|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Babica in otroški pediater
6.9.2006 12:43:17   
nelly
Mene pa namreč zanima glede babice in pediatra. Ali moraš sam poklicati v ZD, kjer stanuješ in sporočit, da si doma da pride babica na obisk? Ali pa to sporoči bolnišnica, ko te odpustijo? Pa še nekaj a moraš sam naročiti otroka na prvi pregled pri pediatru ali kako drugače? 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Babica in otroški pediater
6.9.2006 12:45:22   
darjakb
Pri nas je tako, da dobiš v porodnišnici en zelen kartonček, ki ga ob odpustu iz porodnišnice odneseš na patronažo v ZD, pa naslednji dan pride patronažna- babica. Za posvetovalnico pa pokličeš izbranega pediatra in se naročiš.


LP,
Darja

(odgovor članu nelly)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Babica in otroški pediater
6.9.2006 12:46:24   
Anonimen
Glede babice,babica je že obveščena kam mora prit ,tako da ni potrebe da jo obvestiš ti.
Na prvi pregled se obvesti ,če se pravilno spomnem ,ko je star 1 mesec.Pokičeš v zdr.dom -pediatra

(odgovor članu nelly)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Babica in otroški pediater
6.9.2006 12:48:50   
KIRA
pri odpustu iz bolnišnice ti izpolnijo kartonček. v nekaterih ga pošljejo po pošti (MB), v nekaterih ti ga pa dajo in ga moraš odnest osebno (MS). lahko pa babico pokličeš tud po telefonu in se zmeniš.
kaj več ti pa ne znam povedat, ker je jaz  nisem rabila nobenkrat, k meni niso hodile na mojo zahtevo.

pediatra pa si izbereš sama, z kartico greš pol tja in tvojemu otroku nastavijo karton. vse se lahko tam zmeniš, tud glede cepljenja in cepilne knjižice  itd.. saj boš vidla kako prakso imajo.

(odgovor članu nelly)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Babica in otroški pediater
6.9.2006 12:52:12   
darjatimci
Iz Ljubljanske porodnišnice obveščajo patronažno službo.Za pregled v svetovalnici,pa moraš izbrat pediatra in se naročiti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Babica in otroški pediater
6.9.2006 15:45:47   
sarazan
Ja, v Ljubljani naj bi bile patronažne službe obveščene o naslovu, kjer je nova porodnica. Ampak, če patronažne sestre 2. dan po prihodu iz porodnišnice domov ni, moraš sama poklicati v ZD in potem pride.

Otroka sama naročiš na pregled pri enem mesecu. Jaz sem morala poklicati 14 dni prej za datum. Je pa priporočljivo, da se že pred porodom srečaš s pediatrom, če je mogoče. Ali pa vsaj med. sestra da napotke o njihovem "režimu".

(odgovor članu nelly)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Babica in otroški pediater
6.9.2006 16:31:41   
Bonnie_RR
Pri nas so patronažne avtomatsko obveščene o otroku in pridejo na dom brez klicanja.

Pediatra si moraš pa najprej izbrat, potem pa poklicat tja in naročit otroka za 1. posvetovalnico. Ta naj bi bila najkasneje nekje pri 6 tednih.


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Babica in otroški pediater
7.9.2006 21:55:21   
soncek&luna
jaz sem morala sama poklicat patronazno, ker sva bila z user posted image  se na pediatriji. pa pediatra sem tudi sama morala kontaktirat

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Babica in otroški pediater
8.9.2006 7:11:34   
diva 4
Ko sem prvič rodila v Mb , je patronažna  bila obveščena s strani bolnice.Drugič pa sem rodila na Ptuju , pa so rekli če želim , da pride naslednji dan jo naj sama pokličem , v nasprotnem primeru pride čez nekaj dni.Doma pa sem oz. spadam v občino Slovenska Bistrica ( se pravi čisto tretja občina). Najbolje , da vprašaš v porodnišnici, ko boš rodila ( predvidevam da še nisi).Takrat pride ena teta , ki vpraša za podatke za roj. list in ona tudi to ureja.
Pediatra pa pokličeš sama, ko prideš iz porodnišnice.

< Sporočilo je popravil diva 4 -- 8.9.2006 7:12:56 >

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Babica in otroški pediater
8.9.2006 7:24:48   
Mina1
Babico ti oni "zrihtajo", je že obveščena o tvojem dnevu poroda in tako.

Pediatra pa si sama izbereš v tvojem ZDju. Malo povprašaj ostale, katera je recimo fajn zdravnica, čeprav naj bi bile vse strokovne in tako, ampak vsaka ima svoje "metode".

Mi smo res krasno pediatrinjo izbrali v ZD Bežigrad.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu nelly)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Babica in otroški pediater
9.9.2006 14:19:49   
Alisa
Pri meni je babca pršla sama. V soboto so naju odpustil iz porodnišnice v pon. dopoldan pa je prišla babca. V Lj. porodnišnici so rekl da oni obvestijo v ZD, če pa jo ne bo pa naj pokličem.

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?