|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
8.9.2006 8:52:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Saša27
že komaj čakam, da bom spet imela svoja dvauser posted image user posted image  v sebi, pa čeprav mogoče samo dva tedna.


kako lepo povedano...

(odgovor članu Saša27)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
8.9.2006 9:24:44   
Ayolinca
Živjo punce!

Bi se kar podpisala pod naslov te teme, saj sem danes začela z ... khm, khm user posted image  onimi, ki jih dobiš v ta zadnjo!!!user posted image  Mah, ok, sam, da bomo enkrat user posted image .

Sem prvič v Ivf in vidim, da vas je kar nekaj z izkušnjami. A mi lahko katera pove, kako dolgo prejemaš Menogon? Saj vem, da je različno, odvisno od zorenja foliklov. .. Ampak tako približno.

Malo sem bila presenečena, ker se je ¨Big R¨ (naš Reškouser posted image ) odločil za to varianto, saj sem prebrala, da jih baje ponavadi pikaš v trebuščka!!! In sem bila čist na to pripravljena, on pa meni ¨Ja, hlače dol!¨user posted image  Ali je katera, ki je injecirala v ta zadnjo, imela kasneje kakšen nelagoden občutek? Se mi zdi, kot da imam malo ¨trdo¨ al kaj??!!!

Drugače pa, punce želim vam, da vam čimprej uspe!!!user posted image user posted image

M-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
8.9.2006 9:30:28   
Anonimen
Maza, dobrodošlauser posted image user posted image
Menogon sem prejemala mislim da 10 ali 9 dni...tam do 12 - 14 dni naj bi bil maximum. Punce popravite me, če sem kaj zabluzilauser posted image

Mene je ritka bolela, vendar sva z dragim pogruntala, da ni nujno, da me skoz pika v eno ritnico in tako sva jih menjala...enkrat ena enkrat druga, pa je bilo takoj boljeuser posted image ...
Big R-ta je dobrauser posted image


(odgovor članu Ayolinca)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
8.9.2006 9:33:17   
Anonimen
Maza, mislim, da smo vse dobivale menogon v ta zadnjo. Menopur pa se daje v trebuh. Ampak menopur pride na vrsto v naslednjem ciklu. Je že prav reško reku. Mogoče si je katera dajala v trebuh, eč je bila sama, in se je pol težko špikat v rito. Dobiš pa nekje cca 8-10 inekcij, 1,2, gor ali dol. Po inekciji lahko imaš mal trdo, ali pa celo modrico. Moraš imeti čim bolj sproščeno rito in nič napeto mišico. Poleg tega si moraš zelo počasi špricat tekočino not, ker potem manj peče. Če boš na hitro not pritisnila, te bo bolelo in peklo. Vpraši, eč te še kaj zanima

Drgač ap dobrodošla user posted image user posted image user posted image user posted image , pa vso srečo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ayolinca)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
8.9.2006 9:34:34   
Anonimen
Aja poopsie, čudn, da ti reš ni tega povedal in da si mogla sama pogruntat. En dan v eno riti, drug dan v drugo rito. Če se naredi modrica pa nikoli v tisto mesto

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
8.9.2006 9:36:36   
Saša27
Joj Mišek, zelo mi je žal za tebeuser posted image , boš videla, naslednji postopek pa ti bo prinesel celo gnezdo polnih jajčkuser posted image , tudi ti boš mamica, pa upam, da ne samo 14 dni, kot jaz in še veliko drugih, da boš varvala svoji pikici celih devet mesecev, potem pa jih boš stisnila k sebi in pozabila na vso trpljenje in vse solze, ki si jih prelila.

Maza77, DOBRODOŠLA med trpinke, upam, da ti bo ta prvi IVF in tudi zadnji, da boš kmalu srečka nosečka.user posted image user posted image user posted image , kar pa se tiče Menogon-a, ti pa bodo povedal punce, ki so imele postopek z njim, jaz sem GonalF-ka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
8.9.2006 9:36:55   
Anonimen
ne, reš mi tega ni povedaluser posted image ..eh, sem sama tolk pametna, da nisem rabila njegovga nasvetauser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
8.9.2006 9:41:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: poopsie

ne, reš mi tega ni povedaluser posted image ..eh, sem sama tolk pametna, da nisem rabila njegovga nasvetauser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image Še hvala bogu, moraš pa bit res neumen, da bi se skoz špikal na isto mesto, kljub neznosni bolečiniuser posted image user posted image user posted image . user posted image user posted image user posted image user posted image ampak pri blondinkah nikoli ne vešuser posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
8.9.2006 9:45:43   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image , tako kot si rekla...pri bjondah nikoli ne veš..., jst še sama zase ne vemuser posted image user posted image ...včasih se presenetim pa kako pametno povemuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
8.9.2006 9:49:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: poopsie
user posted image user posted image ...včasih se presenetim pa kako pametno povemuser posted image


user posted image user posted image user posted image ne boš verjela, tudi meni se kdaj pa kdaj kaj takega zgodiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
8.9.2006 9:55:30   
Anonimen
user posted image user posted image -priznaj da se to bolj poredko zgodiuser posted image user posted image
zdej pa resno, kdaj sploh greš ti v Dubaj?
Hočem user posted image !!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
8.9.2006 10:02:38   
Anonimen
Danes teden, grem via, pa, pa, adijo, arivaderči, baj, baj, čao, zbogom, gudbaj v Dubajuser posted image . Upam, da bom drug teden že kaj časa mela, ker do torka mora bit vse spakirano. Pol pa še kak dan za pucanje, pa en dan za dokumentacijo. Ja pa še kup prjatlov spedenat. Zdaj kar naenkrat imam ogromno prjatlovuser posted image user posted image , ker bi se vsi radi uštulili na obisk. Jok brate, neče moči, selekcija pri meni vseen ostaneuser posted image .

Upam, da bom v torek, sreda ali četrtek mela kaj časa za kavo. Pa pupe, dajte prite v večjem številu, tudi tiste, ki ste samo enkrat pisale. Bo zabavno, pa še velik boste zvedele, več kot pa tako preko RR.  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
8.9.2006 10:14:56   
Anonimen
gudbaj v Dubajuser posted image user posted image user posted image user posted image
Jst res upam, da boš našla čas, da ti zaželimo vse najlepše in da spijemo to kavo, ki nam jo boljubljašuser posted image
Kolk časa pa boš tam?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
8.9.2006 10:16:20   
Anonimen
obljubljašuser posted image
selekcijo pa le nared....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
8.9.2006 10:22:42   
Anonimen
men se zdi da ti  boljubljaš to user posted image . Ti skoz težiš. Ti si začela z to kofi. Ti si kofetkarca. Ti, ti, ti, ti.... Ampak če pridete, vas jaz rade volje zapeljem kam na user posted image .

teira, karmen, niovi, saša, koala, kapica (prlet z nemčije), ap še ostale, ki jih nisme napisla (sem mal sklerozna) ste vabljene na to user posted image . Vse se nam lahk pridružite, nič bat, k se itak nobena ne pozna, vse smo na istem, ne grizemo user posted image , to bo ena taka sproščujoča in poučna user posted image kofetkova urica. Njaboljš, da se začnemo že zdaj ment, ker meni bojo računalnik v nedeljo odstraniliuser posted image user posted image . Upam, da mi bo možek zrihtal kak laptop, da bom preživela zadnje dni še na RR.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
8.9.2006 10:28:17   
Ayolinca
Hvala za dobrodošlico!!!

Vidim, da ste tukaj zelo optimistične in razposajene. user posted image user posted image user posted image  Pri teh stvareh je to velikega pomena!

Aja, pa če bom jaz kakšno kdaj mimo udarila - sem tudi umetna blondinka - sem opazila, da imate včasih kakšno tudi na račun tega!!! Tko da, ne mi zamerit!!!user posted image

Saj meni tudi ni nič rekel, da lahko špikamo enkrat v eno, drugič v drugo; pa saj kakšna bi pa bila potem na koncu - čist uboga in verjetno povečana. Druga pa normalna!!!user posted image  
Nama je na hitrco pokazal, kako se to dela, potem pa dobesedno v službo ¨nagnal¨!!! Med vrati sem ga komaj uspela vprašati, kdaj potem nazaj, pa mi odvrne, da vse na listu piše in bejžma v službo. Joj, joj. Kljub tisti brizgi mi je šlo na smeh!!!user posted image
Pa še to, moj je začel počasi in res nisem nič čutila, potem pa ga je Big R, da naj pohiti in bolj pritisne, do konca porine in na hitro. Že ko mu je govoril me je zmanjkovalo, potem pa še dobro, da sem bila naslonjena na tisti stol. Je bolelo k user posted image  user posted image !!! Bova z mojim kar bolj user posted image  na easy prakticirala!!!user posted image

Saj nam bo uspelo, mar ne?!!!!!!!!!!!!!!!!!!

M.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
8.9.2006 10:32:20   
Anonimen
jst težim ja...ti si pa prov srečna, da je tkouser posted image ..
ja VSE punce nja pridejo, čim več tem bolje...kva bo smešn k se nobena ne poznauser posted image , jst obm mela zelen pero v laseh in prizuro na petnajst čez šest-sledi strokovna razlaga-to je frizura, k se zjutraj zbudiš jasno, 6.15 in imaš službo 6.30, do službe imaš 15 min z avtom se pravi, da ni časa, da bi se uredil in potem ti ne preostane nič drugega, da se nardiš francoza in imaš super duper frizurouser posted image ...

Kako odstranl rač?Si nora?ne, ne, neuser posted image ...takoj novga zrihtat...

Ti moraš povedat kdaj boš imela čas..jst sem vsak dan v službi do 16h in po 16h uri ni panike...kadarkoli

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
8.9.2006 10:34:44   
Anonimen
evo moje sklerozeuser posted image , mazo sem pozabila oment, maza, prid na user posted image , prosim

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
8.9.2006 10:36:00   
Anonimen
maza, še ena blondinkauser posted image user posted image ...tole ratuje bolj blond klubuser posted image user posted image ...ti kar stresej neumne, dvomim da boš prehitela mene in MIŠEK, ki vodivauser posted image

Ja naš Reško je prov takleuser posted image ..vse na hitr..si ga kr predstavljam: bejžmo, bejžmouser posted image , če ne druzga se mu nasmeješ.

USPELO NAM BO!!Nikol zgubit upanja...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
8.9.2006 12:09:36   
Anonimen
Ponavadi se mu mudi, če ima ob 6 zjutraj ful gužvo, ker mora pred 8 pa že bit v postojni na punkciji. Nazadnje ko sem jaz bila na punkciji je zamudu 10 min, in se mi je stalno opravičeval, mu je bilo prav nerodno. Pa je sam 10 min zamudu.  Sam je reku, da smo že tak vse prestrašene in se vsaka minuta pozan, če pride prej in opravi takoj. A ni uvideven, do nas trpinkuser posted image user posted image user posted image . Kdo bi si mislu. Bolj da tamle spodi vse po vrsti in da nas na punkciji ne muči s čakanjem. Pol se pa kdo sept zapiči kolk nesramen je naš Reško (maza, da ne bi slučajno mislila da to leti na tebe, tle so prave hudičkeuser posted image , ki ne marajo Reška in njegovo delo. Ampak vsak ima svoje mnenje in je tudi prav da ga deli z ostalimi. Vse je treba povedat, tudi če nasprotuješ večini). Potrebno je vedet, zakaj je nesramen in ko to veš, pol se ti več ne zdi tak hudiček. A ne??


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
8.9.2006 12:27:39   
Anonimen
Ah, Reš je res car!
Jst sem ga prej klicala in se mu je ful mudilo pa je bil še vseeno prijazen...
Pa tudi, če je včasih bolj zadirčen mu nikol nič ne zamerim...ga razumem..vsem skuša ugoditi in to ni tako lahko, ko ga kliče 150 babnc s enim kupom vprašanjuser posted image user posted image ...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
8.9.2006 12:33:12   
teira
Puuuunceee evo se še mal tu oglasim.
Vsem še enkrat HVVVVAAAALAAAAA za čestitke in tako lepe besede!!!! user posted image

No pa mi je končno uspelo in verjamem da bo tudi vsem vam!!! Samo pozitivne misli in bo user posted image

Niovi držim močne pesti da si  punkcijo uspešno prestala in da boš kmalu tudi ti sporočila veselo novičko.

Zaupajte vase in  Reša, pa bo vse o.k.!!! Držim pesti vsem user posted image .

Teira in user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
8.9.2006 12:36:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: teira

Teira in user posted image user posted image

kako lep podpisuser posted image

(odgovor članu teira)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
8.9.2006 12:40:56   
Anonimen
teira daj še zraven user posted image , da ne bo preveč ljubosumenuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
8.9.2006 12:43:24   
Ayolinca
Punce, a vas lahko nekaj vprašam? A ve niste v službi?user posted image user posted image  Mislim, ker vam uspe ažurno odgovarjat!!!! Hecam se. Sama delam povečini za računalnikom, ampak vam ne sledim niti približno!!!user posted image user posted image user posted image  

Mišek, ti potuješ v Dubaj!?!! Super! Mogoče bo pa klima zelo pozitivno in uspešno vplivala na tebe? A boš kaj pogrešala SLO?
Ja, hvala za povabilo, ampak sem na tesnem s časom. Pa še nisem ravno blizu vas - kar eno debelo urco stran. Boste pa še namesto mene spile kakšno, a ne? Ja, samo jaz pijem belo kavo z velik pene - kave ne maram!!!user posted image  

Ja, tega našega velikega mojstra pa res moraš poznat. Midva že skoraj 2 leti hodiva k njemu, pa dokler nisva šla na IVF sem imela o njem slabo mnenje, predvsem, ker me je skoz nekaj ¨prckal¨. Po moje, da se ni moj počutil preveč down zaradi slabega sperm. Res sem skoraj obupala. In nisem mogla verjeti, da nekatere punce spravi v smeh. Mene je v solze.
Toda sedaj smo tukaj. Naj tako ostane in nama sčara user posted image  al pa user posted image user posted image .

Kdaj pa so ponavadi punkcije? Bolj zjutraj al kako? Pa tudi kadarkoli v tednu?

M.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?