|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Diabetes in nosečnost
10.6.2006 18:40:51   
digi
Punce kje ste kaj?! Soncu se verjetno ne nastavljate glede na to, da je vreme za en k.... Jaz grem na PDC v ponedeljek, tako da če bo katera tam.... Drgače pa so mi cukri ponoreli- no ni krize, ampak sedaj ko se je začelo izpitno obdobje me kar razganja. pa ne upam nič kaj prilagajat preveč bazalnih pa ne bolusov, ker nikoli ne vem kako bo tisti dan reagiralo telo. Sem včasih čist na easy glede kakega izpita pa vseeno se pozna, včasih pa se full živciram pa je spet vse ok. Eh groza. Upam, da ni HbAc1 preveč narastel.... Bomo videli kaj bo.... Aja pa v torek imam 3D uz, čeprav mi je rekla Sketljeva da naj ne hodim oz. da nima smisla, amapak me vseeno zanima.... ne toliko če je vse vredu, ker ji glede tega kar zaupam, ampak pač.... saj veste... slikice, filmček.... Z atijom že komaj čakama, glede na to da še do sedaj ni imel časa, da bi šel zraven na kak UZ.... sem se pa sedaj zato na Ptuju zmenila pa še to popoldan, tko da bo....

Pa pa

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Diabetes in nosečnost
11.6.2006 22:41:33   
Kinokija
Pozdravljene stare in nove sladke forumašice!

Kje ste stare sablje? Medvedka, ste že drugega naročili? Katja, pa ti? Pa Ajsha, Lucija mre bit že 2,5 leta ne? tejka24, se plazite že? In Alja, si noseča, oz rodila ????
Malo se javite, naša user posted image  je stara 9 mesecev, uživamo 100m na uro, črpalko sem vrgla v predal, ker me je fizično blazno motila.

Za nove----leto nazaj je bila tema diabetes part od 1 do 34, pa vpišite to  v iskalnik, pa boste našle ogromno  za brat od cukrov, zdravnikov, hrane, poroda vsega. Bile smo kot nosečke dosti aktivne, potem pa po porodih je vse nekaj zamrlo user posted image

Srečno vsem, veliko samodisciplnine pa bo.

Lp Kinokija

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Diabetes in nosečnost
12.6.2006 23:18:35   
Bonda
Pozdravljen!

Se še tukaj malo javim.

Punce, koliko ste imele sladkorja ob zanostivi? (sej ne vem, a sem vas že spraševala, al ne)

Aja, pa še to me zanima: možnost, da otrok podeduje sladkorno od mame, ki ima sladkorno, je velika. Oz. me zanima, če so cukri med nosečnostjo večji, a je potem možnost za podedovanje bolezni večja?

Lepo se vse imejte
Bonda

(odgovor članu Kinokija)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Diabetes in nosečnost
15.6.2006 13:14:23   
digi
Povprečje sem imela pred nosečnostjo 5,4, sedaj imam že 4,6... Drugače, če bi imela oče in mati sladkorno bolezen bi bila verjetnost, da bo otrok imel sladkorno 6%. Vendar tip2 je deden- starostna. Gastracijski diabetes ni deden.... Tip 1 pa kot sem napisala 6%.....


_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu Bonda)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Diabetes in nosečnost
7.7.2006 15:02:01   
matejal
Pozdravljene,

pri pregledovanju foruma sem našla vašo debato... sama imam sladkorno že 10 let, starasem 28 let in imam doma 2 letnega nadobudneža... tudi sama sem bila zelo zadovoljna z dr. Tomažičevo... me pa zanima ali ima katera izkušnje z rizikom nosečnosti pri nas... sploh drugo nosečnostjo... sama imam kar nekako paničen strah pred težavami z ledvicami in podobnim... sem imela kar komplikacije zaden mesec nosečnosti - rodila pa sem 5 tednov prezgodaj... imam paranoičen strah pred zdravniki in se že kar nekaj časa nisem oglasila pri dr. Tomažičevi, se sploh ne morem pripravit do tega... bi pa zelo rada ponovno zanosila... samo imam slabo vest in me je strah da moje telo ni več pripravljeno da zanosim... poleg tega sem se med nosečnostjo konkretno zredila, kljub temu da sem zelo pazila na prehrano in v prvih 6 mesecih nosečnosti sem imela tako urejen sladkor kot nikoli prej... sedaj se pa že 2 leti trudim shujšati in nikakor ne gre... LEPO PROSIM ZA POMOČ... kako ve premagujete take težave?

Hvala že vnaprej,

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Diabetes in nosečnost
23.7.2006 15:34:00   
digi
Pozdravljena Matejal.
Pojma nimam kako je kaj z drugo nosečnostjo itd. Je pa res, da nosečnost, zdaj ni važno prva ali druga, tretja,... vpliva na to, da se te težave pospešijo oz. da se pospešeno pojavijo. Kar se pa tiče kg pa se mi sploh ne da mislit na to. Sem konec 28 tedna in sem se zredila skoraj 12 kg, večino do enega 22. tedna, čeprav sedaj full malo jem (torej tolko, da otroku ne bi škodila), se še vseeno redim, samo sedaj sem vsaj vesela, ker vem, da je to tudi posledica tega, da je otrok tudi pridobil kak kg na teži. Sem pa se zadnjič pogovarjala z eno, katere sestra ima SB tip 1 in se je v nosečnosti zredila za 40kg.... Ne vem. Vsekakor pojdi k Tomažičevi.... Mislim, da bo.... Vsekakor pa se ne sekiraj, ker to vpliva slabo na cukre, kar pa potem samo pripelje težave s seboj.... Pa javi se še kaj...

Kaj pa kaj ostale? Kje ste? Kako? Jaz grem v torek k Tomažičevi in Sketljevi... Ob 11:00 sem pri Tomažičevi, če bo slučajno še katera tamuser posted image .... Tokrat z dragim, ki bo ziher težil zakaj tako dolgo čakama, čeprav bova se ravnikar vsedlauser posted image .....

Pa pa

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu matejal)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Diabetes in nosečnost
27.7.2006 22:58:01   
Bonda
Pozdravljena!

Digi, a veš, da sem bila tudi jaz v torek tam na polikliniki, vendar že ob 7:30 uri. Pa nisem bila pri dr. Tomažičevi, ampak samo pri sestri za kontrolo dnevnika.
Na žalost dnevnik ni pokazal nič lepega, in sedaj imam inzulin 5x na dan. (če te slučajno zanima: zjutraj in zvečer insulatard 24 E in 8E, pred obroki pa actrapid 6-8-6 E). Kar veliko, a ne? Pa še tablete za visok pritisk imam. Se mi zdi, kot da bi bila stara 65 let, po drugi strani si pa želim user posted image . Bom počakala še eno user posted image , potem pa resno na delo.

Digi, kako pa ti cukre vzdržuješ? S črpalko? Ali se mogoče tudi kdaj pregrešiš? Joj, ne vem, ampak, meni se zdi grozno, ker moram vedno vnaprej vedeti, kdaj točno bom jedla, kaj bom jedla, itd...

No, lep vikend želim tebi in ostalim!

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Diabetes in nosečnost
28.7.2006 15:54:33   
digi
Halo Bonda,
joj sem že čisto pozabila na čase, ko sem si dajala inzulin s penomuser posted image ... Bi morala pogledat kake odmerke sem jaz imela insulatard pa humalog.... Ker pred nosečnostjo sem bila na lantusu in novorapidu.... Greške. Ja valda se, pa včasih tudi full, amapk veš počasi spoznaš svoje telo in kako deluje inzulin in potem že znaš ocenit točno tudi pri sladoledu in pogačah kako in kaj, potem pa če znaš to ocenit itak ni panike. To s 65 leti pa je enako pri meni. Sladkorna kot stara baka, ščitnica fuč- kot stara baka, slepa- kot stara baka, včasih ove črne žile na nogah- kot kaka stara baka, revma- kot kaka stara bakauser posted image ... Pa kaj čemo.... Ti se nič ne sekiraj. Se navadiš. Po kakih treh tednih ti je vse tako samoumevno in tako normalno, da te prej drugi spomnijo na to da imaš sladkorno, kot pa da se sam spomniš. Včasih je res tak, da je kak dan, ko ti to pride naprej, ampak moraš se sprijaznit. Pa, če te potolaži... Jaz imam tip 1 in sem že vse prepričala, da itak medicina toliko napreduje in da kloniranje in to deluje, tako da bo bodo slej kot prej tudi tu začeli s presaditvami- he he he.... Sicer vem, da bom takrat jaz mogoče že stara 8o let, ampak saj ni važno. Pa pri 80-ih bom že imela 60 let sladkorno- kako bi le lahko potem še brez nje živela he he he.... Vse bo vredu. Jaz imam sedaj povprečje 5,1. Tomažičeva je zelo zadovoljna. Sem pa malo zaskrbljena, ker mi je rekel G, ki je bil namesto Sketelj, da je otrok nekoliko mali in da sicer ni panike, ampak, da je treba to naslednjič podrobneje pogledat.... Pa vnetje valda- pa se svečkami zabavam:))))) Naslednjič imam kontrolo 22.8. ob 11-ih pri Tomažičevi, potem pa še Sketelj (aja Tomažičeve takrat ni, tako da predvidevam da bo Janež tam).... No punce, pište kaj.... Jaz sem v nedeljo pa v službi, tako da takrat spet pišem....

Pa pa

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu Bonda)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Diabetes in nosečnost
30.7.2006 10:52:23   
Bonda
Digi, pa ne, da imaš ti toliko težav, kot si jih naštela. Groza! Koliko časa že imaš sladkorno? Pa še nekaj, a ti še v službo hodiš?
Jaz pa imam kotnrolo dnevnika 8.8.2006 na polikliniki. Potem pa še ne vem.

Je pa tako. San ne, da bi bila vseskozi pesimistična glede moje sladkorne, ampak včasih me zagrabi taka žalost in se mi zdi, da me je doletela huda krivica. Ampak, to so res samo napadi. In potem kar iščem nekoga, ki bi mi lahko kaj lepega rekel. Naslednji dan je pa že bolje.

Digi, upam in želim ti, da je z dojenčkom vse v najlepšem redu! 

Lep dan

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Diabetes in nosečnost
30.7.2006 12:54:56   
digi
Ja Bonda, vse te reči so prisotne pri meni pa še dohtarca mi je tak rekla , da sem dovzetna za avtoimunske bolezni in da je čist možno, da še bo kaj prišlo zraven.... Saj pravim, pri 80-ih bom že tak zvežbana, da bo kar veselje he he he.... Naš Timon pa bo valda ok, sploh ni vprašanje user posted image ... Tak kot brca user posted image ... Pa vsepovsod, ko grem so vsi samo navdušeni, pač samo zdaj ta zadeva, da je baje nekoliko majhen user posted image . Saj mi sploh ni jasno kako je to možno, glede na to, da imam tak trebuh, da me vsi sprašujejo, če imam dva user posted image . pa saj bo. Ja v službo še hodim, amapk delam na igrišču za golf preko študenta kot receptorka, tako da ni panike. Je pa res, da je tu not tempreratura ziher kakih 40 ali pa še več stopinj. Pa zdaj sem se glih spomnila, da bi bil čas, da se spet spravim učituser posted image ... Kaj čemo, murmo čimveč rešit, dokler še lahkouser posted image .... Pa saj bo. Sem glih gledala, da sem od januarja pa do zdaj naredila 11 izpitov pa še vsaj tri imam v planu... upam, da mi bo uspelo.... Po vsej logiki bi mi moglo, glede na to, da imam sedaj več možganske maseuser posted image ... Ajde pa pa....

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu Bonda)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Diabetes in nosečnost
30.7.2006 12:57:03   
digi
AJa, sladkorno pa imam sedaj malo več kot 2 leti.... se mi zdi, da se je takrat začelo vso sranje z mojim zdravjem....

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Diabetes in nosečnost
1.8.2006 13:02:59   
Anchy
Živjo,

mislim, da je Karin nekaj pisala o knjižici diabetes in nosečnost, ki jo je napisala dr. Tomažič, pa me zanima, kje bi jo lahko dobila.

Sicer še nisem tako daleč, pa me vseeno informativno zanima.

lp vsem,

Anchy

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Diabetes in nosečnost
1.8.2006 14:24:02   
digi
Anchy, pri nas na Ptuju jo imajo v knjižnici, drugače pa jo dobiš v vsaki diabetološki ambulanti.... Pa saj ni kaj dost, par strani.,... ampak za začetek dovolj....

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu Anchy)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Diabetes in nosečnost
9.8.2006 10:22:58   
Anchy
Čao, punce,

tole sem našla na internetu, če bo katero zanimalo. Je v angleščini.

http://www.realitycheck.org.au/DiabetesAndPregnancy2005.pdf

Lp vsem,

Anchy

< Sporočilo je popravil Anchy -- 9.8.2006 10:32:21 >

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Diabetes in nosečnost
15.8.2006 14:59:33   
digi
Pozdravljene "ta sladke"!
Imam eno vprašanje za izkušene. Sedaj sem v 32. tednu in me zanima predvsem kdaj ste šle v porodnišnico?! Jaz sem iz štajerske tako, da verjetno ne bom doma čakala na popadke pa kolikro vem sladkorne bolnice sprejmejo že prej v porodnišnico.... MAlo izkušenj prosim. Sicer grem v torek spet v LJ, ampak si bi malo rada potešila firbec:)

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu Anchy)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Diabetes in nosečnost
16.8.2006 8:38:11   
Kinokija
Mene so obrdžali v 38. tednu, po 1. tednu so mi sprožili porod. Če ne bo nič posebnega, te bodo pomoje še nekaj časa pustili.

Kdaj imaš PDP? Kako se kaj drugače počutiš? So ti potrebe po insulni kaj narastle? Malo povej, da se tudi druge nosečke, ki žal samo berejo, kaj naučijo. Koliko si se pa zredila user posted image  ?

Drži se, še malo te loči od zaklada. Aja, po porodu pazi na nenaden padec potrebe po inslinu. Res, v parih urah ti vse pade, ne moreš verjet, kot da bi ti nekdo na par ur prikrito vbrizgal 10 E Humaloga. S seboj imej obezno kak prepečenec za preprečitev hipe, sadje in sok zaradi dojenja ne bosta dobra.

< Sporočilo je popravil Kinokija -- 16.8.2006 8:39:35 >

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Diabetes in nosečnost
16.8.2006 13:51:40   
digi
Halo, hvala za info:)
Tako je, v zadnjih dve oziroma treh tednih so se mi potrebe po inzulinu full dvignile. Je pa tako, da spremenim bazalne odmerke gor ali pa dol, ker sem pač imela tri dni ob istem času bolj visoki oziroma nizki cuker, potem pa se vse obrne na glavo in moram spet nazaj spreminjat. Kot začaranouser posted image  Kar se tiče kil pa bi se kar razjokala, kajti tako kot potreba po inzulinu, mi je narastla tudi potreba po hraniuser posted image .... KAr žrla bi.... Komaj se zadržim. Je pa tako, da sem imela ob zanositvi 55,5 Kg, sedaj v 32. tednu pa jih imam 69.... torej 13,5 kg.... Za umret....
Ja, torej še kakšnih 6 tednov in gremo čakat pošiljko user posted image

Ajde, pišite kaj.....

Pa pa

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu Kinokija)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Diabetes in nosečnost
23.8.2006 15:45:02   
digi
Zdravo punce,
sem bila včeraj v Lj, naš Timon ima idealnih 1900g, HbAc1 5,0%, smo že v 33. tednu, naslednja kontrola, ker smo tko vredu 19.9., v porodnišnico pa me bodo sprejeli, če ne bo nič narobe, komaj nekaj dni pred PDP.... Kaj še? Zažulili so me včeraj čevlji, ki jih imam že ne vem kako dolgo in to na podplatih- pri prstih, tako da sem komaj hodla.... user posted image  In zdaj sem kot invalid- šepam, flajštre one za žulje mam gor anlimane....user posted image  Sem pa včeraj kupila v lesnini en full fajni počivalnik....user posted image  Pa pa

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Diabetes in nosečnost
23.8.2006 19:01:03   
Bonda
O, Digi! Čestitam za idealne mere tvojega Timona. Pa tudi Hba1c je krasen. Si sploh ne predstavljam. Ali imaš potem sladkor skoraj vseskozi pod 6, tudi po jedi?

Meni ga niso zmerili odkar sem na inzulinu, pa me prav firbec matra. Sem pa na vrsti šele oktobra. Bomo videli.

Digi, srečno še naprej!

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Diabetes in nosečnost
26.8.2006 18:29:55   
digi
Ja Bonda večinoma imam sladkor kar med 4,4 do 5,2, ampak se tud zgodi, da mi pade ali pa zraste (14 ali pa 15,0)... Ampak zelo redko. Po navadi takrat, ko grešim ali pa ne počakam pol ure, ko si dam bolus.... Ja pa stres se full pozna.... Ampak vse gre.... Ja naš Timon pa je korenjak.... Ravno smo v akciji in razmišljamo o sobici....user posted image

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu Bonda)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Diabetes in nosečnost
3.9.2006 20:24:18   
digi
Halo babe, kje ste? KAj dogaja? Meni je dooolgčas.... user posted image
Ma saj ne, da nimam dela, ampak tisto kar bi mogla se mi ne dauser posted image ... Jutr se spet začnem učit za, mislim da zadnji, izpit pred dnevom Xuser posted image ....

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Diabetes in nosečnost
4.9.2006 21:41:53   
Bonda
Halo!!

Digi, kdaj pa imaš rok? Ali si še vedno v službi?  Jaz se z mojimi cukri kar lepo trudim, seveda mi včasih poskoči. Vem, da ni prav, ampak, namesto, da bi se bolj pazila in jedla bolj dietno, si dam kar malo več inzulina, pa je bolje. Ni prav, a ne? Je kar potuha, tale inzulin.
Drugače bom pa videla čez 12 dni, če dobim user posted image . Imam neke dobre slutnje, da ne!! Bomo videli!

Lep pozdrav vsem!


(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Diabetes in nosečnost
5.9.2006 9:19:42   
digi
Halo,
Bonda rok imam 9.10., kar pomeni, da še 33 dni (kristusova letauser posted image ).... V službo še grem ja, glih od srede do petka sem še uspela mojo sodelavko prepričat, da še me napiše na urnik, ker bom doma znorela, čeprav imam full dela.... (pa saj to delo akr ga imam- receptorka na golf igriščuuser posted image )Ravno sem ven spravla cotike, da jih dam pratuser posted image ! Ja kar se pa tiče cukrov itd. pa je tako, da nič ni drastičnega, če ti tu in tam poskoči, saj veš ko skužiš vso to zadevo in vidiš kako določene "prepovedane substance" (beri sladkarije, pizze itd.) vplivajo na tvoje telo koliko inzulina in kdaj. Edino kar ti povem, da upram, da nisi ljubiteljica pizze, ker med nosečnostjo se ji boš morala kar odpovedat, če si boš hotla dobro, ker je svinjsko zahrbtnauser posted image .... Držim pesti, da ne boš dobila user posted image  in da se nam kmalu pridružiš.... no jaz bom kmalu iz tega kluba odšla, amapka vsekakor mi boš sledila iz ranga user posted image  v rang mamic user posted image ....
Ajde piši še kaj!

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu Bonda)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Diabetes in nosečnost
10.9.2006 21:54:02   
Bonda
Kako kaj?

Danes je bila tako krasen dan in smo ga kar izkoristili na svežem zraku. To nikomur ne škodi.
Sem imela pa danes najnižji sladkor dosedaj, in sicer 3,5. Pa še po kosilu! Res ne vem, kaj je to bilo. No, dvignit ga ni težko, a ne? Zvečer sem ga imela pa kar na lepem 7!

Jutri spet nov delovni teden, joj kako bi mi pasalo biti malo doma malo pospravljati! Res, zato mi vedno zmanjka časa! 

Digi, ne morem zastopit, da ti pa hočeš v službo. Joj, raje doma počivaj in izkoristi, boš imela potem veliko dela.

No, držte se vseskupaj!

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Diabetes in nosečnost
11.9.2006 14:16:30   
digi
Hojči,
ja Bonda pač sem čudnauser posted image .... ampak danes je zadnji dan, ko delam... ker me nočejo več pisat (ma sodelavka ima tri otroke in vse je rodila mislim, da pred 33. tednom, tak da jo panika grabiuser posted image ). No bila pa sem zjutraj še tudi na zadnjem izpitu za enkrat in imam kar dober občutek.... Ja to s cukri pa je tak, da če nimaš vsega dobro naštudiranega, ga lahko hitro preveč dvigneš, ampak 7 ni veliko.... 3,5 pa tudi ni tko malo.... Jaz sem imela najmanj 1,7 pa niti hipe čutla nisem user posted image .... Joj sploh ne vem kaj bom delala sedaj, ko sem se vsega rešla.... No, saj pol bom itak si nekaj našla ooziroma preveč- kot po navadiuser posted image .... Kak pa kaj z user posted image user posted image  Bonda? Bo kaj? Jaz grem 19. v LJ k Tomažičevi in Sketljevi in me prav zanima ali bom še šla domovuser posted image ... Imam namreč nek čuden občutek, da ne bom oktoberka, temveč septemberka.... Po moje bom šla čez kaka dva tedna rodit.... ampak mogoče pa se tudi motimuser posted image .... Nič pišite kaj.... Mam sedaj cajta kot smetja pa samo po forumih vohunim:)

Pa pa

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu Bonda)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?