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
18.8.2006 9:09:44   
Anonimen
MIŠEK vse bo ok., sem ti povedala a me nič ne poslušašuser posted image ..ok.dost heca..ja pojdi malo ven na zrak, kaj dobrega pojej in uživaj..misli na lepe stavri, ki te čakajo in jst mislim ante, da boš jutri končno tudi ti seznanjena kako in kajuser posted image
user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 442
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
18.8.2006 9:11:05   
Anonimen
kišta je na popravilu in sem doma brez rač.user posted image user posted image ...že 2 tedna...
Sploh ne morem nič narestuser posted image ...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 443
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
18.8.2006 9:11:08   
teira
ja neki si boš že izmislila poopsie no?! user posted image  Ne morš nas pustit v nevednosti in pričakovanju. A ne da MIšek? user posted image  Kakorkoli, če ne boš imela dostopa vedi, da bomo z mislimi ob tebi user posted image  držale bomo močne pestke user posted image in upale, da ne bo čisto ni bolelo. Ti pa samo user posted image  na obrazek in bo user posted image .

user posted image pa obvezno!

(odgovor članu teira)
Neposredna povezava do sporočila: 444
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
18.8.2006 9:11:49   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 445
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
18.8.2006 9:14:36   
teira
ja kaj pa je Mišek user posted image  
Dej se nasmej no! Vse bo v redu!

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 446
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
18.8.2006 9:16:27   
Anonimen
da ne bo pomote, jokam za računalnikom user posted image . jaz se pridkano user posted image user posted image user posted image , mi ni nič hudega, sam bogi računalnik, že 2 tedna je v bolniciuser posted image user posted image

(odgovor članu teira)
  Neposredna povezava do sporočila: 447
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
18.8.2006 9:17:52   
Anonimen
bom prov preštudirala,če je kaka možnost ampak slabo kažeuser posted image ...
teira hvala za tolažbouser posted image !
Ja, ja kava pa obevzno, ko tole vse mine..ko bomo čakale na rezultate in bomo imele čas, se bomo lahko zmenileuser posted image user posted image
Upam, da bo vikend hitro minil in da se čimprej beremo...vas bom2much pogrešalauser posted image user posted image
teira ti imaš jutri STOP špiko al danes?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 448
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
18.8.2006 9:18:59   
Anonimen
tkole je to ja..jokaš ra rač.namesto da bi za menojuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 449
   RE: IVF, ICSI - JULIJČICE IN AVGUSTOVČICE
18.8.2006 9:22:59   
Anonimen
poopsie za teboj pa zdaj res ne rabim jokat. ko boš ti 2 tedna v bolnici bom tudi zate user posted image user posted image user posted image . Vse ob pravem času, nič ne prehitevaj, upajmo sam, da se bomo te dni  jokali samo računalniku. Ampak ti maš veze, azto niti ne dvomim v to user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?