|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali je kateri...
6.9.2006 20:29:32   
miny
test dva dni po zamujanju user posted image  pokazal neg. po parih dneh pa pozitivno?

Namreč meni danes drugi dan zamuja pa je bil test zjutraj negativen user posted image

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali je kateri...
6.9.2006 20:37:26   
lelaval
Čisto mogoče je. Lahko, da še nimaš dovolj nosečniškega hormona,  zato tudi negativen rezultat. Čez par dni poskusi zopet. Držim pesti za plusek.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu miny)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali je kateri...
6.9.2006 21:09:24   
lin
Prijateljici je user posted image zamujala par dni in je naredila test (CB)pa je bil negativen,ker user posted image še neki časa ni bilo je ponovila test in spet je bil neg.,šele ko je šla na pregled k ginek.j i je pokazalo da je user posted image (takrat je bila že 2,5 mes.user posted image
V prvi nosečnosti pa ji je test takoj pokazal da jeuser posted image .
Srečno

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali je kateri...
7.9.2006 7:19:58   
kepica
miny, a še zmeraj ni nič? Uh, držim pesti, da user posted image  res ne bo in da se ti pokažeta dve debeli user posted image

lp
kepica

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali je kateri...
7.9.2006 17:28:13   
miny
le, kepica!
ne moje user posted image  še vedno ni, v nedeljo neredim še en test pa bomo videli na čem sem. danes zamujatretji dan.




(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali je kateri...
8.9.2006 7:00:07   
kepica
miny, bom držala pesti. V nedeljo grem na morje, zato se zdej en teden ne bom oglasila.Bom mislila nate, ko pa pridem nazaj, pa takoj letim na RR pogledat, če je kakšna dobra novica.

(odgovor članu miny)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali je kateri...
8.9.2006 8:37:27   
kitty
Hello miny jaz sem na istem kot ti. Dva dni mi zamuja. Včeraj sem naredila test  in je bil negativni user posted image
Sem ga delala pozno popoldne, ker sm bl neučakana user posted image

Včeri sem na koledarčku gledala in vidla user posted image , da je bila v času med 21-26.8 ko sem imela ovulacijo tudi polna luna user posted image . Jaz vse sorte študiram in verjamem, da je čist možno da se je prijelo ker LUNA IMA SVOJO MOČ  user posted image  user posted image user posted image user posted image

Ti si pa tud verjetno imela O v tistih dneh.

A imaš kakšne znake? Jaz imam joškice zelo napete. Zjutraj so mi bradavičke stale kot za šalo pa niso imele nobenga povoda. Kar dosti hodim na WC. Sem pa opazila rjav izcedek sicer zelo malo, to pa me skrbi, slabo mi ni, apetit je isti, mal me nespečnost daje. Aja, včeri sem zacela s folno kislino. 

Napiši kako je pri tebi?

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali je kateri...
8.9.2006 12:05:08   
miny
lp kitty!

ja sva na istem, meni danes zamuja četrti dan pa je bil test danes zjutraj spet negativen. tako da sedaj ne vem kaj naj si mislim.

jaz sem imela ta mesec O 20.8., 27., pa sem imela res zelo rahel rdeč madež na papirju, vsak dan mi je zjutraj rahlo slabo, joškice imam pred M ful napete sedaj pa nič, se mi celo zdi da so sedaj bolj mehke in občutljiveuser posted image

jaz folno koslino jem že tri mesece.

v nedeljo bom naredila še en test, kaj pa ti.

držim pesti zate, poročaj če bo kaj novga.

(odgovor članu kitty)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali je kateri...
8.9.2006 12:37:30   
kitty
Živjo!

Mene samo skrbi ta madež oz. rjavkasta sluz. Jajčniki so napeti al kako naj to navedem. Joškice tudi in zelo zelo boleče.

Če v pon ne dobim user posted image  ali če test ne pokaže user posted image user posted image  bom poklicala gin.

Neki šesti čut pa mi pravi da sem srečka user posted image . Test pa bom spet delala jutri zjutraj na prvi urin.

Se še javim, uživajte

(odgovor članu miny)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ali je kateri...
10.9.2006 7:39:08   
miny
LP, danes zjutraj (zgodaj) sem ponovila test, uporabila sem Romed, pa se mi je pokazala zelooooo rahla druga črtica. Moj pravi da jo zelo dobro vidi, jaz pa nisem povsem prepričana, no vidim jo ampmak je res zelo rahla. Popoldan bom naredila če CB. Nekaj mi govori da sem srečka user posted image . Upaam.

Kitty kako je pa s teboj?

Javim kakšen bo rezultat CB-ja, ali mislite da je Cb kaj bolj občutljiv?

(odgovor članu kitty)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ali je kateri...
10.9.2006 9:35:46   
naja2
Držim pesti za obe [sm=smiley20.gif" border=0> , da sta srečki
Miny, še jaz komaj čakam, da popoldne zvem kaj bo pokazal tvoj CB.  

Zdaj pa obe uživajta, se sprostita, nasmejta in lepo imejta, danes je lep sonček.

(odgovor članu miny)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ali je kateri...
11.9.2006 9:15:28   
Anonimen
Živjo!

Jaz tudi držim pesti za vaju.user posted image
Upam da zagledatauser posted image user posted image .

Meni tudi zamuja 2 dni. Je pa prvi mesec kar sva začela delat na user posted image . Danes kupim test in jutri zjutraj bomo videli kaj je.user posted image

(odgovor članu naja2)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ali je kateri...
11.9.2006 10:36:54   
miny
CB je pokazal en velik plusek.
Hvala vsem, ki ste držale pesti, jaz jih še vedno za vas.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ali je kateri...
11.9.2006 10:42:02   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image BRAVO MINY!user posted image user posted image user posted image

user posted image ČESTITAM!user posted image

Upam da se ti pridružim jutr zjutrejuser posted image

(odgovor članu miny)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ali je kateri...
11.9.2006 10:47:51   
krista2
Miny iskrene čestitke user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ali je kateri...
11.9.2006 10:50:53   
naja2
Čestitke Miny user posted image   user posted image , že včeraj sem mislila nate. Zeloooo sem vesela user posted image , da je spet ena izmed nas postala srečka user posted image .

Zdaj bom pa pestke držala še zate Karin24, da jutri zvemo še eno veselo novičko. Pestke pa še vedno držim za kitty, da nam sporoči kaj je novega.


(odgovor članu miny)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ali je kateri...
12.9.2006 8:59:15   
iwa
Iskrene čestitke pa lepo in zdravouser posted image !user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu naja2)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ali je kateri...
12.9.2006 9:26:03   
mali pingo
bravo user posted image , čestitam. Držim pesti še zate karin24 (piši kaj bo pokazalo).
Upam, da bom tudi jaz kmalu srečka user posted image .
Lp in čim več user posted image user posted image  vam/nam želim.

(odgovor članu miny)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ali je kateri...
12.9.2006 9:30:32   
mali pingo
sem videla na drugi temi, karin24. Res mi je žal zate, tudi sama se bojim takega rezultata. Ampak enkrat pa bo, glavo gor pa veselo v naslednji mesec.

(odgovor članu mali pingo)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ali je kateri...
12.9.2006 13:43:36   
taja1
Cestitke Miny!!!! user posted image user posted image user posted image

Drzi pesti se za nas, ki (upajmo da) prihajamo za tabo!

(odgovor članu mali pingo)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ali je kateri...
12.9.2006 14:31:49   
florena
Tudi z moje strani iskrene čestitke za user posted image . Želim ti zdravo in lepo user posted image .




_____________________________

Lep dan.F.

(odgovor članu taja1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ali je kateri...
16.9.2006 14:50:23   
kepica
miny, ČESTITKE!!!user posted image user posted image  Cel dopust sem mislila nate. Prov vesela sem, da vama je uspelo. Se mi je kar zdelo , da si srečka user posted image . Si kar predstavljam, kakšno je bilo veselje, ko si zagledala user posted image . Uživaj v nosečnosti, pa se še kaj pišemo. Upam, da se ti tudi jaz kmalu pridružim.

lp
kepica

(odgovor članu florena)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ali je kateri...
18.9.2006 13:51:31   
košarica
ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Želim ti lepo nosečnost!!!

(odgovor članu miny)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ali je kateri...
19.9.2006 15:19:07   
majanov
živjo,jaz se oglašam prvič.In sem pri drugi nosečnosti imela tudi četrti dan zamude test doma negativen.Pol sem šla h gin. in tam je test pokazal +.user posted image .
Pol pa sem vprašala zakaj je neg. pokazalo doma pa pravi sestra,da se včasih zgodi da so testi zanič in pokažejo narobe(baje zato ker ,da če jih dobi vlaga ali nekaj takega,pol pa ne vem.???)

(odgovor članu miny)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Ime za punčko?
temtem



Zoja (36%)

Rina (1%)

Luna (10%)

Tara (19%)

Lara (29%)

Dunja (4%)


Število vseh glasov: 356

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!